2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Ahşap Tablolar

Ankara Ahşap Tablolar - Resim
Ankara Ahşap Tablolar - Resim
Ankara Ahşap Tablolar
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Ahşap Tablolar ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Ahşap Tablolar

Ankarada Matbaa

Ankara ahşap tablolar tam olarak isteğe özel şekilde hazırlanarak basılmaktadır. Çeşitlilik gösteren ve düşük maliyetli olan bu tablolar sayesinde, fazla paralar harcamadan ev dekorasyonu sağlanabilir. İç ve dış mekân süsleme sanatı anlamına gelen dekorasyon sayesinde, kişilerin beğeni ve zevklerini yansıtan yaşam alanları oluşturması kolay bir süreç haline gelmektedir. Ahşap tablolar, ev içerisindeki sergilenen eşyalara arka fon olarak seçilebilir ve göze daha hoş görünen bir ortam oluşturabilir.

Duvar üzerinde yapılan değişikliklerle farklı sanat akımlarının yansıtıldığı tablolar tercih edilebilir. Ahşap malzemeli olan dekoratif ahşap tablo ev dekorasyonuna özel şekilde zenginleştirilir. Gelişen baskı teknolojileri sayesinde birbirinden farklı şekilde baskılan görsellerle tablolar bir araya gelebilmektedir.

Ahşap Tablolar Nasıl Yapılır?

Dekoratif amaçlı kullanımı olan ahşap tablo modelleri, evde, iş yerlerinde, ofis ortamlarında kullanılarak tamamlanır. Tasarımlarıyla beraber hem modern hem de şık tasarımlarda kullanılarak bulunan ortama kimlik kazandırır. Ahşaba dekoratif şekiller verilerek oluşturulan tablolarda, ahşaplar kahverengi renge boyanır. İstenilen işleme veya resimler ahşap üzerine işlenebilir. Ahşap renginin arka planda kaldığı bu duvar tabloları, farklılık arayan kullanıcıların vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Aynı zamanda birçok farklı modelde görsel, ahşap tablolara eklenir.

Tabloların oluşturulmasında birden fazla ağaçtan elde edilen ahşap ürünler kullanılır. Rastgele birleştirilen ağaçlarla istenilen görüntü elde edilir. Ürünlere yakma işlemi uygulandıktan sonra dayanıklı ve parlak kalması adına vernik kullanılır. Üstelik doğal ve işlem görmemiş ağaç üzerine hayvan figürleri, manzara resimleri, portreler ve daha bir sürü boyama yapılır. Farklı tablolar ortaya çıkarılır.

Ahşap Tablo Modelleri

Ahşap tablo modellerinin birçok çeşidi mevcuttur. Eskitme ahşap tablolar ve diğer modeller arasından tercih yapılabilir. İç mekân tasarımları tamamlamanın veya yenilemenin en kolay yolu, boş duvarları dekoratif ürünlerle süslemekten geçer. Bunun yolu olan ahşap tablolar, mekâna zarif bir görünüm verir. Kullanılan resmin boyut ve ebatına göre çerçeveler tercih edilerek, vintage, retro bir görünüm sağlar.

Dekorasyonu tamamlayan bu tablolar tek parçada, iki, üç veya beş parça şeklinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Haritalardan hayvan figürlerine, araç şekillerinden manzara görsellerine kadar yüzlerce çeşidi mevcuttur. Ahşap tablo modelleri kişiye özel şekilde tasarlanabilir.

Ankara Ahşap Tablo Fiyatları

Dekorasyonlarda ahşap yoğunluğundan hoşlanan kullanıcılar, bulundukları her ortamda ahşap görmek isteyebilirler. Bu noktada özel olarak üretilen Ankara ahşap tablo fiyatları da modelden modele göre değişir. Küçük tasarımlı ürünler uygun fiyatlarda olurken, düşük boyutlardaki ürünlerde yüksek boyutta satışa sunulabilir. Tamamen el işçiliğiyle kullanılarak tasarlanan, kullanıcılara sunulan ahşap tabloların fiyatları, kullanılan ağaç çeşidine göre de değişebilir.

Ahşap tablolar, ev ve iş ortamlarında dekorasyonu sağlayan en etkili yollar arasındadır. Bu nedenle kendiniz için tercih edebilir veya toplu şekilde satın alabilirsiniz. Böylece satışlarınızı arttırabilir veya ev dekorasyonunuzu daha iyi hale getirebilirsiniz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0555-285-L Tükenmez Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0555-285-L Tükenmez Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon