2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Zarf Baskı

Ankara Zarf Baskı - Resim
Ankara Zarf Baskı - Resim
Ankara Zarf Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Zarf Baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Zarf Baskı

Arda Matbaa

Zarf baskı da Çok çeşitli zarflar vardır. Diplomat zarflarpencereli diplomat zarflarçanta zarf baskıdavet zarfı baskısıCD zarfı baskısıkendinden yapışkanlı zarflar ve delikli zarflar mevcuttur. Baskılar, seçilen zarf türüne göre farklılık gösterir. Bir, iki veya dört renkte basılabilirler. Müşteriler, zarflarda kurumsal rozet ve logoyu istedikleri için genellikle dört renk talep ederler. Talep üzerine folyo baskı, kabartma ve lake kaplama mevcuttur. Grafik tasarım, çeşitli kesme ve tasarım çalışmalarına izin verir.

Ancak genel olarak baskı, önceden hazırlanmış baskısız zarflar arasından seçilerek yapılır. Baskı kalitesinden dolayı birinci kağıt hamuru ve 110 gram kağıtlar kullanılmaktadır. Kağıt çizelgelerden seçim yapılarak çeşitli uygulamalar oluşturulabilir. Sadece zarflarda, torba-zarf uygulamalarında ve özellikle talep edilen zarflarda grafik tasarımlı farklı versiyonlar oluşturulmaktadır.

Zarf, şirketinizin markasında kritik bir rol oynar. Zarf baskı sayesinde sunum dosyalarına son şekli verilmiştir. Ankara matbaa firması olarak size zarf basımı için çok çeşitli tasarım örnekleri ve baskı teknikleri sunabiliriz.

Zarf basımı Ankara

Bir şirketin kurumsal markasının parçası olan kartvizitler, antetli kağıtlar, zarflar ve dosyalardan oluşur. Bir şirketin statüsü ve ciddiyeti, kurumsal kimliği ile belirlenir. Sonuç olarak, kağıt türü ve hepsinin üzerindeki baskı aynıdır. Zarflar, iletişim ve evrakları taşımak için kullanılan ve üzerinde kurumsal iletişim bilgilerinin yazılı olduğu öğelerdir. Ayrıca düğün, nişan gibi önemli organizasyonlarda da davetiye zarfları kullanılmaktadır.

Zarflar çeşitli boyut ve şekillerde gelir. Belgelere veya içinde taşınacak diğer şeylere uygun olarak oluşturulurlar. Diplomat zarf baskıpencereli zarf baskı, çanta, davetiye ve CD zarfları örnek olarak verilebilir. Genellikle önceden basılmış zarflar kullanılır.Zarf üzerine müşteri isteğine göre folyo, gofraj ve lake kaplama yapılabilmektedir. Bunlar, ek ücrete tabi uygulamalardır. İsteğe bağlı olarak zarf uygulamasında özel uygulamalar yapılabilmektedir. Grafik ve tasarım çalışmaları ise genellikle çanta ve zarflarda yapılır.

Diplomat Zarflarının basılması, ticari markalaşma için hayati önem taşır. Özel mektupların yanı sıra önemli şirket belgelerini de taşır. Ayrıca önemli gün ve etkinliklere davetiye gönderir. Diğer zarf türleri arasında çanta zarfları, körüklü zarflar, ip, hava kabarcığı, Tyvek zarf, CD ve DVD zarfları bulunur.

Ankara zarf baskı olarak çanta zarf baskı konusunda 15 yıllık tecrübemizle kaliteli baskı ve tasarımlarla yanınızdayız. Bizimle iletişime geçebilir, sipariş verebilirsiniz.

Diplomat zarf baskı

Diplomat zarf basımı, işletmelerin kurumsal faaliyetlerinde kullandıkları zarflara verilen addır. Diplomat zarf, ticari yazışmalarda, firma içinde ve tüketicilere yapılan firma başvurularında kullanılmaktadır. Bu ürünün temel amacı, kurumsal bir imaj geliştirerek markaya değer katmak, dolayısıyla firmaya olan güveni arttırmaktır.

Diplomat zarflarının iki çeşidi vardır: Alıcının bilgilerinin yazılabileceği veya etiket yapıştırılabileceği pencereli zarflar ve alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiket yapıştırılabileceği penceresiz zarflar. Pencereli diplomat zarf ları genellikle zarf göndermek için tercih edilir.Diplomat zarfının kulağındaki ince kağıdı çıkardığınızda zarfın kulağını yapıştırabilirsiniz.

Bidolubaski ile diplomat zarf siparişlerinizi hızlıca koltuğunuzdan verebilirsiniz. Bu şekilde her ihtiyacınız olduğunda matbaaya gidip yüksek ücretler ödemenize gerek yok. Bidolubaski online alışverişleriniz en kısa sürede üretilip, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Diplomat zarf sipariş vermeden önce bilinmesi gereken hususlar

 1. Diplomatik zarflara şirketinizin amblemini, adresini ve telefon numarasını eklerseniz müşteriler size hızlı bir şekilde ulaşabilirler.
 2. Tasarımınızı oluştururken basılabilir bir formatta çalıştığınızdan emin olun. Sonuç olarak, tasarımınızı oluştururken ücretsiz diplomat zarf şablonlarından yararlanabileceğinizi unutmayın.
 3. Zarfların yalnızca bir yüzüne yazdırılacağını lütfen unutmayın. Sırt ve kulak bölgesine baskı yapmak mümkün değildir.
 4. Baskı renklerinin miktarını seçerken logonuzda kullanılan renk miktarını göz önünde bulundurun.
 5. Zarfın markası Oyal zarf baskı veya Zarfsan’dır. Marka bilgileri kulağın içinde ve/veya dışında bulunabilir.
 6. Tasarımınızın tüm zemine basılmaması şiddetle tavsiye edilir. Tasarımda şablonlarda belirtildiği gibi yukarıdan 11 mm boş alan bırakmalısınız. Aşağıdaki örnek, tüm zemin boyunca basılı bir tasarım üzerinde çalışmanın sonucunu göstermektedir.

Zarf baskı

 • 110 gr. Diplomat zarflarının imalatında 1 kağıt hamuru kullanılır. Bu zarflar kolayca bozulmazlar ve yüksek bir baskı kalitesine sahiptirler.
 • Diplomat zarflar 10.5×24 cm zarf boyutlarında, pencereli veya penceresizdir. Antetli kağıtlar diplomat zarflarına kolayca yerleştirilebilir.
 • Zarfın önündeki tasarımda herhangi bir şeyi vurgulayarak algıyı bir tarafa yönlendirebilirsiniz. Tek yönlü yazdırma ayrıca size uygun maliyetli bir seçenek sunar.
 • Tasarımınızdaki renklere bağlı olarak tek, iki, üç veya dört renkli baskı arasında seçim yapabilirsiniz. Maliyet açısından tek renk kullanmak daha ekonomik olacaktır.
 • Belgeye bağlı olarak, pencereli veya penceresiz bir diplomat zarfı kullanabilirsiniz. Alıcının bilgilerinin pencereli diplomat zarfına ayrı ayrı yazılmasına gerek yoktur. Penceresiz bir
 • diplomat zarfı tercih ederseniz, alıcının bilgilerini bir kalemle yazabilir veya bir etiket yapıştırabilirsiniz.
 • Kullanım bölgelerinize ve taleplerinize bağlı olarak 250 ile 10.000 arası baskı satın alabilirsiniz.

Zarf baskı fiyatları

Zarfların hayatın çeşitli sektörlerinde kullanımı ve bu ürünlerin basım süreci ile ilgili çeşitli hususlar yapılmıştır. Bunlardan biri zarf baskı ve zarf baskı fiyatları? formda görülebilir. Baskı, fiyatın genellikle döviz kurlarına bakılarak belirlendiği bir iştir. Bununla birlikte, zarf baskısı fiyatlandırılırken farklı kriterler göz önünde bulundurulur. Zarf baskı fiyatlarına etki eden başlıca unsurlar, zarf türü, boyutu, kalitesi ve baskıda kullanılan kağıdın ağırlığı, zarf baskısı ve zarf baskı fiyatlarıdır. Ayrıca zarf fiyatları; baskı rengi, zarf sayısı ve ekstra işçilikten de etkilenir.

zarf baskıda onokrom ve çok renkli baskı makineleri kullanılmaktadır. Bu bakımdan renkli zarfların baskı maliyeti monokrom zarflara göre daha yüksektir. Kabartma, vernikleme, yaprak işleme gibi uygulamalarda ekstra çaba ve özel işçilik gerekir. Bunun doğal bir sonucu olarak da fiyatlarda ufak bir artış söz konusudur. Sonuç olarak, geleneksel ölçü ve desenlerin dışındaki herhangi bir sipariş ayrıca ücretlendirilir.

Zarf, içindeki malzemeleri ve kağıtları tutma özelliğine sahiptir. Ancak, koruma görevini üstlenmenin yanı sıra, bu öğeler tamamen farklı faydalar sağlar. Buna göre zarflar antetli kağıt, reklam ve kurumsal amaçlarla da kullanılmaktadır.

Torba zarf baskı

Zarf baskıda tek renkli ve çok renkli baskı makineleri kullanılmaktadır. Bu bakımdan renkli zarfların baskı maliyeti monokrom zarflara göre daha yüksektir. Kabartma, vernikleme, yaprak işleme gibi uygulamalarda ekstra çaba ve özel işçilik gerekir. Bunun doğal bir sonucu olarak da fiyatlarda ufak bir artış söz konusudur. Sonuç olarak, geleneksel ölçü ve desenlerin dışındaki herhangi bir sipariş ayrıca ücretlendirilir.

Zarf, içindeki malzemeleri ve kağıtları tutma özelliğine sahiptir. Ancak, koruma görevini üstlenmenin yanı sıra, bu öğeler tamamen farklı faydalar sağlar. Buna göre zarflar antetli kağıt, reklam ve kurumsal amaçlarla da kullanılmaktadır.

Davetiye zarfı baskısı

Halk arasında kısaca davet olarak bilinen davetiye zarf baskısı standart bir ölçüye sahiptir. Davetiyeler kendinden desenli kağıda basılmaktadır ve bu ürünü diğer zarf çeşitlerinden ayırmaktadır. Davetiye zarfları için en popüler renkler gümüş, krem, beyaz ve gridir. Sonuç olarak düğün davetlerinde folyo ve gofraj işçiliği yaygın olarak kullanılmaktadır. Davet zarflarını toplantı gibi daha resmi sorumluluklar için kullanmayı planlıyorsanız daha sade bir tasarım tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
AN-0225-FM Anahtarlık ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

AN-0225-FM Anahtarlık

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon