2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Roll Up Banner

Ankara Roll Up Banner - Resim
Ankara Roll Up Banner - Resim
Ankara Roll Up Banner
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Roll Up Banner ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Roll Up Banner

Ankarada Matbaa

Roll up banner, işlevi gereğince vazgeçilmez tanıtım materyallerinden biridir. Dijital baskı tekniği kullanılarak hazırlanan roll up baskı uygulamaları, renklerinin canlılığı dolayısıyla görsellik açısından fazlasıyla etkileyicidir. Alüminyum bir gövde ve bez taşıma çantası dolayısıyla taşıması da kullanımı da çok kolaydır. Pratik kullanıma yönelik roll up banner baskıları, işletme sahipleri tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Değişik banner baskıları ile tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahip olduğundan Ankara roll up banner hizmeti, profesyonel bir reklam çözümü olarak öne çıkmaktadır. 

Ekonomik ve aynı zamanda da etkili ir reklam türü arayışında olanlar, roll up banner baskı uygulamalarını tercih edebilir. Sergileneceği alanın özelliklerine ve işletmelerin reklam ihtiyaçlarına göre değişen boyut seçenekleri sayesinde her ihtiyaca cevap veren sistem, modern dönemin ideal reklam yöntemlerindendir. 

Roll Up Banner Nerelerde Kullanılır?

Roll up banner ile ister firmanızı ister ürününüzü isterseniz de hizmetinizi tanıtabilirsiniz. Marketlerden mağazalara, alışveriş merkezlerinden toplantı salonlarına kadar birçok alanda roll up banner baskıları görüyoruz. Birkaç saniye içinde kurulabilen ve kurulum esnasında herhangi bir aparat gerektirmeyen sistem, farklı amaçlara yönelik tanıtım ihtiyaçlarına en iyi cevabı verecek özelliktedir. 

Yüksek standartlarda görselliğiyle ön plana çıkan display reklamcılık terimi Ankara roll up banner, makaralı sistemden oluşur. Bu sayede de içindeki görselleri deformasyona uğramadan saklar. Şık görünüme sahip yapısı ve taşınmasının çok kolay olması, sistemin tercih edilirliğini önemli ölçüde arttırıyor. Reklam malzemesi yönüyle bakıldığında, roll up banner Ankara bölgesinde birçok farklı alanda kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu etkileyici reklam ürününü, istediğiniz alanda başka hiçbir aparata ihtiyaç duymadan sadece birkaç saniye içinde kurabilirsiniz. 

Ankara Roll Up Banner Özellikleri

Ankara roll up banner baskı yüzeyi değiştirilebilir özelliktedir. Yani kullanım sonrası makaralı sistemi sayesinde kolayca toplanarak saklanabilir, ihtiyaç haline üzerindeki baskı değiştirilerek tekrar kullanılabilir. Roll up banner baskı uygulamaları sayesinde farklı etkinliklerde değişik görseller kullanabilirsiniz. Alüminyum gövdeden oluşan ürünün kurulumu kadar toplanması da kolaydır. Tanıtılması gereken ürün ya da hizmeti, müşteriye en hızlı şekilde ulaştıran özel bir üründür.

Eğer sizin de hedef kitlenize hızlıca ulaşmanızı sağlayacak ilgi çekici bir tanıtım ürününe ihtiyacını varsa, Ankara roll up baskı siparişi oluşturarak beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir seçim yapabilirsiniz. Saniyeler içinde oluşturacağınız sipariş sonrasında ürününüz, istediğini özelliklerde ve boyutta olmak üzere taşıma çantasıyla birlikte adresinize teslim edilir. Firma logosu, etkileyici görseller ve yüksek çözünürlüklü baskı sayesinde firmanızın tanıtımını istediğiniz şekilde hem de ekonomik fiyatlarla yapabileceksiniz. Tasarım uzmanlarımız, şatafatlı renklerden ziyade vereceğiniz mesajı tam anlamıyla eletmenizi sağlayacak canlı ve dikkat çekici renkler kullanır. İletişim bilgilerinin de yer aldığı profesyonel roll up baskı Ankara hizmetinin, bölgedeki rekabet ortamında payı çok büyük. Siz de bu hareketli rekabet ortamında firmanızı bir adım öne çıkarmak isterseniz, ihtiyaçlarınıza uygun roll up baskı tam da size göre!

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
AN-5616 Anahtarlık ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

AN-5616 Anahtarlık

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon