2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Cam Giydirme

Ankara Cam Giydirme - Resim
Ankara Cam Giydirme - Resim
Ankara Cam Giydirme
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Cam Giydirme ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Cam Giydirme

Ankarada Matbaa

Ankara cam giydirme son senelerde, dış cephe görünümünün ve estetik algı değerinin artmasıyla beraber firmalar için hizmet verdikleri binalarda sıklıkla tercih edilmeye başladı. Cam giydirme uygulaması ile binaların büyük bölümünü oluşturan cephelerin dışarıdan bakıldığında görsel veya metin içermesi sağlanır. Bina içlerinden dışarının rahatlıkla görüldüğü bu uygulama da dışarıdan bakıldığında cama giydirilen görsel veya metinin görülmesi gerçekleşir.

Tanıtım ve reklam ile pazarlama konularında başarılı şekilde gerçekleştirilen cam giydirme, mağaza ve iş yerleri içerisinde kullanılması mümkündür. Cam giydirme olarak bilinen bu işlemlerde boyut olarak farklı olan camların tanıtım ve reklam için en iyi şekilde kullanılması mümkündür.

Cam Giydirme Kullanım Alanları

Cam giydirme uygulamalarıyla bina içlerine gelen güneş ışıklarının isteğe bağlı şekilde az veya çok engellenmesi mümkün olur. Cam giydirme kullanım alanları ise kuaför salonu duvar kağıtları, berber salonları, ofis içi cam giydirme, mağaza vitrin görselleştirme, berber tabelası imalatı, pleksi ışıklı kutu harf tabela, krom kutu harf tabela gibi birçok alanda cam giydirme yapılır. Cam reklam giydirme alanlarında yapılacak olan tasarımın büyük bir önemi bulunur. Çünkü bu reklamlar gün içerisinde yüzlerce kişi tarafından görülebiliyor.

Cam Giydirme Avantajları Nelerdir?

Cam giydirme, reklam ve tanıtım konusunda önemli avantajlar sağlıyor. Oldukça değişik içeriklerle camların giydirilmesi mümkün olabilir. Cam giydirme avantajları şu şekildedir:

  • Binaya estetik ve tasarım görüntü katar.
  • Çevre dostudur, fonksiyoneldir, hafif, estetik, gürültüden korur.
  • Bakım ve onarımı en aza iner.
  • Renk ve doku bozuklukları görülmez.
  • Çatlakların görünmesini önler, şekil hataları giderilir.
  • Yalıtım kullanılmasına imkân sağlayarak enerji tasarrufu sağlar.
  • Binaları yağmurdan, kinetik enerjiden ve su emmesinden korur.
  • Güneş ışınlarından ve zararlı dış etkenlerden de korur.

Ankara Cam Giydirme Türleri

Giydirme cepheleri, cephede kullanılan panellerin ağırlığına bağlı şekilde 2 farklı şekilde sınıflandırılır. Buna göre ağırlığı yüksek olan panellere ağır asma giydirme cephe, ağırlığı düşük olan panellere hafif asma giydirme cephe adı verilir. Cam giydirme modelleri içinde, ağır asma giydirme cepheleri, beton esaslı panellerden oluşan giydirme cephe sistemleridir. Bu elemanların oluşumunda hafif beton, normal beton ve gaz beton gibi malzemeler kullanılır. Betonun ısı iletkenliği olarak katsayısı yüksek malzeme olması, beton esaslı hazır elemanlarının kullanıldığı ağır asma giydirme cephe sistemlerinde ısı yalıtımı zorunlu kılınır.

Cam Giydirme Fiyatları

Cam giydirme, binalarda tercih edilen uygulamalarda son senelerde çok fazla kullanılır. Cam giydirme uygulandığı zaman gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün olur. Cam giydirme uygulamalarında kullanılan malzemelere göre cam giydirme fiyatları farklı olabilmektedir. İndirimli ucuz ve kaliteli malzemelerin yüksek seviyede kalitesiyle ortaya koyduğu sonuçlara bakmak gerekir. Bunlara göre cam giydirme fiyatları farklılaşabilir. Son dönemin modern ve ekonomik gelişimlerini sembolize eden çalışmalarla inşaat sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
AN-5150-STN Anahtarlık ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

AN-5150-STN Anahtarlık

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon