2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Totem

Ankara Totem - Resim
Ankara Totem - Resim
Ankara Totem
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Totem ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Totem

Arda Matbaa

Ankara totem tabelalar, büyük dikkat çekici ve göz alıcı reklam araçlarıdır. Büyük olarak üretildiği için görünmesi kolaydır. Müşterilerin isteklerine göre ayak boyu ve tabela ebatı değişiklik gösterir. Daha küçük iş yerlerinde ise kaldırıma monte edilen kutu şeklindeki totemler kullanılır. Totem tabelalar, dış mekânda kullanıldığından dolayı, sağlam ve dayanıklıdır.

Aynı zamanda uygun malzemelerden üretilmesi gerekir. Kar, yağmur, güneş ve rüzgâr gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Ankara tabelacılar totemlerde yüksek kaliteli malzemeyi kullanılır. Böylece yüksek kalitede reklamlar uzun süre dayanıklıdır.

Ankara Totem Avantajları

Totemlerde malzeme ve işçilik yüksek olarak uygulanmalıdır. Yüksek olduğu ve rüzgâra maruz kaldığı için olası afet durumları göz önüne alınarak montajı konusunda gerekli çalışmalarla oluşacak tehlikelere karşı dikkat edilir. Ankara totem avantajları şöyledir diyebiliriz:

  • İstenilen ölçü, yükseklik ve tasarıma göre üretilir. Ebat ve görünüm olarak gösterişlidirler.
  • Kaliteli tabelalardır ve geniş bir kullanım alanına sahiptir.
  • Şekil ve boyut itibariyle gösterişlidir ve çok uzaklardan bile fark edilebilirler.
  • Maliyet olarak karlıdır ve uzun vadeli reklam için mantıklı bir yatırımdır.
  • Tasarımı güçlü ve farklıdır. Reklamı yapılan ürünün de kalitesini ortaya çıkarır.

Genel olarak firmaların marka ve tanınırlığını açık alanda etkili şekilde gerçekleştiren bu tabelalar, müşterilere merak uyandırarak firmaya yönlendirir. Şehir merkezinden uzak alanlarda veya cadde kenarında yapılan reklam çalışmaları oldukça dikkat çekicidir.  Reklam totem maliyetleri kısa vadede fazla olsa da uzun vadede karlı uygulamalardır. İyi tasarlanmış bir totem ürün kalitesini de gün yüzüne çıkarır.

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

Totem tabelalar, bu işle uğraşan uzman kişiler tarafından yapılır. Kısaca anlatmak gerekirse tasarım faaliyetleri yapıldıktan sonrasında grafiği vektör tabanlı programlarda hazırlanır. Ankara reklam totem tabelalar için hazırlanan olan bu grafiği alüminyum tabakalara geçirmek adına bilgisayar sistemli metal kesiciler kullanılmaktadır. Bu kesiciler lazer ve CNC olarak belirlenir. Kırma ve kıvırma yerleri makinelerde şekillenerek kesim yapılır. Yerden yükseklikleri en az 3 ila 4 metredir. Oluşturulan tabela malzemelerine ise fırın boya denilen sistemle boya atılır.

Totem Tabela Çeşitleri

Totem tabela çeşitleri birkaç farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlar ışıksız ve ışıklı totem tabela, alüminyum, kompozit, tek bacaklı, çift bacaklı, çelik saç, likit, profil olarak çeşitleri ayrılır. Tüm çeşitleri, görselliği ön planda olan ve boyut olarak oldukça uzun mesafeden fark edilir. Şirketlerin reklamlarını ve marka bilinirliğini açık alanda etkili şekilde gerçekleşmesini sağlar. Cadde kenarlarında, şehir merkezlerinde görsel açıdan çok fazla dikkat çeker.

Totem tabela çeşitleri ne olura olsun, küçük orta ve büyük firma fark etmeden rahatlıkla tercih edilebilir. Genellikle tercih edilen totem tabela modelleri, çift taraflı totemlerde vinil germe totem tabelalar tercih edilir. Totem tabela Ankara bölgesinde tercih edilen en geniş kapsamlı tabelalardır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
EKT-580 Kristal Plaket ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

EKT-580 Kristal Plaket

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon