2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Poster yaptırma

Poster yaptırma

Poster yaptırma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Poster Afiş  için basmak istediğiniz fotoğrafı seçin, Ankara matbaa nın çok özellikli sistemine gönderin, siparişiniz 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir. Ofiste, mutfakta veya odada çarpıcı bir görsel için poster baskısı nı deneyin. Manzaralar, portreler, aile fotoğrafları, tatil görüntüleri ve diğer fotoğrafçılık türleri için kişiye özel poster yaptırabilirsiniz alabilirsiniz. Düşük poster baskı fiyatları poster satın almanın şimdi tam zamanı. İnstagram dan veya matbaa ürünler sayfamızdan afiş baskı sekmesine tıklayarak whatsaap dan ulaşabilirisniz.

Poster baskı

Afişler ve posterler, önemli bir mesajı iletmek, bir ürünü tanıtmak veya süs olmak için kullanılan görsel ürünlerdir.Poster yaptırma nın amacı, diğer tüm reklam materyallerinde olduğu gibi, doğru zamanda doğru hedef kitleye yönlendirilebilir. Matbaa Ankara da kurumsal veya ısmarlama poster baskı / afiş baskı satın alabilirsiniz.

Poster yaptırma

Posterler, markanızı çok sayıda insanın önüne çıkarmak için en etkili iletişim tekniklerinden biridir. Sokak, bina duvarları, toplu taşıma araçları gibi yüzeylerde hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen Poster afiş baskı, bir günde binlerce kişiye ulaşmanızı sağlar. Çarpıcı bir tasarım ve cümle ile bir anda büyük bir etki yaratmak mümkün. Hedef kitlenizin uğrak yeri olan yüksek trafiğe sahip alanlara yerleştirilen posterler, markanızın uzun süre hatırlanmasına yardımcı olacaktır.

Afişler, uzun yıllardır bir iş iletişim aracı olarak popülerliğini koruyor. Rakiplerinden daha yaratıcı tasarımlar üreterek dikkatleri üzerine çekme potansiyeline sahip olan firmalar, Kaliteli poster yaptırma için Ankara matbaa kalitesiyle basılan afişlerin metinsel ve görsel gücünden yararlanarak kısa sürede önemli bir izlenim bırakmaktadır.

Poster kağıdı

Kağıt 180 gr kalınlığında ve yarı mat bitişlidir. İç mekan baskı cihazları 1440 dpi yüksek kaliteli baskı sağlar. Mükemmel kalitede olması gereken resimlere sahip posterler için uygun maliyetli bir seçenektir. Kağıt hamuru kağıtlarında, mürekkep kağıt tarafından emildiğinde resim biraz solabilir.

Fotoğraf kağıdı

230 gr. Canlı renklerde baskı alınabilen parlak kaplamalı yüzeye sahip bir kağıt türüdür. İç mekan baskı cihazları, yüksek kaliteli 1440 dpi baskı üretir. Yüksek kalite istendiğinde resimli posterler için mükemmel bir seçimdir. Boya kağıda sızmaz ve bu nedenle yüzeyde kalır. En canlı tonlar bu şekilde elde edilebilir.

Poster / Afiş

3 mm ve 5 mm kalınlığındaki plastik üzerine parlak veya mat yapışkan levhalar üzerine HD kalitede basılan resimlerin sıvanması ile oluşturulan posterlerdir. Yüksek düzeyde kalite gerektiren fotoğraf baskıları ve sağlam posterler için mükemmel seçimdir.

Kargo/Gönderim

Posterin boyutuna ve miktarına bağlı olarak iki şekilde sevk edilir.Az sayıda ürün bir karton silindir içinde rulo olarak gönderilirken, yuvarlanamayanlar düz, üstte ve altta koruyucu kartonlar arasına sıkıştırılmış olarak sevk edilir. En uygun ambalaj seçilir.

icon
icon3
icon
icon4
icon
GD-080 Notluk ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

GD-080 Notluk

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon