2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara UV Baskı

Ankara UV Baskı - Resim
Ankara UV Baskı - Resim
Ankara UV Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara UV Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara UV Baskı

Ankarada Matbaa

UV baskı, geleneksel yöntemlere kıyasla tamamen kendine has özellikleri olan bir baskı türüdür. Dijital baskı sektörünün gelişimiyle beraber günümüzde daha teknolojik baskı seçeneklerinden biridir. Sağladığı avantajlar sayesinde birçok firma tarafından çok sık şekilde kullanılıyor. Bu noktada UV baskı nedir baktığımızda, boyanın baskının gerçekleşmesinden saniyeler sonrasında kurumasını sağlayan bir yöntemdir. Fakat tek özelliği bu değildir. Boyanın kuruma sırasında boya içerisinde kimyasal maddelerde kurutulduğundan dolayı çevreye ve ozona olan zararın en aza indirilmesini mümkün kılar.

Ankara UV baskı tekniğiyle iki adet baskı yöntemi kullanılır. Bunlardan biri rulo baskıdır. Rulo UV baskı, folyo baskı, kumaş baskı veya duvar kâğıdı baskı gibi rulo ürünlerinin baskısında etkilidir Diğer baskı yöntemi ise düz zemin baskı veya flat baskı yöntemidir. Bu UV, baskı yöntemi kâğıt, cam, plastik, ahşap gibi düz düzeyli tüm malzemelerin baskısı için kullanılır. Baskı yapılacak ürüne göre bu teknik, baskı firması tarafından belirlenir. Ürüne uygun şekilde baskı tekniği gerçekleştirilmektedir.

UV Baskının Avantajları

UV baskı, birbirinden farklı materyallere baskı imkânı sağlar. Bunun dışında UV baskının en önemli özelliklerinden biri de çevre, doğa için uygun bir baskı yöntemi olmasıdır. Çünkü UV baskı, havaya hiçbir çözüşü salmaz. Bu durumda baskı yapan işletme açısından oldukça önemlidir. Diğer bir avantajı da metal, plastik veya cam gibi gözeneksiz malzemelerle baskı yapabilme avantajını sağlamasıdır. Esas olarak makine boyutuna göre günümüzdeki tüm malzemelere baskı yapılabilir. Ankara UV baskı avantajları şöyle özetlenebilir:

  • Geleneksel baskıdan daha hızlıdır ve UV baskı daha hızlı işlem sürecine sahip olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilir.
  • UV mürekkebi, fotomekanik bir işlemle kurulur. Bu nedenle materyallerdeki mürekkebin kurumasını beklemeye gerek kalmaz.
  • UV baskı, inanılmaz derecede uygun maliyetli bir yöntemdir. Geleneksel baskı yöntemine göre hızlı kuruma süresine sahiptir. Bununla beraber UV baskı, kaplama gerektirmez.

Genel olarak profesyonellik ve ileri teknoloji odağında farklı dijital baskı seçeneklerinden olan UV baskı, müşteri memnuniyetini bir araya getirmektedir. Bu nedenle son dönemin en hızlı baskı çeşitlerinden biri olarak tercih edilmektedir.

UV Baskı Fiyatları

UV baskı, yirmi senedir hayatımızda olmasına rağmen son dönemde popüler hale gelmiştir. Çünkü daha düşük maliyetlerle UV baskı yapılmaktadır. UV baskı fiyatını etkileyen birçok unsur vardır. Bu unsurlar nedeniyle baskı fiyatlarında artış olması normaldir. UV baskı fiyatları etkileyen unsurlardan bazıları, malzemenin türü, malzemenin ebadı, malzemenin metrajı, baskı yapılacak ürünün adedi gibi faktörlere göre fiyatlar değişmektedir.

UV baskı işlemleri, ultraviyole UV baskı makinası ile gerçekleştirilir. Bu makinelerde LED ışık veya cıva, kuvartz kullanılmaktadır. Bu özellik diğer baskı makinelerinde yer almaz. Bu sebeple geleneksel baskı yöntemiyle elde edilen ürünlerin kurutulma işlemi ayrı şekilde yapılabilir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Eskihisar-TRKMV Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Eskihisar-TRKMV Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon