2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara katalog baskı

Ankara katalog baskı - Resim
Ankara katalog baskı - Resim
Ankara katalog baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara katalog baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara katalog baskı

Arda Matbaa

Ankara katalog baskı Ankara’nın en çok tercih edilen Katalog yaptırma işletmesi olarak müşterilerimize kusursuz hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler arasında katalog basımı, web sitesi geliştirme, pazarlama ve tanıtım yer almaktadır. Ankara Katalog yaptırma hizmetimiz ise müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda çalışmakta ve örnek kataloglarla başlamaktadır.Katalogları taleplerine göre hazırlarken müşterilerimizin süreçten haberdar olmasını sağlıyor, değişiklikleri dikkate alarak işimizi tamamlıyoruz. Katalog hizmetimiz, Ankara’da katalog basım hizmeti veren bir Ankara matbaa firması olarak müşterilerimiz tarafından yaygın olarak değer görmekte ve tercih edilmektedir.

Katalog baskı

Katalog çalışmasına Katalog yaptırma denir. Müşterilerimiz, katalogda yer alması gereken bilgi, fotoğraf, metin, iletişim bilgileri gibi gerekli materyalleri bize sağlar. İkinci aşamada müşterilerimizin isteklerine ve kataloğun kullanım amacına göre en uygun katalog tasarımı oluşturulur. Katalog baskı sürecinin hazırlanmasından müşterilerimize sunumuna kadar her aşamasında yetkin ve deneyimli kadromuzla çalışıyoruz.Müşteri tercihleri dikkate alınarak en uygun katalog ustalıkla tasarlanır. Katalog yaptırma ile Katalog basımı ise planlanan kataloğun basımı ve istenildiği takdirde istenildiği kadar çoğaltılması anlamına gelir.

Katalog baskı aşamaları

Katalog yaptırma işlemine başlamadan önce kağıdınızı seçin. Kullanılacak kağıdın boyutu, üzerine baskı yapılacak kağıt, baskının mat mı yoksa parlak mı olacağı, kağıdın ağırlığı gibi detaylar belirlenmelidir. Başlangıç olarak, numunelerin hazır olması en iyi kararı vermenize yardımcı olacaktır. Kapağın kalınlığından kapağın şekline kadar her unsur önemlidir. Örnekleri inceleyerek ve baskı sonucunu gözlemleyerek karar verebilirsiniz.

Ciltleme türü, katalog baskının başka bir yönüdür. Bu bölümde örnekleri inceleyebilir ve baskınız için kullanacağınız ciltleme tekniğini belirleyebilirsiniz. Hatırlanması gereken tek şey ciltlenecek kataloğun kalınlığı ve sayfa sayısıdır.  Sonuç olarak Katalog yaptırma da yaptırmış olduğunuz katalog baskısı daha kaliteli olacaktır. Bir diğer kritik nokta, kapak için hangi görüntünün kullanılacağıdır. Bu kararı birkaç örneği tekrar yazdırdıktan sonra vermek daha doğru olacaktır. Bir Ankara kataloğunun tam istediğiniz gibi üretilmesini istiyorsanız, işe basılı örneklerle başlamalısınız.

İstenilen sonuca ulaşmak için baskının saygın bir işletmeye yaptırılması tercih edilir Bu konuda en iyi olarak Ankara matbaa yani kendimizi görmekteyiz . Ankara katalog baskı için firma seçerken mutlaka daha önce hazırlamış oldukları örnekleri incelemeli ve kararınızı ona göre vermelisiniz. Aksi takdirde istenilen sonucu alamayabilirsiniz. Örneklerden seçim yaparken baskı aşamasına geçmeden kendinize en uygun bütçeyi oluşturabilirsiniz.

Bütçe, her bir kağıt  boyutuna ve ayrıca baskının renkli mi yoksa siyah beyaz mı olduğuna bağlı olarak değişecektir.Ayrıca, yazdırmayı düşündüğünüz kağıdın boyutunda 1 cm’lik bir küçülme bile bir fiyat ayarlamasına neden olabilir. Sonuç olarak, Ankara katalog için pazarlık yaparken bunu göz önünde bulundurmalısınız ve gerekirse indirme boyutunu küçültebilirsiniz. Sonuç olarak, çok daha düşük maliyetlerle istediğiniz özelliklere sahip kataloğa sahip olabilirsiniz.

Katalog yaptırırken dikkat etmeniz gereken kurallar

  1. Makaleler Jpg formatında olmamalıdır.
  2. Görsellerin veya görsellerin çözünürlüğü mümkün olduğunca yüksek olmalıdır.
  3. Katalog tasarımı gelenekçilikten uzaklaşmamalıdır.
  4. Okunması zor olmamalı ve gözleri yormamalıdır.
  5. Basım evinde kullanılan baskı formatı CMYK olup değiştirilmemelidir.
  6. Ana renkte gösterilecek resimlere dört renk atanmamalıdır.
  7. Taşma marjları sağlanmalı, ancak kesme marjları gözden kaçırılmamalıdır.
  8. Kataloğun içeriği tatmin edici olmalıdır.
  9. Katalogda listelenen öğeleri tanıtabilmelidir.

Katalog baskı fiyatları

Günümüzde katalog baskısı popüler bir baskı teknolojisidir. Katalog baskısı, işletmelerin tüketicilerinin ihtiyaçlarını sundukları hizmetlerle zahmetsizce karşılamasını sağlar. İşletmelere sunduğumuz katalog baskı hizmetlerinde kağıt kalitesi kadar tasarım da önemlidir. İşletmelerin reklam için tercih ettiği bu katalog stratejisi özellikle pazarlama alanında etkilidir. Kataloglar, sonuç olarak, işletmeler tarafından sağlanan ürünleri müşterilere tanıtır.

Katalog baskı maliyeti, katalog tipine, sayfa ve bileşen sayısına ve kullanılan malzemeye göre değişir. Sonuç olarak net bir fiyat teklif edilemez ve fiyat ürün tarafından belirlenir. Ankara katalog baskısında 5 yıllık uzmanlığımız ile müşterilerimize en rekabetçi piyasa fiyatlarında hizmet veriyor ve tam memnuniyeti garanti ediyoruz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0555-570-T Tükenmez Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0555-570-T Tükenmez Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon