2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Örümcek Stand

Ankara Örümcek Stand - Resim
Ankara Örümcek Stand - Resim
Ankara Örümcek Stand
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Örümcek Stand ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Örümcek Stand

Arda Matbaa

Örümcek stand, çapraz alüminyum iskelet sisteminden oluşur. Kolay bir şekilde kurulan ve çanta olarak taşınabilen bir stand türüdür. Sert enjeksiyon plastik parçalar ve panellerden oluştuğu için uzun süreli kullanılabilir. Ankara örümcek stand hizmetleri de bu noktada hizmetlerini sağlar. Dijital baskılı olarak kullanılan örümcek stantlar, kullanılan alanda dikkat çeker. Böylece reklam veya ürününüzü en şık şekilde sunabilirsiniz.

Örümcek stand ölçüleri farklı standartlarda ve farklı ebatlarda kullanılacak alana uygun şekilde üretilir. İşiniz bittiğinde ise standı toplayarak tek çanta içerisinde taşıyabilirsiniz. Böylece bir sonraki kullanıma kadar muhafaza edebilirsiniz. Örümcek stantların üzerine baskı yaptığınızda masa yerine kullanılan sert plastik çanta ile kolayca taşıyabileceksiniz.

Örümcek Stant Özellikleri?

Örümcek stantlar, görsel açıdan estetik ve modern durur. İsmini örümcek stand almasının nedeni ise, stand mekanizmasının örümcek ağı benzer yapıda olmasıdır. Örümcek stand Ankara bölgesinde 3 ana parçayla üretilir. Bunlar, plastik taşıyıcı, alüminyum iskelet, görsel yüzeyi ve banko olarak oluşur. Burada görsel yüzey tek bir parçadan oluşmaz. Örümcek standın ölçüsü ne kadar büyük olursa olsun, görsel yüzeyine uygulanan parça sayısı da artış gösterir.

Farklı boyutlarının olmasından dolayı kullanılan alana uygun standı seçmeniz gerekir. Ankara stand hizmetlerinde istediğiniz boyutta tercihlerinizi yapabilirsiniz. Örümcek standın kolay bir montajının olması, görsel açıdan daha güzel görünmesi ve görselin rahatlıkla değiştirilebilir olması gibi avantajlardan dolayı, fuar alanlarının en fazla tercih edilen stand türlerinden biridir.

Örümcek Stand Nasıl Hazırlanır?

Örümcek stantlar, bir kerelik kullanım için değil, defalarca kez kullanım için üretilir. Bu özelliği de örümcek standa büyük bir avantaj sağlar. Örümcek stand istendiği zaman yeni panellerle baskı yapılır. Böylece farklı bir görsel sunumuna olanak sağlar. Örümcek stand çantası tekerlekli yapıdadır. Bu sayede kolay şekilde taşınabilir. Üstelik normal boyutları her türlü binek araca sığar. Örümcek stand nasıl hazırlanır baktığımızda şu şekildedir diyebiliriz:

  • Stantlarda belirlenen ölçüde grafik tasarımı yapılır. Üzerine UV bazlı baskı, eko solvent bazlı, solvent veya su bazlı baskı yapılır.
  • Folyo üzerine baskı yapıldığı için tüm baskı makinelerinde rahatlıkla baskı yapılır.
  • İç mekânda kullanılan örümcek stantlar, UV veya su baslı baskı makinelerinde basılmalıdır.
  • Dijital baskıda basılan görseller, koruyucu malzeme olarak üzerine laminasyon atılır. Böylece daha korunaklı bir şekilde baskının uzun süre gitmesini sağlar.

Örümcek Stand Kullanım Alanları

Tanıtıma ihtiyaç duyan firmalar, her türlü organizasyonda örümcek standı kullanabilirler. Fuarlarda, alışveriş merkezlerinde, konferanslarda, kongrelerde ve sergi salonu gibi kapalı alanlarda tercih edilir. Örümcek stantlar kullanım açısından pratik olduğu için her yere taşınır ve her yerde sergilenebilir. Örümcek stand fiyatları Ankara bölgesinde ise tamamen ölçülere göre değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyen bir diğer durumda hangi baskı türünün ve hangi malzemenin kullanıldığıdır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
3940-GM Termos ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

3940-GM Termos

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon