2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara One Way Vision Baskı

Ankara One Way Vision Baskı - Resim
Ankara One Way Vision Baskı - Resim
Ankara One Way Vision Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara One Way Vision Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara One Way Vision Baskı

Ankarada Matbaa

One way vision baskı, kullanılan işletmelere veya firmalara cazip gelen reklam ürünleri arasındadır. Ankara one way vision baskı hizmetleri de birçok anlamda hizmet sağlar. Dışarıdan bakıldığı zaman sadece uygulanan görsellik fark edilir, içeriden bakıldığında dışarısı da rahatlıkla görünür. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığında görüntü kalitesi %10 ila %15 civarında farklılık gösterir.

One Way Vision Baskı Nedir?

One way vision baskı, reklam amaçlı kullanılırken halk arasında delikli folyo baskı olarak da bilinir. Delikli olmasının sebebi de iç kısımdan bakıldığı zaman dışarının rahatlıkla seyredilmesini sağlamasıdır. Günümüzün son sistem dijital cihazlarıyla firma ve şahısların en fazla tercih ettiği reklam uygulamasıdır. One way vision baskı ile istediğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

Uygulama yapılacak olan cephelerin fotoğrafları da detaylı şekilde temin edilir. Sonrasında ise bu fotoğraflar alanında uzman ekip arkadaşlarıyla bilgisayar ortamında tasarlanarak oluşturulur. Bina işleminin giydirilmesi için müşterilerden onay alınır ve ardından baskı yapılır. Bu baskıların uygulaması yapılırken tüm yüzeylerin ölçüleri eksiksiz şekilde kontrol edilir. Ölçümleme sırasında fazlasıyla dikkat edilmesi, derz arasının da hesaba katılması gereklidir.

One Way Vision Baskı Kullanım Alanlarıh

One vision baskı kullanım alanı geniş olarak cam yüzeye sahip her yerde uygulanır. En fazla kullanıldığı alanlarda dış yüzeyi cam olan binalarda logo yapıştırma işlemidir. Bunun dışında araba camı ve vitrinlerde de sıklıkla kullanılabilir.

One way vision baskılar çeşitli faktörlere göre farklı olabilmektedir. One way vision m2 fiyatı üzerinden hesaplanır. Uygulanacak olan yüzeyin mutlaka temiz olması gerekir. Uygulamanın işinde uzman ekiplerce yapılaması önerilir. Bu işlem ise sabır, beceri ve deneyim gerektirir. Aksi halde beklenen bir görüntü sağlanmaz. Fakat doğru uygulandığı zaman harika bir görünüme yol açar.

One Way Vision Baskı Avantajları

Delikli ve ince bir yapıya sahip olan one way vision tasarım alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Böylece başarılı sonuçlar elde edilir. Bu baskılarda dış mekân afişlerinin büyük bir kısmında uygulanan solvent bazlı boyalar kullanılır. Türkiye’de çok mevsim geçiren bir ülke olduğundan dolayı, kullanılan reklam kalitesi, reklamdan uzun süre faydalanmanızı sağlar. Bunun dışında one way vision baskı avantajları şöyledir:

  • Solvent bazlı boyalar, dış etmenlere ve sert mevsimlere karşı dayanıklı boya çeşitleridir.
  • Tüketicilere içeriden bakıldığı zaman dışarıyı görebilme imkânı sağlayan one way vision baskı, alanında uzman ekip arkadaşlarıyla istenilen hassasiyeti sunar.
  • 4 mevsimi yaşatan Türkiye’de bu baskı işlemleri sayesinde reklamlarınız etkilenmez.

Kısaca one way vision baskı ile aynı sektör içerisinde faaliyet gösteriyorsanız reklamcılık hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Reklamcılık hizmeti içerisinde en çok tercih edilen hizmeti olan one way vision, tekniği sayesinde hem marka hem de ürün tanıtımları kolayca gerçekleştirilir ve imaj çalışmalarına katkı sağlar.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0505-300-FM Roller ve Tükenmez Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0505-300-FM Roller ve Tükenmez Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon