2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Totem Tabela

Totem Tabela

Ankara totem tabela hem uygun maliyetli hem de dikkat çekici bir reklam ürünüdür. Gösterişli, büyük ve dikkat çekici görünümü dolayısıyla çok tercih edilir. Dış mekanlarda, firmaların kendi tanıtımını yapabilmesi için oldukça ideal ürünlerdir. Firmamız, her ihtiyaca uygun çeşitte totem tabela imalatı yapmaktadır. Siz de bu hizmetten faydalanarak daha fazla müşteri edinmek adına önemli bir adım atabilirsiniz. Ankara totem tabela çeşitleri, insanlarda merak duygusu uyandırmak ve dikkatlerini çekmek açısından daha çok şehir merkezinden uzak alanlarda yol kenarlarında konumlandırılır. Dinlenme tesisleri, AVM ve petrol ofislerinde bu tür tabelalara sıklıkla rastlarız. Kaset ve gövde bölümlerinin bir araya getirilmesiyle etkileyici bir görünüme kavuşturulan Ankara totem tabela, montajı da aynı kalitede yapılarak uzun ömürlü kullanıma yönelik şekilde istenilen yere konumlandırılır.  

Totem Tabela Çeşitleri 

Ankara totem tabela çeşitleri farklı ihtiyaç ve bütçelere cevap verebilmek açısından çok çeşitlidir. Hangi türünü tercih ederseniz edin totem tabela imalatı her türlü hava koşuluna dayanıklılık açısından kaliteli malzemeden yapılır. Işıklı ya da ışıksız şekilde tercih edilebilen Ankara totem tabelalar, etkileyici ve farklı tasarımlarıyla kullanıcıların ilgisini doğrudan çekmektedir. Kurumsal bina ya da farklı sektörlerde hizmet veren firmalar, dikkat çekebilmek açısından totem tabelaları tercih ederler. Totem tabela konusunda dikkat edilmesi gereken, konumlandırılacak yerin doğru belirlenmesi ve montajının yere beton dökülerek sağlam şekilde yapılmasıdır. Ankara totem tabela firmamızdan hizmet aldığınız takdirde ürün kalitesi kadar montaj kalitesiyle de farkı yaşarsınız. 

Ankara Totem Tabela Fiyatları 

Ankara totem tabela, insanların dikkatini çekmek amacıyla kullanılır. Bu nedenle dikkat çekici ve anlaşılır yapıda olması önemlidir. Yapımı oldukça zor olan Ankara totem tabela imalatı uzmanlık isteyen bir iştir. Ankara totem tabela fiyatları ise, tabelada bulunan özelliklere göre değişir. Tabelanın ışıklı mı ya da ışıksız mı olacağı, montaj yerinin durumu, yüksekliği ve ölçüleri fiyatları belirleyici faktörlerdir. Uzman kadromuz ve teknolojik makine parkurumuza ek olarak uygun fiyatlarla size en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. İhtiyacınıza göre uygun fiyatlı Ankara totem tabela üretimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Artvin Hediyelik Set ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Artvin Hediyelik Set

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon