2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Pleksi Tabela Baskı

Ankara Pleksi Tabela Baskı - Resim
Ankara Pleksi Tabela Baskı - Resim
Ankara Pleksi Tabela Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Pleksi Tabela Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Pleksi Tabela Baskı

Ankarada Matbaa

Pleksi tabela baskı, pleksi üzerine yapılan baskılarla en önemli dekorasyon ve reklam ürünleridir. Pleksi, kaliteli bir malzemede olması ve şeffaflığı nedeniyle ışık geçirgenliğini tam olarak sağlar. Bu nedenle ışıklı ortamlarda en sık kullanılan reklam malzemesi olma özelliğini taşır. Tabelalarda sıklıkla kullanılan pleksi malzeme, uzun süreli dayanıklılık sağlar. Dijital baskıda pleksi, genel olarak malzemenin üzerine kaplanır. Bu nedenle malzemenin ışık geçirgenliği de folyonun kalitesine göre değişir.

Pleksi tabelalar için binlerce renk seçeneği vardır. Florasan veya led lambayla aydınlatılır. Tabela veya logo deseni, bilgisayarda hazırlanarak CNC tezgahlar veya lazer aracılığıyla çalışır. Bu işlemden sonrasında kabartma işlemi yapılabilir. Pleksi tabela baskının çok fazla uygulama alanı vardır. İç ve dış mekanlar, cephe tabelalarda yönlendirme yapabilir. Pleksi malzemesinin kullanım nedeni ise uzun ömürlü tabela sağlamasıdır. Hava şartlarına uygun olması ve ışığı eşit dağıtması da bu tabelalarda öne çıkar.

Pleksi Tabela Kullanım Alanları

Pleksi tabelalar, uzun seneler boyunca firmaların dayanıklı ve uygun fiyatlı olmasıyla yoğun olarak tercih ettiği reklam malzemesidir. Her mekâna uygun kullanım alanlarının fazla olması ile pleksi tabelalar oldukça yaygındır. Firmalarınızın bilinirliğini arttırmak adına Pleksi tabela Ankara hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tabelalarında görsellik ve şıklığa önem veren tüm kurumlar pleksi tabela modellerini tercih eder. Böylelikle marka bilinirliklerini de yükseltirler.

Pleksi Tabela Baskı Nasıl Yapılır?

Pleksi olarak bilinen malzeme, normal camla kıyaslandığı zaman sıcaklığı %20 daha az iletecektir. Aynı zamanda bu malzeme daha hafiftir. Ankara pleksi tabela baskı uygulamalarının çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinden biri de hafifliğidir. Pleksi tabelalar, pleksi malzemesinin üzerine istenilen ölçüde baskı yapılmasıyla üretilir. Bunun dışında ışıklı pleksi tabelalarda dekorasyon açısından sıkça tercih ediliyor. İşletmelerin modernliği ve dekorasyon olarak tanımlayan en önemli olgularından biri pleksi tabelalardır.

Müşteriler pleksi tabelaları için gerekli bilgileri ilettikten sonra kısa sürede büyük bir incelikle üzerinde çalışılır ve tabela baskısı yapılır. Gerekli ortamlar sağlandıktan sonra istenilen yere, uzman ekipler tarafından monte edilir. Uzun süreli kullanımı olduğu için sürekli değişim istemez. Bu nedenle pleksi tabelalarının her çeşidi her ortama uygun şekilde kullanılır.

Pleksi Kutu Harf Nedir?

Pleksi kutu harf tabela, tabela çeşitleri arasında en sık tercih edilen uygulamalardır. Sağlam ve uzun ömürlü olan yapısı sayesinde pleksi kutu harfler sıkça tercih edilir. Gelişen ürün çeşitliliği ve teknolojiyle birlikte pleksi malzemenin üretilmesi, kullanılan alanların artması, bu duruma neden olan önemli etkenler arasındadır.

Bir diğer tercih nedeni ise malzemenin farklı renklerinin kolayca bulunması ve kolay işlenmesidir. Daha şık, göz alıcı ve modern tabelalar üretmek için lazer kesim ve CNC router makineleri kullanılır. Kısaca Ankara pleksi tabela uygulamaları, işletmelerinize değer katar. Bu sebeple mutlaka kullanılması gereken uygulamalardır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Göztepe-K Gizli Spiralli Günlük Ajanda ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Göztepe-K Gizli Spiralli Günlük Ajanda

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon