2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Amerikan Servis Baskı

  • Anasayfa
  • Ankara Amerikan Servis Baskı
Ankara Amerikan Servis Baskı - Resim
Ankara Amerikan Servis Baskı - Resim
Ankara Amerikan Servis Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Amerikan Servis Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Amerikan Servis Baskı

Ankarada Matbaa

Gıda sektöründe yaygın olarak kullanılan Amerikan servis çarşafları estetik ve sade bir şekilde pazarlanabilmesi nedeniyle en popüler ürünler arasında yer almaktadır. Sonuç olarak, Amerikan servis baskısı için kullanacağınız unsurlar kritik öneme sahiptir. Kağıt seçenekleri 90 gr kuşe ile 105 gr kuşe arasında değişmektedir. Amerikan servis baskısı, 135 ila 150 gram arasında değişen belirli kağıt ağırlıklarına da yapılabilir. Kağıt ağırlığı bazında yapılan fiyat ayarlamaları sadece 105 gr kuşe kağıtlar için aşağıda belirtilen işler için geçerlidir. Bize e-posta göndermeniz, isteğimiz üzerine ısmarlama baskı veya baskılı amerikan servis Ankara kağıdı ücreti almak için yeterli olacaktır.

Baskılı Amerikan servis Ankara kafeniz veya restoranınız için tüketicilerinizle en doğrudan temas kurabileceğiniz konumdur. İşletme imajınızı temsil eden bir tasarım ile tüketicilerinizin düşüncelerinde yer edinebilirsiniz. Kağıt servis altlıkları hem işlevsel hem de besleyicidir. Tek kullanımlık olduğu için zamandan tasarruf sağlar ve temiz bir görüntü verir.

amerikan servis fiyatları

Bizimle iletişime geçerek size en uygun fiyat teklifini verebiliriz.adet sayısı,tasarım ve Amerikan servis kağıdı ebadı işletmeden işletmeye değişiklik gösterebileceği için size en uygun fiyatı telefonla görüşerek ve ya whatsapp tan bize ulaşarak teklif edebiliriz.

Kurumsal kimlik geliştirmek ve profesyonel olarak satışları teşvik etmek için restoran, kafe veya fast-food gibi tüm yeme-içme işletmeleri
Üzerinde menüler veya kurumsal bilgilerin yazılı olduğu servis sayfalarıdır.Yetenekli grafik tasarımcılarımız tasarımı oluşturup siz onayladıktan sonra en son 4 renk ofset baskı teknolojisi kullanılarak baskıya alınır.Özellikle kuşe ve kraft kağıtları tüketicilerimiz arasında en popüler olanlarıdır.
Amerikan Servislerinde yüksek kaliteli baskı gerektiğinde kuşe kağıt önerilir.

amerikan servis kağıdı

Hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş olan Amerikan servis baskısı , kafelerin, restoranların ve hatta evlerin vazgeçilmez bileşenleridir. Bu faydalarının yanı sıra yemeğin sunumuna renk katar ve görsel olarak çekici hale getirir. Çeşitli organize baskı ürünleri sunan kaliteli baskıda düşük maliyetle üretilen kağıt  ürününe sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yüzlerce Amerikan servis tasarımından birini seçebilir ve sizin için ücretsiz olarak kurmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde başka bir tasarım masrafı ödemek zorunda kalmayacaksınız.

amerikan servis ölçüleri

18*27 cm

25*35 cm

32*45 cm

35*50 cm

28*38 cm

34*56 cm 

 amerikan servis kağıdı ölçüleri ayrı olarak istenilen boyutta yapılabilmektedir

servis altlığı

Servis altlıkları evlerde ve restoranlarda masa örtüsünü temiz tutmak ve yemek masalarına şık bir dokunuş katmak için yaygın olarak kullanılan çeşitli malzemelerden yapılmış küçük kaplamalardır. Dilerseniz doğum günü organizasyonlarından kişiye özel servis altlıkları ile çocuklarınızı veya sevdiklerinizi şaşırtabilir veya restorntınınızın havasını iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış servis kağıdı,Servis altlığı kullanabilirsiniz.
Amerikan servis versiyonunda tercih edilen oranlar 35×50 veya 30×40 cm’dir. Kraft kağıda, birinci sınıf kağıt hamuruna veya parlak kağıda yazdırılırlar. İsteğe göre tek renk veya çeşitli renklerde baskı yapılabilmektedir.

masa kağıdı

masa kağıdı yukarıda bir çok kez açıklamış olduğumuz Amerikan servis kağıdı kelimesinin eş anlamıdır. Bir çok kullanıcı amerikan servis kağıdının anlamını bilmeyip masa kağıdı, masa altlığı olarak da Aratabilmektedir. Bünyemize ait daha bir çok matbaa ve promosyon işleriyle de uğraşmaktayız diğer işlerimize de bakmak isterseniz buraya tıklayınız.Detaylı bilgi için Ankara’nın matbaası olan arda matbaa ya ulaşmayı unutmayınız.Bizi instagram dan takıip edebilirsiniz.Bu yazmış olduğumuz ürün açıklamamızda size yeterince bilgi sağlamış olduğumuzu düşünmekteyiz eğer aksi bir şekilde düşünce içerisindeyseniz bize fikirlerinizi mail veya yine aynı şekil Whatsapp tan ulaşarak bilgilendirebilirsiniz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0507-S Plastik Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0507-S Plastik Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon