2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Dijital Baskı

Ankara Dijital Baskı  - Resim
Ankara Dijital Baskı  - Resim
Ankara Dijital Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Dijital Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Dijital Baskı

Ankarada Matbaa

Dijital baskı dijital tabanlı bir görüntüden çeşitli ortamlara yazdırma yöntemini ifade etmektedir. Yani, dijital ortamda bulunan görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmayı sağlayan birçok farklı yöntemlerden biridir. Genel olarak küçük çaplı baskı işleri için tercih edilen dijital baskılar, ofset baskıya kıyasla daha maliyetlidir. Fakat daha hızlı ve hatasız bir yöntemdir.

Ankara dijital baskı yöntemleriyle hazırlanan reklam araçları, iç ve dış mekanlara özel şekilde hazırlanır. Dış mekanlarda kullanılan dijital baskılar, her türlü hava koşuluna karşı dayanıklılık sergiler. İç mekân tasarımları da iç mekanlara özel şekilde üretilir. Özellikle mağaza dekorasyonu, vitrinler, alışveriş merkezleri, iç mekân panolarında dijital baskı yapılabilir.

Dijital Baskının Avantajları

Ankara dijital baskı birçok açıdan sizlere avantajlar sağlar. Fakat tercihlerinizi yaparken dezavantajlarının da farkında olmanız gerekir. Dijital baskının avantajlı olduğu durumlar arasında baskı adedi, türü, tasarım esnekliği, beklenen baskı kalitesi ve daha birçok etkene göre farklılık gösterir. Dijital baskı avantajları şöyledir:

  • Dijital baskı, geleneksel yöntemlere göre daha ucuzdur.
  • Daha az maliyetle çalışma yaptırılmaktadır.
  • Çizimler bilgisayar ortamında yapılır ve hızlı, pratik şekilde istenen detaylar dikkate alınarak çizim işlemi gerçekleştirilir.
  • Stoklama ve depolama maliyeti yoktur.
  • Farklı içerikler üretilebilir, yani hangi üründe olursa olsun bir içeriği ürünü diğerinden farklı olabilir.

Dijital Baskı Nasıl Yapılır?

Firmalar, kurum veya kuruluşlar reklam yapmak, adını daha geniş kesimlere duyurmak için broşür, afiş gibi reklam araçlarına ihtiyaç duyar. Bu tarz tasarımlar firmaların isteği üzerine yapılır. Bilgisayar ortamında farklı programlar kullanılarak hazırlanan, yazılı veya görsel içerikli bu tasarımların kullanım alanına bağlı şekilde seçilen materyaller üzerine baskılamasıyla yapılır. Baskı Ankara hizmetlerinde folyo, kâğıt, branda ve daha birçok ürün üzerine basılan içerikler sayesinde, dijital baskı kullanım alanları her sektöre yayılmıştır.

Dijital Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Dijital baskı, müşterilerin istekleri doğrultusunda etiket, broşür, takvim, ajanda, defter, kartvizit, sunum, faaliyet raporları gibi ürünler hazırlanabilmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere müşterilerin istekleri doğrultusunda geniş bir yelpazede hizmet verilir. Ankara reklam baskı firmaları ile hazırlanan dijital baskılar geçmiş yöntemlere göre daha ucuzdur ve bunun yanı sıra tamamen hayal gücüne bağlı sınırsız tasarım, dijital bakı ile mümkündür. Çizimler profesyonel grafik tasarımcılar ile yapılır. Böylece işlemler fazla zaman almadan tamamlanır ve çıktısı alınır.

Dijital baskı kullanım alanlarında, firma kurum ve kuruluş tanıtımı, cephe kaplamaları, duyuru, tanıtım veya haber amaçlı panolar, afişler, billboard, tabelalar, cam kaplama, araç kaplama, dış ve iç mekân gibi birçok alanda dijital baskı yapılır. Dijital baskının bu kadar geniş alana yayılmasının nedeni de birçok avantajı bulunmasıdır. Bunlardan en önemlisi seri ve hızlı şekilde üretime imkân sağlamasıdır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0555-490P-T Roller Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0555-490P-T Roller Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon