2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Karton Stand

Ankara Karton Stand - Resim
Ankara Karton Stand - Resim
Ankara Karton Stand
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Karton Stand ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Karton Stand

Ankarada Matbaa

Ankara karton stand, ürün tanıtım ve pazarlama amacıyla imalatı yapılan reklam ürünüdür. Farklı amaçlara yönelik olarak değişik modellerde birçok karton stand ürününü, alışveriş merkezleri, perakende satış noktaları ve mağazalarda sıklıkla görüyoruz. Karton stand Ankara ve çevresinde ihtiyaç halinde ürün görünürlüğünü arttırmak için kullanılmaktadır. Reklam ve pazarlama açısından etkileyici bir ürün olan karton standlar, geri dönüştürülebilir özelliğiyle aynı zamanda çevre dostudur. Kolaylıkla yer değiştirilebilir özellikteki stand türü, benzerlerine göre birçok açıdan avantajlıdır.

Bir ürünü pazarlamak ve satışını yapmak, üretmekten daha zordur. Özellikle ürün çeşidinin iyice arttığı, rekabetin giderek hızlandığı son dönemlerde, ürününü en iyi şekilde pazarlayarak satış hacmini arttırmak isteyen firmalar, etkileyici reklam yöntemlerini tercih etmelidir. Etkili pazarlama ihtiyacından doğan karton standlar, firmaların tanıtım işlerinde en iyi etkiyi gösterecek özelliktedir. Yeni nesil tanıtım ve pazarlama araçları arasında yerini alan Ankara karton stand imalatı, karton üzerine tek ya da daha fazla renk çeşidinden baskı yapılarak gerçekleştirilir. 

Ankara Karton Stand Ürün Özellikleri

Ankara karton stand baskı yapılırken farklı görseller etkileyici şekilde kullanılır. Uzman tasarımcıların şık dokunuşları sayesinde, ürünleri ilgi çekici şekilde öne çıkaracak bir sistem oluşturulur. Marketlerden fuarlara kadar ürün tanıtımı yapılacak her yerde Ankara karton stand tasarımı ile farkındalık oluşturulabilir. Kurulumu ve taşınması oldukça kolay olan sistemin maliyeti de ekonomiktir. Karton üzerine renkli baskı yapılarak oluşturulan karton standların kullanım alanı çok geniştir. 

Özel bir tasarım sürecinden geçerek oluşturulan sistemin her bir aşaması görselliğini daha cazip hale getirecek şekilde gerçekleştirilir. Özel kesim bıçaklarla ve ince dokunuşlarla sıradan bildiğimiz kartonlar, kullanışlı ve ürünleri dikkat çekici şekilde sergileyecek birer standa dönüşür. Ankara karton stand imalatından öne çıkan firmamızın profesyonel ekibi, titizlikle üretimini yaptığı karton standları, deneme ve kalite kontrol sürecinden sonra kullanıma sunar. Kaliteli üretim süreci sonunda hazırlanan sistem, fonksiyonel şekilde kullanılmak üzere alıcısına teslim edilir. 

Ankara Karton Stand Kullanımının Avantajları

Ankara karton stand hizmeti alan firmalar, ürünlerini hedef kitlesine akılda kalacak şekilde sergileme imkanına sahip olur. Bu da müşteri kitlesinin artmasında ve satış hacminin yükselmesinde etkili olmaktadır. Şu dönemde rekabet ortamının iyice hız kazanması, Ankara karton stand tasarımı yaptırarak rakiplerinin önüne geçmek isteyenlerin sayısını da arttırdı. Yeni nesil reklam ürünü diye tabir edilen karton standların önemi, pazarlama ihtiyacının artmasıyla doğru orantılı olarak giderek artmakta. Kullanışlı, uygun maliyetli ve kolay kurulumu, pratik taşınması ve etkili tanıtım yapmayı sağlaması yönünden Ankara karton stand baskı, diğer tanıtım ürünlerinden belirgin şekilde ayrılır. Her türlü ürün sunumu için karton stand ayrıcalıklarından siz de faydalanabilirsiniz. Uzman tasarım ekibimiz, size her daim en iyi hizmeti verebilmek adına taleplerinizi beklemektedir. 

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
L-632-G Uzay Termometre ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

L-632-G Uzay Termometre

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon