2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Reflektif Folyo Baskı

  • Anasayfa
  • Ankara Reflektif Folyo Baskı
Ankara Reflektif Folyo Baskı - Resim
Ankara Reflektif Folyo Baskı - Resim
Ankara Reflektif Folyo Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Reflektif Folyo Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Reflektif Folyo Baskı

Ankarada Matbaa

Reflektif folyo baskı ilginç bir yapıya sahip bir baskı çeşididir. Reflektif folyo, karanlık bir ortamda üzerine gelen ışığı geri yansıtır. Bunu da prizmatik yapısından kaynaklı şekilde yapar. Birçok farklı renk alternatifi olduğu için tamamen tasarıma göre hazırlanır. Reflektif folyoların üretiminde on farklı renk kullanılır. İki farklı baskı tekniğiyle karşımıza çıkar. Bunlar, baskı ve baskı yapılmayan olarak farklılaşır.

Baskıda kullanılan çeşitlerde, tek renk olarak beyaz üretilir. Çok güçlü ve parlak bir yüzeye sahiptir. Bu özelliğiyle mükemmel bir işlev görecektir. Şeffaf yağlı boya eşliğinde, dijital baskı uygulamalarında kullanılır. Üstelik üzerine de sıcak baskının uygulanması, diğer seçenek olan baskı yapılmadan ürün olarak da çok fazla renk seçeneğine sahiptir.

Reflektif Folyo Baskı Neden Kullanılır?

Reflektif folyo baskı, özellikle araba farlarının yansımasıyla, uzaktan reklam yazı ve görselin görünmesini sağlar. Bu yönünden dolayı, yol tabelaları ve pano yapısında sıkça kullanılmaktadır. Üstelik reflektif folyo, ambulans gibi acil durum araçları, ağır vasıta araçları veya tehlikeli madde taşıyan araçların gece görünür olmasını arttırır.

Ankara reflektif folyo uygulamaları, ülkemizde de reflektif uygulamalarının yapılması için yasal bir karar vardır. Aksi halde ağır kusur sayılarak araçlar muayeneden geçemez. Bu nedenle reflektif folyo uygulamaları, ağır vasıtalı ve tehlikeli araçlar için mutlaka uygulanmalıdır.

Reflektif Folyo Baskı Nasıl Hazırlanır?

Reflektif folyo, perçinsiz ve perçinli olarak, düz ve kıvrımlı, girintili çıkıntılı yüzeylerde kullanılabilir. Gündüz ve gece vakti benzer bir görünüm sağlaması, ıslakken dahi yansıtma özelliğini muhafaza etmesi açısından uygulama aşaması önemlidir.  Baskı yapılan reflektif folyolar, sadece beyaz renkli şekilde üretilir. Aynı zamanda çok güçlü parlak yüzeyiyle baskı yapılır. Reflektif folyo Ankara bölgesinde yapılan dijital baskı uygulamasıyla şeffaf yağlı boya kullanılır. Üzerine sıcak baskı uygulanabilir. Baskıya uygun olmayan reflektif folyo, çeşitli renklerde mevcuttur. Baskı uygulandıktan sonra üzerine serigraif yapılabilir.

Ankara reflektif folyo baskı uygulamalarında, reflektif folyo, plotter yardımıyla kesilir. Kesilmesinin ardından basınçla yapıştırılacak yüzeye uygulanır. Reflektif folyo, ışık veya araba farlarının yansımasıyla uzak bölgeden reklam yazı ve görsellerinin görünmesini sağlar. Bu yönüyle yol tabela ve panolarının yapımında kullanılmaktadır. Daha birçok bölgede reflektif folyo uygulamaları büyük bir avantaj sağlar.

Reflektif Folyo Baskı Kullanım Alanı

Reflektif folyo baskı kullanım alanları dikkat çeken bir yapısı olduğu için birçok yerde kullanılmaktadır. Genel olarak kullanım alanları arasında, trafik uyarı işaretleri, yönlendireler, şehir içi ve şehir dışı yollar, trafik bilgi ve uyarı levhaları, tır ve kamyonlar, ambulans gibi acil durum araçlarında uyarıcı olarak kullanılır. Bunun dışında reklam amacıyla, dış mekanlarda sıkça kullanılır. Özellikle geniş reklam afişleri, inşaat afişleri gibi yerlerde de kullanılabilmektedir. Reflektif folyo fiyatları belirlenirken, kullanılan ürün miktarı, baskı adedi veya büyüklüğü gibi faktörlere göre değişkenlik gösterir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
MD-30-G Madalya ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

MD-30-G Madalya

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon