2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Etiket Baskı

Ankara Etiket Baskı - Resim
Ankara Etiket Baskı - Resim
Ankara Etiket Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Etiket Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Etiket Baskı

Ankarada Matbaa

Ankara etiket baskı firmanın iletişim bilgilerini, ürünün oluşturulma tarihini, ürünün ait olduğu kurumu veya sadece bir reklamı taşıyan kendinden yapışkanlı basılı bir materyaldir.Kapatıcı, barkod, fiyat etiketi, yarı saydam ve dahili yapıştırıcı dahil olmak üzere çeşitli formlarda gelir. Etiket ve stickerlar, tüketicilere bir yandan kalite algısı verirken diğer yandan onlara reklam veren olgulardan biridir. Müşteri açısından, etkili reklam kampanyalarında en önemli basılı materyallerdir.

Baskılı etiket çeşitleri birçok farklı kurum ve kuruluşta olduğu gibi küçük işletmelerde de esnafın kullandığı kolay etiketleme imkanı sağlayan çeşitlerdir. Bu nedenle temel amacı kolay etiketleme yapmak olduğu için tercih edilmektedir. Her yaştan insan bu etiket stilini kullanabilir. Ankara etiket baskı türünün kalitesinin de etiketlemeyi çok kolaylaştıran işlevsellik ile yakından ilgili olduğu söylenmektedir. Ankara etiket baskı yöntemleri sayesinde; İhtiyacınız olan tüm isteğe bağlı etiketleri alabilirsiniz. Basılı etiketler, sistemsel olarak ergonomik bir yapıya sahip olmaları nedeniyle diğer etiket türlerinden ayrılmaktadır.

Etiket bastırma

Etiket bastırma işi arkası yapışkanlı ve kuşe kağıda basılan kağıttır. Çoğu zaman kurumsal bilgileri taşıyan bu etiketler, iletişim bilgilerini de sunan bir reklam aracı olarak düşünülebilir. Birçok ürün etiket baskısı gerektirir. Gıda sektöründe, hazır giyim endüstrisinde, kimyasal ürünlerde ve diğer çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadırlar. Öte yandan işletmelerin çoğu, reklam sınıfı etiketler basabilir. Markanın iletişim bilgilerinin yanı sıra üretim tarihi ve bilgilerini içeren bu yapışkan ve basılı ürünler, çeşitli boyut ve uygulamalarda mevcuttur. Reklam amaçlı yapılanlar da üretim tarihleri, firma adı gibi pek çok bilgiyi içermektedir.

Sticker baskı

Sticker baskı, işletmelerin reklam amacıyla kullandığı bir üründür. Gazete ve dergi promosyonları için çıkartmalar dağıtarak reklam amacıyla yaygın olarak kullanılır. Sticker baskı Ankara olarak da tedarik edilen sticker lar reklam amaçlı kullanıldığı için bu amaçla basılmaktadır. Sticker baskı lar görsel içerikleri ve daha çekici olmaları nedeniyle oldukça önemlidir. Çeşitli zeminlerde kullanılabilirler. Ahşap, cam ve metal gibi çeşitli malzemelerde kullanılırlar. Kayda değer bir durumda veya bir yeri belirtirken reklam şeklinde faydalı olabilirler. Geniş bir kesime hitap eden çıkartmalar, matbaacılık ve kırtasiyecilikte de kullanılmaktadır.

sticker etiket nasıl kullanılır

Bu fotoğraflar günlük hayatımızda çeşitli ortamlarda bulunabilir. Etiket baskı kalitesinin önemini unutmayın. Etiket uzun süre yapışkan kalacaksa uygun şekilde hazırlanmalıdır. Hem suya hem de ısıya dayanıklı sticker baskılar tercih edilir. Bu öğelerin amacı şirketin dikkatini çekmektir. Firmanın uzun vadeli uygulanabilirliğini güvence altına alması kritik öneme sahiptir. İnsanların düşüncelerinde tutulabilecek kalite ve anlayış, iyi sonuçlara yol açacaktır. Uygun tasarım ve prosesler kullanılarak üretilmişse, yapışkan etiketin kalitesi iyi olmalıdır.

Etiket bastırma fiyatı

Etiket bastırma firması olarak  size en iyi fiyat teklifimizi ne kadar yapacağımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda, istediğiniz etiketin türü, boyutu, üzerindeki bilgiler, tasarım detayları, miktar gibi size fiyat teklifi verebilmemiz için kritik önem taşıyan bilgileri öğrenmiş ve karar vermiş olacağız. birimleri ve baskı kalitesi.

Etiket tasarım

İyi bir etiket tasarımına sahip olmak çok önemlidir. Ne yazık ki, birçok küçük üretici, ürünün ilk izlenimine zarar vererek, kutu başına maliyetleri azaltmak için standartların altında etiketleme, baskı ve tasarımlar kullanır. Bir markanın imajını iyileştirmek için etiketin etkisini ve gücünü iyice incelemesi gerekir.

Etiket çeşitleri

Etiketin işlevi, işlevsel olduğu bölgeye göre değişir. Ambalaj etiketleri, fikstür etiketleri, baskılı barkod etiketleri, baskılı termal etiketler, opak etiketler, parşömen etiketler, opak baskı etiketleri ve meyve etiketleri, pazar varlığı ve geniş bir talep yelpazesi olan etiketlere örnektir. Ankara etiket baskı sistemi, kullanım kolaylığından daha fazlasını vaat ediyor. Ayrıca, sıkı bir bütçeyle etiket gereksinimlerinizi karşılamanıza olanak tanır.

İstenilen baskı sonucunda etiketler oluşturularak kullanım aşamasına getirilir. Geleneksel baskı türleri ve etiket boyutlarının yanı sıra çeşitli ilgi çekici baskılar arasından seçim yapabileceğinizi unutmayın.

 

Kağıt etiket baskı

Düşük maliyeti nedeniyle piyasadaki en popüler Etiket bastırma şeklidir. Bu etiketler iki tür kağıttan yapılır: kağıt hamuru ve kuşe kağıt. Renkli, resimli ve selefon kaplı bir etiket yapmak istiyorsanız, kuşe kağıt etiket ideal seçenektir. Kuşe kağıdın yüzeyi pürüzsüz ve pürüzsüz olduğu için baskı daha sağlıklı ve nettir. 1. Kağıt hamurunun yüzeyi pürüzlüdür ve boyayı emer. Sonuç olarak etiketimizin yüzeyi kalemle yazılacaksa 1. Hamur Etiket kağıdı en iyi seçenektir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
3780-S Termos ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

3780-S Termos

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon