2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Karton Totem

Ankara Karton Totem - Resim
Ankara Karton Totem - Resim
Ankara Karton Totem
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Karton Totem ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Karton Totem

Ankarada Matbaa

Yeni nesil reklam ve tanıtım ürünleri söz konusu olduğunda karton totem ilk akla gelendir. Çok kolay şekilde kurulumu yapılabilen karton totem, etkileyici bir tanıtım ürünü işlevi görür. Karton totem imalatı, istenen tasarımda adette olmak üzere ihtiyaçlara göre yapılır. Turizm sektöründe en sık kullanılan reklam ürünüdür. Gereksinimlere göre çeşitli modelleri bulunan sistemin, ölçü açısından da alternatifleri mevcuttur. Ürün pazarlama konusunda modern dönemin etkili ürünleri olarak kullanılan karton totemler, Ankara bölgesinde hizmet sektörünün fazlasıyla hareketli olmasından dolayı çok sık tercih edilmektedir. Hafif yapılı, katlanabilir ve pratik kurulum özelliğine sahip olan sistem, reklam ve tanıtım konusunda oldukça avantajlıdır. 

Ankara karton totem imalatı, ofset baskı üzerine sefelon uygulaması yapılarak etkileyiciliği arttıracak şekilde gerçekleştirilir. İçinde, herhangi bir aparata ihtiyaç duymadan kurulum sağlanması için özel aparatı vardır. Bu sayede Ankara karton totem modelleri pratik şekilde kurulabilir, istenen amaca uygun şekilde kullanımına hemen başlanabilir. 

Profesyonel Karton Totem Baskı

Ankara karton totem baskı, ürünün alışveriş merkezlerinden market ve açılışlara kadar ihtiyaç duyulan her alanda kullanılması amacıyla yapılır. Karton totem tercih edilerek, reklam ve tanıtım kampanyaları hedeflenen başarıya odaklı şekilde gerçekleştirilebilir. Bu sayede marka bilinirliği artacağı gibi, kullanım alanına da itibar kazandırılmış olur. 

Ankara karton totem uygulaması, genel anlamda firmaların satış hacmini yukarı seviyelere çekmek için tercih edilen bir hizmettir. Karton totem tasarımı, ürünlerin sıralamasının istenilen şekilde yapılmasını sağlayacak yapıdadır. Bu ayrıcalıklı ürünle firmalar, hedefledikleri müşteri kitlesini kendisine çekebilir, aynı zamanda satış oranını arttırabilir. Birbirinden farklı alternatifiyle Ankara karton totem modelleri, pazarlama ve tanıtım stratejilerine prestij katacak özelliğe sahiptir. 

İhtiyaca Göre Ankara Karton Totem İmalatı

Karton totem baskı Ankara ve civarında ihtiyaçlara göre yapılır. İsteğe göre ürünün ön ve arka kısımlarına farklı baskı uygulanabileceği gibi, gereksinimler doğrultusunda iki tarafa aynı baskı da yapılabilir. Eğer müşteriler isterse, Ankara karton totem üretim aşamasında ürüne plastik ayak da koydurabilir. Pratik kurulum özelliğine sahip sistem, tanıtım ve reklam işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. 

Karton totem imalatı üzerine Ankara merkezli hizmet veren bir firma olarak istek ve ihtiyaçlara göre hizmet sağlıyoruz. Son teknolojik makineler, birinci sınıf malzeme, yüksek işçilik ve baskı kalitesi ile imalatını yapıp kullanıma hazır hale getirdiğimiz ürünler, firmaların müşteri kitlesini kısa sürede arttıracak özelliktedir. Kolay kurulum, ofset baskı, isteğe göre plastik ayak ve çift taraflı baskı avantajıyla ihtiyaçlarınıza göre avantajlı bir reklam çözümü elde edebilirsiniz. 

Ankara karton totem hizmetimizden, ihtiyaçlara göre her sektör için faydalanılabilir. Adet, tasarım ve ebat belirlemesi yapıldıktan sonra çok kısa bir imalat sürecinin ardından itibarınıza itibar katacak, müşteri kitlenizi ve satış cironuzu arttıracak etkili bir tanıtım sisteminin sahibi olabilirsiniz. Her bütçeye uygun kaliteli karton totem tasarımı için profesyonel bir firma olarak bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Topkapı-G Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Topkapı-G Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon