2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Mesh Branda Baskı

Ankara Mesh Branda Baskı - Resim
Ankara Mesh Branda Baskı - Resim
Ankara Mesh Branda Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Mesh Branda Baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Mesh Branda Baskı

Arda Matbaa

Vinil olarak bilinen branda, kullanılacağı yere ve alana göre farklı özellikleri karşılar. Ankara mesh branda baskı hizmetlerinde tüm reklam ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu brandaların gramajı esnektir. Örnek olarak yüksek boyutlardaki çatı tabelaları veya totem gibi rüzgâr alan ağır gramajlı özel brandalar kullanılırken, ışık geçirmesi gereken yerlerde, ışık geçirme özelliği olan vinil malzemeler kullanılır.

Bunların yanı sıra mesh denilen, delikli branda olarak bilinen bu malzemeler, rüzgâr tutmaması, dışarıdan içeriyi göstermemesi gibi özellikleriyle öne çıkar. Genel olarak cephe giydirmelerde ve inşaatlarda dekor amacıyla kullanılır. Ankara branda baskı hizmetlerini alarak, sektör ve firma fark etmeden reklam ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Mesh Branda Baskı Nerelerde Kullanılır?

Mesh branda veya delikli branda, genel olarak dış mekanlarda kullanılır. Büyük ofisler veya binalarda reklam amacıyla da kullanılır. Mesh branda baskı, sert hava koşullarına dayanıklıdır. Hangi hava durumuna maruz kalırsa kalsın, orijinalliğini kayıp etmez. Delikli branda, günümüzde sıkça tercih edilen bir reklam çeşididir. Fakat deliksiz olan mesh brandalarda tercih edilebilir.

Genel olarak büyük boyutlarda üretilir. Dijital baskı sayesinde istenilen tüm tasarım kaliteli şekilde basılır. Basıldıktan sonrasında renklerde dağılma, bozulma gibi benzer durumlar olmaz. Delikli brandalarda delik genişliğine göre farklı gramajdadır. Reklamcılık alanında rüzgârlı alanlarda kullanılan bu baskı yöntemi, hava şartlarına kolayca uyum sağlar. Yapısı sayesinde deforme olmaz, binalara veya uygulanan alanlara zarar vermez.

Mesh Branda Baskı Avantajları Nelerdir?

Mesh branda baskı Ankara bölgesinde sunulan avantajlar oldukça fazladır. Reklam sektöründe büyük alanlarda, dış mekanlarda sıkça tercih edilen mesh baskılar, uzun süreli kullanılabilir. Yani dış mekân kullanımına uygun olduğu için sektör fark etmeksizin birçok işletme, mesh branda baskıları tercih ediyor. Mesh branda baskı avantajlarına genel olarak bakarsak şöyledir diyebiliriz:

  • Her boyutta rüzgâra karşı dengesini korur.
  • Mesh bakıda boyut sorunu olmaz, istenilen büyüklükte hazırlanabilir.
  • Fiyat açısından oldukça uygundur.
  • Talep edildiğinde kolay bir şekilde soyulur.
  • Camlı yüzeyler veya geniş yüzeyler, mesh branda baskı ile kapatılır.
  • Mesh baskının en büyük avantajı delikli yapısıdır.

hBranda Baskı Fiyatları Ankara

Diğer baskı çeşitlerine göre daha uygun olan mesh baskı, boyutuna ve kullanılacak alanına göre farklılık gösterir. Alanında uzman kadroyla hizmet veren firmalar tarafından yapıldığında hem maliyetli olmaz hem de uzun süreli kullanılabilir. Branda baskı fiyatları Ankara bölgesinde fiyatları etkileyen bazı etmenler vardır. Mesh branda baskı, boyutuna, materyal özelliklerine ve m2 fiyatına göre değişir.

Kısaca mesh branda baskılar, reklamcılık alanında sıkça tercih edilir. Mesh vinil, ekonomik olmasıyla dikkat çeker. Tüm işletmelere uygun maliyette çözümler sunar. Öte yandan bu reklamların deforme olmadan dayanıklı olması sağlanır. Böylece reklamların daha güvenli şekilde sergilenmesi sağlanır. Reklamlar uzun süre boyunca kullanıldığı alanda yer alabileceklerdir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
V30-528-RGM Bombe Cam Duvar Saati ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

V30-528-RGM Bombe Cam Duvar Saati

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon