2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Metal Etiket Baskı

Ankara Metal Etiket Baskı - Resim
Ankara Metal Etiket Baskı - Resim
Ankara Metal Etiket Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Metal Etiket Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Metal Etiket Baskı

Ankarada Matbaa

Ankara metal etiket baskı yönteminde, üzerine serigrafi baskı, asit indirme ve benzeri yüzey işlemleri uygulanarak yüzey şekillendirilen veya işlenen metalin herhangi bir çeşidiyle yapılmış etiket çeşidine denir. Metal etiket çeşitleri, endüstriyel ortamın zor şartlarına dayanır. Böylece markanın logonun ve benzeri işaretlerini de uzun seneler boyunda korur. Yüksek ısı dayanımı, sert yüzey, yüksek boya tutuculuğu, yüksek kalite açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

Metal etiketler, eski dönemde otomotiv sektöründe kullanılır. Zaman içerisinde kullanım alanı da genişlemiştir. Metal üzerine yapılan baskılarla ortaya çıkarılan metal etiketler, ilaç sektörü, araç plakaları, havacılık, ufak duyuru ve uyarı levhaları gibi amaçlarla olduğu kadar, tercihen dekoratif amaçlarla bile hazırlanabilir. Metal etiket Ankara bölgesinde yapılan tekniklerle endüstriyel alanda asansör dahil tabeladan, levhalara kadar sıklıkla kullanılır.

Neden Metal Etiketler Tercih Edilir?

Baskı tekniklerinden olan Metal etiket modellerinin kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin bazı nedenleri vardır. En önemli tercih sebepleri şöyledir:

  • Tanıtım amaçlı kullanılan metal etiketler, fonksiyonel olarak da kullanılır. Baskı tekniklerindeki gelişmelerde müşterilerin seçeneklerini sınırsız hale getirmiştir.
  • Isı değişimlerinden etkilenmez, her türlü hava koşuluna dayanıklı malzemelerden üretilir. Hem dış hem iç mekanlarda metal etiketler kullanılabilir.
  • Dekoratif olmalarının yanı sıra metal etkilerler son derece dayanıklıdır. Plastik ve kâğıda göre yaşam süreleri daha uzundur.
  • UV baskı tekniği ile dayanıklı metal üzerine etiketler basılan alana göre rağbet gittikçe artmaktadır.

Metal Etiket Fiyatları

Metal etiketler, istenilen model, bakı ve sayıya karar verildikten sonra sipariş edilir. Metal etiket fiyatları ise tamamen bu faktörlere göre sipariş edilebilir. Taleplerinizi detaylı olarak ilettikten sonra siparişiniz alınır ve en kısa sürede sizlere teslim edilir.

Temel prensip olarak metal etiketler konusunda net bir fiyat vermek zordur. En doğrusu, teklifi aldıktan sonra karşılaştırarak kesin kararı vermektir. Fakat sadece fiyat uygunluğuna değil yapılan işin kalitesine bakarak seçim yapmak en doğru hareket olur. Profesyonel mecralarda kullanım alanı geniş olan metal etiketler, günün baskı teknikleri ve kullanıcı taleplerine göre gelişim gösterir.

Alüminyum Metal Etiket Nedir?

Alüminyum, paslanmaz metal etiket modelleri, ürünlerin tanıtımı, imal tarihi, seri no vs. gibi açıklayıcı olan bilgileri içerir. Kullanım alanı geniş olup her ebat, boyut ve kalınlıkta üretilir. Tüm modelleri hava koşullarına ve dış etkenlere karşı da dayanıklıdır. Ürünlerin üzerine çift taraflı bant veya peçinle monte edilir.

Makinelerin rekabet gücünü önemli derecede etkileyen metal etiketler, ürünün ömrü süresinde yaşar. Etiket üzerinde yer alan kodlamalar, harfler ve barkod sistemleriyle üretici firma bilgilerini daha belirgin ve kalıcı kılar. Sadece alüminyum ve paslanmaz çelik değil, çinko alüminyum, magnezyum ve bakır katılarak elde edilen alaşımlarda metal etiket üretiminde kullanılır. Böylece Ankara bölgesinde tüm metal etiket ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
PT-6100-K Küp Kağıtlık ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

PT-6100-K Küp Kağıtlık

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon