2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Restaurant Menü Baskı

  • Anasayfa
  • Ankara Restaurant Menü Baskı
Ankara Restaurant Menü Baskı - Resim
Ankara Restaurant Menü Baskı - Resim
Ankara Restaurant Menü Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Restaurant Menü Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Restaurant Menü Baskı

Ankarada Matbaa

Menü bastırma kafelerde yiyecek ve içecek ürünlerini seçmemize yardımcı olan basılı ve görsel öğelerdir. Yiyecek ve içecek işletmeleri, menüleri aracılığıyla ürünlerinin fiyat, içerik ve görsellerini tüketicilerine sunmaktadır.Gıda endüstrisindeki şirketler, ürünlerini müşterilerine mümkün olan en iyi şekilde tanıtmak için tasarlanmış bir menüye sahip olmayı severler ve bu yüzden Menü bastırma yı tercih ederler. En küçük gıda kuruluşundan en zenginine kadar her işletmenin artık bir menüsü var.

Menü bastırma

Diğer tüm endüstriler dışında kafe ve restoranlar en çok Menü bastırma ya ihtiyaç duyan işletmeler arasında yer almaktadır. Kafe ve restoranlar için önemli bir pazarlama aracı olan baskı ürünleri mutlaka saygın ve profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır.

Günümüzde pek çok yiyecek ve içecek firması, uygun bir pazarlama planının olmaması nedeniyle kapılarını kapatmak zorunda kalıyor. Hal böyle olunca kafe ve restoranlarda kullanılan matbaa ürünleri işletmelerin uzun vadede ayakta kalmasına ve karlılığına katkı sağladığı için daha da önemli hale geliyor. Ürün baskısı ile kişiselleştirdikten sonra işletmenizin adının pazar bölgesini artırarak daha fazla kişiyle iletişime geçebileceksiniz.

Menü yaptırma

Menü yaptırma, en popüler kafe ve restoran ürünlerinden biridir ve aynı zamanda marka pazarlamasında en verimli olanlardan biridir. Tüketicilere çeşitli baskı seçenekleri sunan Menü bastırma, kafe ve restoran ürünleri için hayati önem taşımaktadır. Müşterilere fiziksel olarak sunulduğu için menü tasarımları özenle oluşturulmalıdır. Menü tasarım sürecinde firmaya ait tüm eşyalar gözü yormayacak ve düzgün bir şekilde görülebilecek şekilde yerleştirilmelidir. Menü tasarımları, işletmeyi ziyaret ettiklerinde müşterilere sunulan ilk şey olduğu için işletmenin ilk izlenimini sağlar.

Menü tasarımı

Menü ilk etapta geleneksel bir ürün listesi olarak görülmemelidir. Her yönü benzersiz ve dikkat çekici olmalıdır. Müşterileriniz, her bir ürün hakkında kolayca çalışabilmeli ve bilgi alabilmelidir. Bu doğrultuda seçeceğiniz kişiselleştirme seçenekleri doğrultusunda olabilecek en büyük tasarım çalışmasını oluşturuyor ve onayınıza sunuyoruz. Bize izin verirseniz, seçtiğiniz zaman dilimi içerisinde tasarım ve baskı işlemlerini tamamlayıp adresinize sorunsuz bir şekilde teslim edeceğiz.

Menü bastırma da malzeme kalitesi önemli bir husustur. Deri, karton, ciltli bez ve çeşitli ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Mat veya parlak olabilir. A4 kağıt genellikle tercih edilir. Set menü olabilir. Kapaklı veya kapaksız çok sayıda sayfa uzunluğunda veya tek bir sayfa uzunluğunda olabilir. PVC kaplama ve uygulamaları diğer kişiselleştirme seçeneklerine uygun olarak geliştirilebilir.

Menü çeşitleri

  • Karton menü

Karton menüler, düşük maliyetle yüksek kaliteli bir ürün sağladıkları için en popüler menü türlerinden biridir. Karton menüler, az yer kapladıkları için kullanım, taşıma ve depolama için uygundur. Karton menülerin boyutları, sahip olduğunuz ürün sayısına göre özelleştirilebilir. Her iki yüzü de kullanılabildiği için çok daha kullanışlı hale gelen karton menü leri tasarımlarda kullanacağınız görseller ile zenginleştirebilirsiniz.

  • Dekota menü

Hafif ve işlenmesi kolay bir malzeme olan Dekota, Menü bastırma kullanıldığında şık ve taşıması kolay bir restoran ürününe dönüşüyor. Dekota menülerdeki ürün çeşitliliği, menü ölçünüzü A3, A4 ve A5 ölçülerinden seçmenize olanak sağlar.

  • Vidalı menü

Bu menüler, bir kitapçıkta bulunanlar gibi birkaç sayfanın birleştirilmesiyle yapılır. Vida menülerinde istediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip menü tasarımları veya büyük fotoğraflar kullanılarak çok sayfalı menü tasarımları için uygun bir üründür. Birbirine vidalandığı için uzun yıllar dayanacak çok güçlü ve kullanışlı bir menü elde edilir. Birçok işletme oldukça şık ve dayanıklı bir ürün olan vidalı menüleri tercih etmektedir.

  • PVC menü baskısı

Bu menü tipinde baskılı menüde sıva kullanılmaktadır. Sıva, kalın kartonun kağıtla sıvanmasıyla gerçekleştirilir. Sayfalar arasında dolaşmak zorunda kalmadan tüm seçenekleri tek seferde görmenizi sağlar.

  • Tel dikişli menü

Genellikle sayfa sayısı az olan menülerde tercih edilir. Sayfaların tel ile birbirine bağlanmasıyla oluşturulan sırt zımba menüleri çeşitli ebatlarda basılabilir. Maksimum 40 sayfa olan menülerde kullanılan tel dikiş menülerine kapak sayfası eklenerek markaya özel menü elde edilir.

İşletmeler sadece Menü bastırma ile kendi tanıtımlarını yapamazlar. Hemen hemen tüm kafe ve restoran ürünleri artık özelleştirilebilir. Servis altlıkları, masa kartları ve bağlılık kartları bu ürünlere örnektir.Masa kartları ise masa üzerine konulan, kurumsal bilgi ve reklam içeren eşyalardır. Başka bir deyişle, masa adı sahipleri siparişlerini beklerken müşterilerin dikkatini çekecek ve onları incelemek isteyeceklerdir. Bu yaklaşımda müşterilerinize markanız ve kampanyalarınız hakkında daha fazla bilgi edinme seçeneği sunacaksınız. Tablo menüsü olarak da basılabilen bu masa kartları, menünüzdeki öğeleri öne çıkarmak için ek bir seçenektir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
AMT-01-TS Manzara Masa Takvimi ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

AMT-01-TS Manzara Masa Takvimi

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon