2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Ahşap Kutular

Ankara Ahşap Kutular - Resim
Ankara Ahşap Kutular - Resim
Ankara Ahşap Kutular
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Ahşap Kutular ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Ahşap Kutular

Ankarada Matbaa

Ankara ahşap kutular firmalar tarafından özel olarak üretilen modellerle talepler, projelere göre değişiklik gösterir. Lazer baskılı, baskılı, boyalı, kavak, ham, mdf, metal aksesuarlı ve benzeri özelliklerde birçok model vardır. Ahşap kutular, istediğiniz ölçülere göre üretilir. Bunun dışında kişilere özel hediyelik halinde de üretilebilmektedir. Birinci sınıf en kaliteli ahşapla üretilen modeller, ev dekorasyonlarıyla beraber kurumlara özel ahşap tasarımlı kutularda öne çıkmaktadır.

Ahşap Kutu Modelleri

Ahşap kutu modelleri, istenilen ölçüde ve renkte üretilebilir. Kurumsal renk ve logonuza özel veya kişiye özel hediyelik şekilde ahşap kutular hazırlanabilir. Kaliteli ahşap malzemeden üretilen ahşap kutular istenilen renk ve ölçülerde şekillendirildiği için modeller sınırsızdır. Kaliteli ahşap malzeme ve işçilik sonucunda imal edilen ipli ve sürgülü kapak kutular, ürün muhafazası ve estetik görünüm için uygundur. Ahşap kutu modelleri çok amaçlı kullanımlar için tasarlanmıştır.

Eşsiz ve inovatif tasarımlar, hayal gücünün yardımıyla dayanıklı hammadde ile bir araya gelmiştir. Bu nedenle birbirinden farklı pek çok ihtiyaca özel olarak cevap verir. İşlevsellik kadar estetiği de ön plana alan, özgün bir çizgiye sahip olan ahşap kutular, desen çeşitliliğiyle dekorasyon stiline uyum sağlar.

Ahşap Kutu Kullanım Alanları

Desenli, desensiz olarak üretilen, kapaksız, kapaklı ahşap kutu modelleri birçok alanda kullanılabilir. Ev ve işyeri dekorasyonlarında, otellerde ve daha birçok yerde kullanılabilirler. Klipsli olan modeller herhangi bir eşyayı saklamak adına kullanılır. Bunun dışında ikram yapılan çay veya içecek tüketilen her alanda kullanılacak modellerde mevcuttur. Kişisel olarak şıklığa ve düzene önem veren herkes, ahşap kutu modellerini tercih edebilirler. Herhangi bir şeyi, ahşap kutulu bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bu nedenle ahşap kutu modelleri her türlü kullanıma açık ürünlerdir.

Ahşap Kutular Nasıl Yapılır?

Özel olarak ahşap kutu yaptırma veya toptan şekilde mümkün olabilir. Sunumları zarif kılmak, arttırmak, karşınızdakine verdiğiniz hediyenin önemini vurgulamak açısından ahşap kutular üretilmektedir. Bunun dışında lazer makinesiyle mdf, kontraplak, sunta gibi ahşap malzemelerle lazer kazıma, lazer kesim ve lazer markalama olarak üretilir. Tamamen özel üretimlerde ise kişiler istediği boyutlarda ahşap kutu yaptırabilir. Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanılan ahşap kutular, birçok farklı amaçla kullanılır. Bu nedenle bölmeli şekilde de üretilebilir.

Ahşap Kutu Fiyatları

Müşterilere özel olarak sunulan ahşap kutu Ankara hizmetlerinde fiyatlar da farklılık gösterir. Ahşap kutular, ebatına, ağırlığına, kullanılan malzemesine göre farklılık gösterir. Özel üretimli ve aksesuarlı olan ahşap kutularında fiyatları da değişebilir. Genellikle günümüzde tek bölmeli veya fazla bölmeli olan ahşap kutular bulunur. Bu kutular bazı durumlarda sade bir yapıdadır. Bazı durumlarda desenli ve oyma yapılarda da olabilmektedir. Bunun dışında kapaklı veya sürgülü olarak üretilir. Bu sebeple fiyatları da farklılık gösterir. Bu nedenle tamamen isteğe özel şekilde kutularınızı yaptırabilirsiniz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0555-135-K Roller Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0555-135-K Roller Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon