2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Ahşap Kitap Ayracı

Ankara Ahşap Kitap Ayracı - Resim
Ankara Ahşap Kitap Ayracı - Resim
Ankara Ahşap Kitap Ayracı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Ahşap Kitap Ayracı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Ahşap Kitap Ayracı

Ankarada Matbaa

Kitap ayraçları, ürünlerin yanında hediye olarak gönderilen veya kitapçı gibi yerlerde karşımıza çıkan ürünlerdir. Kitap için kitap ayracının önemi büyüktür. Birçok kitap sever ayraçları bir aparat olarak görmez. Çünkü kitap ayraçları işlevselliğinin yanı sıra kitap seven kişiler için estetik bir değer de taşır. Bu noktada ahşap kitap ayracı daha estetiktir ve kolay şekillenebilir. Üstelik üzerine isim, şekil oyması yapılabilir. Böylece daha estetik bir kitap ayracı yapılabilir.

Kitap ayracı denildiği zaman akla belli başlı ayraç modelleri gelir. Bu ahşap modelleri, en sık kullanılan malzemeler arasındadır. Ahşap veya keçe gibi malzemelerden üretilen ayraçlar diğer ayraçlara göre daha dayanıklıdır. Ankara ahşap kitap ayracı hizmetlerinde toptan olarak ahşap kitap ayrıcı yaptırabilirsiniz.

Ahşap Kitap Ayracı Nasıl Yapılır?

Ahşap kitap ayraçları, tamamen isteğe göre şekillenebilir. Bunun dışında kişiye özel hediyelik eşya arayanlar içinde oldukça şık bir seçenektir. Hazırlama süresi kısadır. İsimli ayraç yapımı veya farklı şekillerde baskı yapılabilir. Bu nedenle farklı modellerde istediğiniz kadar baskı yapabilirsiniz. İnsanların zamanlarını daha etkin ve daha güzel şekilde geçirmelerini sağlayan en güzel seçenek kitap okumaktır. Bu sebeple en iyi hediye seçenekleri için kitap ayraçlarını tercih edilebilir.

Kitap okumayı seven ve kitaplarla yakından ilgilenen bireylerin tercihi olan kitap ayraçları, koleksiyon olarak veya dekorasyon olarak da yapılabilmektedir. Kolay kullanıma sahip, işlevsel özellikteki kitap ayraçlarınızla yazar, roman, film, çiçek ve akla gelecek her türlü modelde ahşap kitap ayracı bulmak mümkündür.

Hediyelik Ahşap Kitap Ayracı

Hediyelik veya özel kitap ayracı yaptırma için öncelikle bir modelde belirlenir. Ardından profesyonel makinelerle birlikte baskı yapılır. Kişiler kendileri için özel olarak hazırlanmış, tarzına uygun ürünlerle daha keyifli hisseder. Firmalar tarafından sunulan, çeşitli işlevsel özelliğe sahip, teknolojinin imkanlarıyla hazırlanan kitap ayraçları sayesinde kitap okumak daha keyifli bir hal alır.

Kitapların ayrılmaz parçalarından biri olarak bilinen kitap ayraçları, hangi sayfada kaldığınızı belirlemenin ötesinde, görünümü ve tasarımıyla bir aksesuar haline dönüşebilir. Bunun için yapılan yaratıcı tasarımlar, özgün fikirlerle oluşturulan kitap ayraçları, kitapların daha canlı görünmesini sağlar. Bu nedenle istenilen modellerde kitap ayraçları yapılabilmektedir.

Ahşap Kitap Ayracı Nasıl Yapılır?

Ahşap kitap ayracı modelleri diğer ayraç modellerine göre daha dayanıklıdır. Özenle şekillendirilen ahşap malzemenin üzerine lazerle baskı yapılır. Bu baskılar tamamen kişiye özel şekilde yapılır. Lazer kazıma ile ayracın iki tarafına istenilen yazı karakterinde isim, deyim, ata sözü, özlü söz, basit şekiller yazılabilmektedir. Üzerine eklenen isimle tamamen kişilere özel, eşsiz bir hediye seçeneği olacaktır. Ürün üzerindeki baskıda herhangi bir solma, silinme vs. olmaz. Bunun yanı sıra ahşaptan olduğu için kırılma, büzülme gibi durumlarda görülmez. Bu nedenle en avantajlı kitap ayracı modelleri, ahşaptan yapılan modellerdir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Beyoğlu-MBTB Spot Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Beyoğlu-MBTB Spot Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon