2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Davetiye Baskı

Ankara Davetiye Baskı - Resim
Ankara Davetiye Baskı - Resim
Ankara Davetiye Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Davetiye Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Davetiye Baskı

Ankarada Matbaa

Ankara davetiye baskı kâğıt kalitesine verdiği önemle birlikte tüm düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarda evlenecek çiftler için özel üretilmektedir. Matbaa sektöründeki yenilikleri takip ederek hazırlanan davetiye baskıları firmaların altyapısını güçlendirir. Hayatın en güzel ve en önemli günlerini sevdiklerinizle paylaşmak için özel güne yakışan davetiye modellerini tercih edebilirsiniz. Dolayısıyla çift olarak seçtiğiniz düğün davetiyesi, kişilerin isteğine göre göre anlatan bir tasarıma sahip olmalıdır. Davetiyeler, sıra dışı dizaynı ve farklı kesimleriyle ön plana çıkarır.

Davetiye Baskı Çeşitleri

Davetiye baskıları sıra dışı dizaynı ve farklı kesimleriyle ön plana çıkan düğün davetiye seçenekleri arasında yer almaktadır. Eğer tercihinizi düğün konseptinize uygun bir davetiye modeli yönünde kullanmak isterseniz farklı tasarımlarıyla dikkatinizi çekecek olan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ankara davetiye kartı ve zarfı ile ikili şekilde kombine edilmiş davetiyeyeler unutulmaz düğün gününe dair hoş bir anı olarak kalmasını isterseniz, fotoğraflarınızın basıldığı davetiyeler yönünde de kullanabilirsiniz.

Mizahi yönü güçlü konsept eşliğinde dizayn edilen ve üzerine karikatür bulunan davetiyeler, farklı düğün konseptini tasarlayanlar için ideal bir tercih olur. Fakat daha romantik bir davetiye ile konuklarınızı düğün konsepti tasarlayanlar için ideal bir tercih olabilir. Fakat daha romantik bir davetiye ile konuklarınızı düğününüze davet etmek için kalp figürünün kullanıldığı tasarımlara da yönelebilirsiniz.

Ankara Davetiye Fiyatları

Diğer organizasyonlarda düğün davetiyesi Ankara fiyatları baskı adedi ve tasarıma göre farklı olabilmektedir. Davetiye kartının ince kâğıt mı yoksa mukavvadan mı yapıldığına göre fiyatlandırma olabilmektedir. Bunun dışında zarfın türü de etkenlerden biri olmaktadır. Kraft kağıtlardan yapılan zarflarda düz beyaz zarflar arasında fiyat farkları olabilir. Bu sırada şeffaf zarflarının da son zamanlarda sıklıkla kullanılır. Düğün davetiyelerine eklenen aksesuarların da fiyatları artış gösterebiliyor.

Ankara davetiye firmalarının hazırlamış oldukları sade modellere eklenen hasır ipler, ince kurdele gibi aksesuarlara ekstra ödemelere gerek kalmaz. Verilen sayıya göre firmadan alınan rakamlar değişebiliyor. Adet arttıkça davetiyelerin birim fiyatı da düşer. Özel tasarımlı davetiye modelleri kataloglardakilere göre daha yüksek fiyatlı olur. Bu nedenle Ankara ucuz davetiye arayanlar daha sade modellerde tercih yapabilirler.

Davetiyeler Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde en sık kullanılan davetiye modelleri seminer, konferans, toplantı gibi profesyonel amaçlı veya düğün, nişan ve açılış gibi bireysel amaçlı etkinliklere katılması istenilen kişileri haberdar etmek, davet etmek için yazılan kısa yazılardır. Özellikle kişisel tercihlere göre hazırlanan bu davetiyeler, matbaalarda bastırılmaktadır. Hazırlanan kartların davet içeriğine uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Davetiye kullanım alanları içerisinde şirket kutlamaları, fuarlar, açılışlar ve etkinliklerde katılımcılara haber vermek amacıyla kullanılır. Davetiyelerin kullanım noktalarını, bireysel ve kurumsal olarak ayırabiliriz. Tüm bireysel kullanımlar sünnet, düğün ve nikah gibi etkinlikler için eşe dosta gönderilen davetiyelerdir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
AN-2017-S Anahtarlık ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

AN-2017-S Anahtarlık

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon