2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Cepli Dosya Baskı

Ankara Cepli Dosya Baskı - Resim
Ankara Cepli Dosya Baskı - Resim
Ankara Cepli Dosya Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Cepli Dosya Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Cepli Dosya Baskı

Ankarada Matbaa

Cepli dosya baskı

Sunum dosyaları veya Cepli dosya baskı , firmaların müşterilere teklifte bulunurken veya kendilerini tanıtırken ilk toplantıda sunduğu antetli kağıtlar, teklifler, ve kurumsal bilgileri içeren dosyalardır. İç kapakta  ve kartvizitler için bir cep bulunur ve içine yerleştirilen belge ve kağıtlar düşmez. Genellikle kalın kağıda ve evrak çanta sı  uygun boyutlarda basılırlar.

Genellikle 300-350 gr ağırlığında kağıt gereklidir. İçinde taşınacak olan antetli kağıtları  korumak için kalın kağıt kullanmak iyi bir fikirdir. Katlama uygulaması kalın sacların görünümünü iyileştirir. Kağıt tablolarından farklı kağıtlar seçilerek yazdırma yapılabilir. Sunum dosyaları ve cep dosyaları için lake, selofan, folyo damgalama veya kabartma belirtilebilir. Bu programlar, sunum ve Cepli dosya baskı  görünümünü iyileştirerek onları daha çekici ve kaliteli hale getirir. Genel olarak sunum dosyalarının kapaklarında alternatif kesimler ve dosyanın görselliği istenebilir. Benzersiz tasarımlar üretmek için birçok stilde grafik tasarım çalışmaları kullanılabilir.

Renkleri ortadan kaldırırken dosyaya slaytlar veya logolar yerleştirmek, holografik baskı veya kabartmalı sunum dosyalarında oldukça çekici efektler üretir. Grafik tasarımda, logonuz için en iyi rengi mümkün olduğunca az renk kullanan tasarımlarda görebilir ve dosyanızın çıktıktan sonra nasıl görüneceğini hissedebilirsiniz. Sonuç olarak sunumunuzu ve cep dosyalarınızı güvenle yazdırabilirsiniz.

Sunum dosyası

Sunum dosyası  Tasarım tamamlandıktan sonra ofset baskı bölümüne gönderilir. İlk olarak baskı yapılacak projenin kalıpları alınır ve ofset matbaa aşamasına geçilir. Ofset baskı işlemi tamamlandıktan sonra sunum dosyası selefon aşamasına geçilmeden önce bir süre kurumaya bırakılır.

Selofan eğesi ayrıca baskıyı renk bozulması, su ve diğer dış tehlikelerden koruma amacına da hizmet eder. Selofan çıkarıldıktan sonra dikkatlice yapılması gereken ortasından iki katlama işlemi yapılır. Aksi takdirde, dosya çarpık bir baskı oluşturur. Dosya yazdırma işlemi tamamlandıktan sonra cep yapıştırma işlemine geçilir. Aslında, dosya yazdırma dediğimiz ürün bazen halk dilinde cep dosyası olarak bilinir. Ayrıca cep dosyası tasarımı olarak da adlandırılır. Cep dosyaları oluştururken baskılarımızı 350 gr mat kuşe kağıda kırıştırdıktan sonra basıyoruz. Öte yandan cep daha da ince olmalıdır.

Antetli dosya

Antetli dosya Teklifler, kartvizitler, kataloglar ve broşürler, sunum dosyalarının iyi örnekleridir. Müşteriye aynı anda reklam materyalleri sağladıkları için oldukça uygundurlar. Sunum dosyaları genellikle gereken boyutta ağır kağıda yazdırılır. Genellikle çanta boyutunda basıldığı için taşıması kolaydır.

Cepli dosya fiyatları

Cepli dosya için istediğiniz tüm detayları düşünüyoruz ve işletmenizin markasını temsil edecek ideal cep dosyasını oluşturuyoruz. Bu açıdan size en iyi fiyat teklifini verebileceğimizi de iddia edebiliriz ancak fiyatlandırma birçok şeye göre belirlendiği için size somut bir teklif verebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kağıdın kalitesi, dosyadaki bilgiler, dosyaların miktarı ve boyutu gibi tüm parametreleri belirledikten sonra size 1000 adet cepli dosya ve 100 adet cepli dosya fiyatı verebileceğiz.

Cepli dosya baskı ebatları

  1. a4 Cepli dosya baskı
  2. a3 Cepli dosya baskı
  3. isteğe özel Cepli dosya baskı

Cepli dosya baskısı için gerekenler

Cep dosyaları, işletmelerin düzenli olarak ihtiyaç duyduğu kırtasiye malzemelerinden biridir. Çeşitli amaçlarla kullanılan Cepli dosyalar özellikle yazdırılırken sınıflandırılır. Cep dosyası yazdırma için genellikle daha ağır kağıt ağırlıkları önerilir. Ayrıca firma logosu ve ambleminin renkleri de dosyada yer almaktadır.Bazı işletmeler, cep dosyalarının görünümünü iyileştirmek için özel taleplerde bulunabilir. Bu durumlarda Selefon veya özel kesim işçiliği kullanılır.

 Ankara cepli dosya fiyat teklifi

Ankara cepli dosya matbaa konusunda diğer şehirlerin yanı sıra pek çok üründe herkesi geride bırakmış ve kaliteli ucuz ürünler sunmaktan geri kalmamıştır. Ankara’nın en büyük matbaalarından 

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0510-125 Tükenmez ve Versatil Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0510-125 Tükenmez ve Versatil Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon