2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Cephe Giydirme

Ankara Cephe Giydirme - Resim
Ankara Cephe Giydirme - Resim
Ankara Cephe Giydirme
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Cephe Giydirme ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Cephe Giydirme

Arda Matbaa

Ankara cephe giydirme çok katlı binalarda yapılan önemli reklam araçlarıdır. Binaların dış cephesi, komple cam paneller ile kaplanır. Ultra şık bir görünüme kavuşturulur. Cephe giydirmeler de cam paneller ve alüminyum kullanılır. Cam paneller kullanıldığında, güneş ışığı binanın derinine nüfus eder. Cephe giydirme panellerden oluşur. Her bir panel parçasının ağırlığı yüz kilogramı geçerse, bu cephelere ağır cephe giydirme denir.

Dış cephe giydirme modelleri ile tam olarak firmaları tanıtan ve fark edilmesini sağlayan en önemli reklam türleri arasındadır. Firmanın bulunduğu binanın tamamen kaplanması veya belirlenen ölçülerde kaplanması şeklinde talep edilmektedir. Dış cephe kaplama ürünleri kullanılarak sizler için en uygun olan, daha uzun ömürlü bir reklam kanalı oluşturulur.

Cephe Giydirme Avantajları

Cephe giydirme, binaların, cam duvar gibi tüm uygulanabilir yüzeyleri için uygun şekilde tasarlanmıştır. Firmaların reklamları, özel kampanyaları veya tanıtımları için kullanılabilir. Cephe giydirme, direk olarak tüketiciye görünürlüğü kesin olan reklam çalışmalarıdır. Bunun dışında cephe giydirme sistemleri avantajları şu şekildedir:

  • Binaları rutubet, yağmur ve gürültüden korur.
  • Yalıtım görevi görür, enerji tasarrufu sağlar.
  • Binaların kusurlarını örter, bakıma ihtiyaç duymaz.
  • Dikkat çekici özelliği sayesinde hedeflenen kişilerin dikkatini çeker.
  • Uygulaması kolaydır, estetik açıdan daha fazla imkân sağlar.
  • Reklam anlamında bir anda birçok kişinin dikkatini çeker.

Cephe Giydirme Seçenekleri

Cephe giydirme işlemleri birkaç farklı malzeme işlemleriyle yapılır. Giydirme cephe malzemeleri seçeneklere göre farklıdır. Dış cephe giydirme tekniklerinden biri one way vision yöntemidir. Bu yöntem, cam yüzeylere uygulanır. Yapışkanlı ve delikli bir malzeme olan one way vision ile görsel ve metin çalışmaları dikkat çekicidir.

Dışarıdan bakıldığı zaman reklam çalışması gibi görünür. Aynı zamanda içeriden ince bir cam filmi gibi görünebilir. Güneşi engelleme özelliği vardır. Bir diğer seçenek ise folyo kaplamadır. Folyo kaplama, kompozit veya cam yüzeylere uygulanabilir. Cama uygulandığı zaman içeriden dışarısı görünmez.

Cephe giydirme seçenekleri arasında bir diğer yöntemde mesh germe delikli vinil kaplamadır. One way visiyon baskı ile uygulanmayan yüzeylerde bu yöntem kullanılır. Mesh kaplama, cephenin üzerine demir kaskasın gerilmesiyle yapılır. Germe işlemi sonrasında daha temiz bir görüntü elde edilebilmesi açısından alüminyum çerçeve uygulanır. Mesh baskı ile içeriden bakıldığında ihtiyacı karşılayacak kadar dışarısı görünecektir.

Cephe Giydirme Nasıl Yapılır?

Cephe giydirme işlemi, görselin üst kısmından başlamasıyla yapılır. Yapılacak olan yüzeyin bir tarafı cam ve bir tarafı kör bir malzemeden yapılmış olabilir. Yeni nesil reklamlardan olan dış cephe giydirme, büyük boyutlarda uygulanabilir. Bu nedenle hedef kitlenin ilgisini kolay bir şekilde çeker. Cephe giydirme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Cephe giydirme yapılacak alanın tüm kirden ve tozdan arınması gerekir. Uzman olan kişilerde uygulanmalıdır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
PN-08 Duvar Panosu ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

PN-08 Duvar Panosu

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon