2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Bloknot Baskı

Ankara Bloknot Baskı - Resim
Ankara Bloknot Baskı - Resim
Ankara Bloknot Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Bloknot Baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Bloknot Baskı

Arda Matbaa

Küp bloknot baskı İş yeri masanızın olmazsa olmazı olan küp bloknotlar, çeşitli disiplinlerde hayat kurtarıcı bir işlev sağlar. 100 ile 2000 adet arasında değişen adetlerde bulunan küp not defterleri, telefonla konuşurken acil bir not almanız gerektiğinde, masanıza kendinize bir hatırlatma notu bırakmak istediğinizde ve daha çeşitli senaryolarda işinize yarayabilir.

Herhangi bir endüstrinin en temel ofis masası taleplerinden biri olan Küp bloknot baskı ları , etrafını saran karton kutu sayesinde ayrılmadan bir arada kalabilmektedir. Küp not defterlerinizi taşırken karton yuva bir kapağa dönüştürülebilir.

Küp bloknot baskı

Küp bloknot baskı defterleri hayati ofis masası aksesuar larıdır. Çeşitli durumlarda bir cankurtaran olduğu kanıtlanmıştır. Aynı zamanda 250 ile 2000 sayfa arasında değişen kapasitelerde küp bloknotlar da seçilebilir. Not küpü tutacağı Masanıza hatırlamak istediğiniz bir not bırakmanız gerektiğinde veya telefondayken acil bir not almanız gerektiğinde işinize yarayacaktır. Küp not defterleri miktarlarına göre sınıflandırılır. Küp bloknot defterleri, herhangi bir işletmenin en temel ofis masası ihtiyaçları arasındadır.

Etrafını saran karton kutu sayesinde dağılmadan bir arada durabilir. Küp not defterleri taşırken karton yuva, onu gizleyen bir kapağa dönüşüyor. Not defterleri, taşırken bile dağılmadan bagajınızda kalacak.

Konvansiyonel bir baskı hattına sahip bir kurum olarak, yeni nesil online baskı seçeneklerini, marka sloganları veya logoları gibi özelliklerle küp bloknotlara entegre edebilirsiniz. Bu noktada, şirketin logosu ve bilgilerinin sloganlarını ve tasarımlarını AI, PS veya PDF dosyalarında bize göndermeniz yeterlidir.Bunu takiben, uzman personelimiz şirketinizin grafiklerini küp not defterlerine ve onları çevreleyen yuvalara kuracaktır. Online mağazamızdan satın aldığınızda, temel küp bloknot ların boyutları asla değişmez. En geç 5 iş günü içerisinde evinize teslim edilecektir. Promosyon Küp bloknot defteri baskı siparişleri, ofis hayatınızı kolaylaştırdığı için hızlı bir şekilde tüketilir. Sonuç olarak hesaplanan miktar, taleplerinize uzun vadeli bir tepki olacaktır. Bir sipariş vermek ve ek promosyon ürünlerini görüntülemek için lütfen sayfamızı derinlemesine inceleyin ve birkaç basit tıklamayla siparişinizi tamamlayın.

Küp bloknot

Küp bloknot baskı ları, not kağıtlarını tutan ve ofislerde hızlı not almak için yaygın olarak kullanılan bir karton malzeme ile çevrili fonksiyonel bir malzemedir. Kurumlar tarafından promosyon ürünleri olarak sıklıkla kullanılmakta ve marka bilinirliğinin artmasına yardımcı olmaktadır.Küp bloknot baskı defterlerinde karton kağıdın her yerine firma adı ve logosu basılabilir. İstenirseKüp bloknot baskı defterinde kurumun iletişim bilgilerine de yer verilebilir. Karton kutu 300 gr Amerikan Bristol kağıdından yapılmıştır. İç tabakalar 80 gram 1. Hamur içerir. Sayfa sayısını artırma ve her iki tarafa da yazdırma seçeneğiniz vardır.

Küp bloknot tasarımı

Küp bloknot kutularının dört yüzüne firmanızın logosu, amblemi, sloganı ve adresi basılabilir. Küp bloknot baskı defterleri , boyut ve yaprak sınırlarının ötesine geçebilir.Küp bloknot baskı defteri baskılarınızda, grafik tasarımcının belirlediği özgün kesimler kullanılarak kutularınızda göz alıcı tasarımlar oluşturulabilir. Küp not ürünü paketlenmemiş ise 80 gram ağırlığında 1 adet kağıt hamurun dört yüzüne serigrafi baskı yapılabilmektedir. Promosyon Küp Bloknot u iç yapraklarına firma bilgilerinizi yazdırarak ve özel kutusunda ambalajlayarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

Küp bloknot baskı öncesi bilinmesi ve yapılması gerekenler

  • FirmamızdanKüp bloknot bıçağının izini isteyin.
  • Küp bloknot ve bıçak izi kullanılarak istenilen dosyaya girilmesi gereken amblem ve adres gibi isteklerinizin doğru organizasyonuna çok dikkat edin.
  • Maliyeti etkileyen bileşenlerden biri olan miktar uygun şekilde belirlenmelidir.
  • Çok fazla veya çok az sipariş verme hatasına düşmeyin. Tasarımın son halini çok detaylı inceleyin.

Küp bloknot hakkında

Küp not defterlerinin kutularının dört tarafına da firmanızın logosu, sloganı ve adresi basılabilir. Aynı zamanda not defterleri boyut ve yaprak kriterlerinin ötesine geçebilir. Küp bloknot kutuları, grafik tasarımcı tarafından seçilen özelleştirilmiş kesimlerin yanı sıra olağanüstü tasarımlarla basılabilir. Kutusuz not defterlerinde 50 gramlık 1 kağıt hamurunun dört yüzüne de serigrafi baskı yapılabilir. Ayrıca özel tasarım kutusu ile gelen promosyon küp bloknotlara ve iç yapraklarına firma bilgileriniz basılarak firma bilgilerinizi yayabilirsiniz.

Küp bloknot basımı sonrası

Müşterilerimizin profesyonel kalite ve imajını geliştirmeleri için küp bloknot ların basımından sonra ekstra işçilik kullanılmaktadır.
Küp not defterlerinin kutuları selefondan yapılmıştır.
Lak tamamen veya kısmen uygulanabilir.
Küp bloknot kutusunda benzersiz bir kesim prosedürü kullanılır.

Küp bloknot baskı fiyatları

  • Küp blonot baskı fiyatlarımızı öğrenmek için bize whatsapp tan ulaşabilirisniz.
  • Küp Not Defteri Boyut Bilgisi
  • Kaç yaprak olacak? (her 1 cm 100 yaprağa tekabül eder.)
  • Küp altlıklarda kullanılacak hamurun ağırlığı Küp bloknot kutularında kullanılacak kağıdın cinsi ve ağırlığı Laminasyon mat selefon, parlak selefon Gofrajlı Lake uygulaması yapılabilir mi? Folyo baskı var mı? (gümüş altın)
  • Not Defteri kategorimizde yer alan Spiral Not Defteri ürününü inceleyerek sayfamızdan Spiral Not Defteri Fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
3955-S Paslanmaz Çelik Matara ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

3955-S Paslanmaz Çelik Matara

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon