2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Yönlendirme Tabelaları

 • Anasayfa
 • Ankara Yönlendirme Tabelaları
Ankara Yönlendirme Tabelaları - Resim
Ankara Yönlendirme Tabelaları - Resim
Ankara Yönlendirme Tabelaları
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Yönlendirme Tabelaları ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Yönlendirme Tabelaları

Arda Matbaa

Ankara yönlendirme tabelaları hizmetleri sayesinde, karmaşık şehir düzenini kolay hale getirir. Sokaklar, apartmanlar, şehir içi ve şehir dışı yollar, karmaşık bina içine kadar birçok mekânda tabelalar kullanılır. Yönlendirme tabelalarına örnek verecek olursak pusula görevi görür ve insanların doğru şekilde yönlenmesini sağlar. Binaya girmeden ve girdikten önce ve sonra kapı üzerine veya duvarlara gerekli yazıların yazılmasıyla oluşturulan tabelalardır.

Yönlendirme tabelaları, çok kalabalık ve bilinmeyen ortamlarda kişilerin gitmek istediği yere ulaşmasını sağlar. Bu tabelalar bina içerisinde olduğu gibi dış mekanlarda da sinema, kafe veya farklı bir mekânı işaret edecek şekilde tasarımı yapılabilir. Yönlendirme tabelaların yapımında çok çeşitli malzemeler kullanılır.

Yönlendirme Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Yönlendirme tabelaların birçok farklı seçeneği vardır. Işıklı ve ışıksız olarak hazırlanan yönlendirme tabelaları, totem yönlendirme tabelaları, kutu harf, led tabelalar, alüminyum yönlendirme tabelaları, elektronik ve mekanik yönlendirme tabelaları gibi çeşitlerine ayrılır. Bu noktada seçimler müşterilerin amacı doğrultusunda mekân özellikleri göz önünde barındırılarak yapılmasıdır. Yönlendirme tabela çeşitleri işaret tabelaları olarak da anılır. İç mekân ve dış mekân tabelaları farklı şekillerde hazırlanabilir. Tabela çeşitleri şu şekildedir:

 • Uyarı amacı taşıyan yönlendirme tabelaları
 • Kapı üzerine asılan yönlendirme tabelaları
 • Yangın çıkışlarında kullanılan tabelalar
 • Merdivenlerde tercih edilen tabelalar
 • Bir yangın durumunda personelleri bilgilendiren tabelalar
 • Katlarda odaların yerini gösteren tabelalar
 • Işıklı veya ışıksız tabelalar
 • Ahşap veya farklı malzemelerden yapılan tabelalar

Yönlendirme Tabelaları Nasıl Hazırlanır?

Yönlendirme tabelalarında dayanıklılık ve uzun ömürlü olması için en iyi kaliteden yapılır. Kötü ve kalitesiz bir malzeme, tabelalarda renk solmasına neden olur. Aynı zamanda yazılarında silinmesine neden olur. Bu durumun engellenmesi açısından ilk tasarım ve üretim aşamasında en iyi kalite malzeme ile çalışılması gerekir. Ankara yönlendirme tabelaları veya işaret tabelalarının çok fazla çeşidi vardır. Seçim yaparken markaya en uygun şeklin tercih edilmesi gerekir. Çünkü sürekli göz önünde olan bu tabelalar firmaların kurumsallığını ve profesyonelliğini gösteren reklam araçlarıdır.

Yönlendirme Tabela Avantajları

Tabelalar, dekoratif yön tabelası veya farklı şekilde hazırlanabilir. Her tabelanın ayrı bir amacı vardır. Eğer markanızı öne çıkartma, marka tanınırlığını elde etmek istiyorsanız mesaj içeren tasarımı profesyonel bir şekilde yapılan ve sanat eserini andıran seçenekler gerekir. Bunun dışında yönlendirme tabelaları avantajları şöyledir diyebiliriz:

 • Yönlendirme tabelaları, AVM, otel gibi yerlerde, insanlara odaların nerede olduğunu, restoranın yerini göstermeye yardımcı olur.
 • Güvenlik için tercih edilen tabelalar, yangın yönlendirme levhaları da bu kapsamda alınabilir. Olası bir yangın durumunda insanları doğru şekilde yönlendirmeyi sağlar.
 • Kullanılan yönlendirme tabelaları, insanları doğrudan işletmenize iletme amacı taşımaktadır. Burada genellikle ayaklı yönlendirme tabelası gibi seçenekler kullanılır.

Yönlendirme tabelalarının karışık olması, anlaşılmaması da istenen mesajın da verilmeyeceği anlamını taşımaktadır. Bu sebeple yönlendirme tabelası ayaklı modeller amaca uygun şekilde hazırlanır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Kütahya-S Hediyelik Set ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Kütahya-S Hediyelik Set

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon