2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Ahşap Kalem Kutuları

  • Anasayfa
  • Ankara Ahşap Kalem Kutuları
Ankara Ahşap Kalem Kutuları - Resim
Ankara Ahşap Kalem Kutuları - Resim
Ankara Ahşap Kalem Kutuları
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Ahşap Kalem Kutuları ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Ahşap Kalem Kutuları

Arda Matbaa

Ankara ahşap kalem kutuları özel üretimlerle birlikte sıklıkla tercih ediliyor. Kalem kutuları genellikle okullarda kalem koymak için kullanılsa da sadece öğrenciler veya eğitimciler tarafından kullanılmaz. Bu kalem kutuları bilinenden farklı özellik ve görünüme sahip olsa da ahşap kalem kutuları, kalemlerin muhafaza edilmesi işlevini üstlenir ve aynı zamanda harika bir görsellik katar. Ahşaptan üretilen kalem kutusu modelleri yapılırken kullanılan üretim malzemesi genellikle doğal ahşaptır.

Kalem koleksiyoncularının kalemlerden sonra en gözde ofis malzemelerinden olan ahşap kalem kutusu hem kullanışlı hem de oldukça şıktır. Üstelik sağlıklı bir ürün olmasının yanı sıra ahşap kalemlik gören herkesi etkiler. Çok şık bir armağan olarak da sunulan bu ürünler, hediyelik kalem kutusu arayanlarında ihtiyacına cevap verir.

Ahşap Kalem Kutusu Çeşitleri

Kalitesiyle beraber öne çıkan ahşap kalem kutuları, kalemlere zarar vermeden kullanılabilir. Kalem kutu çeşitleri arasında turuncu, yeşil, antrasit, lacivert, mor, sarı rengi veya ceviz, kayın ağaçlarının renk seçenekleri de sizlere sunulmaktadır. Ahşap kalem kutu modelleri çekmeceli olarak da üretilir. Oyma desenleri ve sürgülü kapaklarıyla şık görünme de imza atmaktadır. En kullanışlı ve en şık ahşap kalem kutuları çeşitleri isteklerinize göre şekillendirilir ve üretilir.

Farklı ağaçlardan farklı tasarımlarda bulunan kalemlikler, farklı yerde bulamayacağınız ev ve ofis mağazalarınıza güzellik katar. Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan bölümlü kalemlikler, eğimli kalemlikler, yüksek kalem kutuları, büyük veya küçük kalem kutusu, yatay kalemlikler gibi birçok sayıdaki kalem kutuları arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Akça, ceviz, kira, kayın, paduk, sapele ağaçlarından üretilirler.

Ahşap Kalem Kutu Özellikleri

Ahşap kalem kutuları, ana malzemesi ağaç olan birtakım yöntemlerle şekillendirilmiş amaçlara uygun işlevsel kapaklı malzemelerdir. Kapaklı malzeme özelliği kullanıma göre farklılık gösterse de değişik özellikte olabilir. Örnek olarak bir mağaza içerisinde raf sistemine dekoratif bir hava katmak adına bu kutular kullanılabilir. Dekorasyon özelliği açısından ahşap malzemenin iç bölümleri temizliği ve doğallığı ifade eder. Ahşap kalem kutu özellikleri şu şekildedir diyebiliriz:

  • İşlevsel bir üründür, birçok farklı yerde kullanılabilir.
  • Farklı amaçlara uygun ekonomik bir avantaj sağlar.
  • Ahşap kutular kendi içerisinde çeşitlere sahiptir. Renk ve model açısından sınırsız şekilde tasarım sağlanabilir.
  • Ahşap kutular iyi birer hediyelik malzemedir, farklı kişilere verilen hediyelerin özel paketlenmesini istediğinizde etkili bir alternatif olur.
  • Ahşap kutular her türlü ortamda kullanabileceğiniz türden bir üründür. Geniş bir yelpazede bu ürünlerden temin edilebilir.

Ahşap kalem kutularında seçenek açısından kendi istediğiniz baskı, isim, marka, imza veya bir şekli lazer işleme tekniğiyle özel şekilde siparişler yapılabilir. Bu açıdan ahşap kalem kutular bu açıdan ayrıca bir artı sağlar. Tek bölmeli kalemlik veya çok bölmeli ahşap kalem kutuları da tercih edilen farklı modeller arasındadır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0510-820-G Roller Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0510-820-G Roller Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon