2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Lazer Kesim

Ankara Lazer Kesim - Resim
Ankara Lazer Kesim - Resim
Ankara Lazer Kesim
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Lazer Kesim ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Lazer Kesim

Ankarada Matbaa

Ankara lazer kesim hizmetlerinde her türlü bimetal, demir, alüminyum, paslanmaz ve metal malzemelerini kesmek için tercih edilir. Genellikle endüstriyel üretim için kullanılırlar Bunun dışında kobiler, okullar ve hobi uzmanları tarafından sıklıkla kullanılan bir teknolojidir. Lazerle kesme işlemi, optik aracılığıyla yüksek güç üreten bir lazer çıkışını yönlendirir. Günümüzde birçok endüstriyel üretim aşamalarında kullanılan lazer kesim teknolojisi, lazer yardımıyla malzemenin kesilmesine dayalıdır. Basit anlamda ifade ettiğimiz zaman, güçlü ve yüksek bir lazer çıkışıyla, sanayinin vazgeçilmezleri arasında yer alan etkili bir kesme yöntemidir.

Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Farklı malzemeleri kesmek için kullanılan Lazer kesim makinesi farklı şekillerdeki lazerleri kullanır. Lazer optiği ve CNC, üretilen malzemeyi veya lazer ışını yönlendirmektedir. Malzemeleri kesmek amacıyla kullanılan bu ticari lazer, CNC veya G kodunu takip etmek amacıyla bir hareket kontrol sistemi içerir. Odaklanan lazer ışını malzemeye yönlendirilir. Ardından eritilir, yanar, buharlaşır ve bir gaz püskürterek atılır. Yüksek kaliteli yüzey kaplamalı ve kenar bırakılır. Endüstriyel olan lazer kesiciler, düz levha malzemelerin yanı sıra boru ve profil malzemelerini kesmek için kullanmaktadır.

Lazer Kesim Yapmanın Avantajları

Lazer kesim, son teknolojik gelişmelerle beraber büyük, küçük veya minik boyutlarda kesim yapabilir. Ankara lazer kesim makinası ile yapılan kesimlerde ufak bir zarar vermez. Bu nedenle insan elinden daha verimli, daha hatasız ve daha hızlı bir üretim sağlanır. Bunun dışında lazer kesim yapmanın avantajları şöyledir:

  • Yüksek işlem hızı ile çalışır, maliyeti düşürür.
  • Preste sac deformasyonları olmaz, yüksek verim sağlar.
  • Ekonomik bakımdan firmalara ve müşterilere kolaylık sağlar.
  • Kesilecek olan parçanın imalatını hızlandırır.
  • Hızlı olduğu için zamandan tasarruf yapmayı sağlar.
  • Her türden amblem, yazı veya resim, sac üzerinde rahatlıkla kesilebilir.
  • Parça imalatlarında kalıp maliyeti bulunmaz.
  • Çok çeşitli ve farklı sertlik seviyesine sahip olan malzemeler kesim yapılabilir.
  • 24 saat yorulmadan çalışma yapılabilir. Geleneksel yöntemlere kıyasla daha avantajlıdır.

Lazer Kesim ile Neler Yapılabilir?

Lazer kesim makinelerinin bu kadar yaygın olmasının nedeni, tek bir makineyle çok sayıda işlemin yapılabilmesidir. Yani, lazer kesim makineleri oldukça kullanışlıdır. Lazer kesim makineleriyle her türlü materyalden her türlü ürün oluşturur. Bu nedenle Ankara lazer kesim firmaları ile yapılabilecek şeyler çok fazladır. Lazer kesim makineleri sınırsız bir ürün yelpazesi sunuyor.

Yine de bu lazer kesimin en fazla kullanıldığı alanlardan bazıları, DIY ve hediyelik eşya ürünleri, mobilya başta olmak üzere ev ürünleri, dekoratif eşyalar, tekstil ürünleri ve bilgisayar donanımları denilebilir. Lazer kesim fiyatları Ankara bölgesinde birkaç farklı faktörle belirlenir. Fiyatı etkileyen durumlar, hangi malzemenin ne kadar miktarda kesildiğidir. Bu nedenle daha detaylı fiyat bilgisi için kesim işlemi için yapılacak malzemelerin bilgisini vermeniz gerekir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Söke-L Hediyelik Set ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Söke-L Hediyelik Set

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon