2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Antetli Kağıt Baskı

  • Anasayfa
  • Ankara Antetli Kağıt Baskı
Ankara Antetli Kağıt Baskı - Resim
Ankara Antetli Kağıt Baskı - Resim
Ankara Antetli Kağıt Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Antetli Kağıt Baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Antetli Kağıt Baskı

Arda Matbaa

Antetli Kağıt  alanında yetenekli bir kadro ile işlerinizi en iyi hizmeti ulaştırmak için çalışmaktayız. Ürünlerinizin müşterilerinizin gözündeki önemini anlıyor ve arzu ettiğiniz baskı türünü uzmanlık bilgisi ile geliştiriyor ve teslim ediyoruz.

Antetli kağıt baskı

Antetli kağıt baskı günümüz iş ortamında, çok ciddi sayıda artan firma sayısına ek olarak , bu örgütler arasındaki rekabet de hızla artmaktadır. Şirket rekabeti denilince çok çeşitli zorluklar ön plana çıkıyor ancak ilk akla gelen konulardan biri kurumsallık. İşletmelerin kurumsal kimliklerini ortaya koymaları için birçok yöntem olmasına rağmen, son zamanlarda oldukça ilgi gören Baskılı antetli kağıt  giderek daha fazla önem kazanmaktadır.

Antetli kağıtlar, kurumların diğer firmalarla olan yazışmalarında ve anlaşmalarında kullandıkları basılı sayfalardır ve kurumsal logo ve iletişim bilgilerini içerirler. İşletmelerin günlük operasyonlarında en çok güvendiği basılı ögelerden biridir.

Kartvizitler gibi, birden dörde kadar değişen çeşitli renklerde basılabiliriler . Ne kadar çok renk olursa, baskı o kadar pahalı olur. Her şeyden önce, yapılan grafik çalışması ile antetli kağıda konacak herhangi bir kurumsal marka veya amblem yoksa geliştirilir. Bir tasarım varsa orijinal slayttan bilgisayara taranır ve tasarıma hazırlanır.

Genellikle antetli kağıt baskı da, parlak veya ilk kağıt hamuru sayfalarında ve A4 kağıt boyutlarında kullanılır. A4 antetli kağıt kullanmanın gerekçesi, faks ve fotokopi gibi aynı kağıt boyutunu kullanan mevcut dosyalar ve ofis makineleriyle uyumlu olmasıdır. Bazı işletmeler, belirli kesim, holografik baskılar, kabartma veya folyo uygulaması ile antetli kağıda baskı gerektirebilir.  80 ve 90 gr kağıt ağırlıklarındaki antetli kağıtlarda. 110 grama kadar ağırlığı kaldırabilir ve daha kalın levhalarda kullanılabilir. Ancak antetli kağıt seçimi ve boyutlarının standart değerlerde kullanılması kullanım açısından mümkün olduğu kadar kolaylık sağlayacaktır.

Antet kağıdı

Antet kağıdı bir şirketin veya kuruluşun adını, resmini, sembolünü, adresini, iletişim bilgilerini ve ödeme bilgilerini gösteren bir tür kağıttır. Bu belge, tür olarak, içindeki materyal olarak görülmemelidir. Kağıt üzerindeki bu bilgilerle daha kurumsal görünebileceksiniz. Bugün antetli kağıtları kullanırken olabildiğince profesyonel görünmek zor olmayacak. Tek yapmanız gereken uygun sembolleri ve tasarım şablonlarını kullanarak onu oluşturmak.

Firma antetli kağıt

Firma antetli kağıt ve avukat antetli kağıt alanında Ankara da matbaa olarak kendimizi yeterince geliştirdiğimizi düşünmekteyiz. Bu düşünceyi 30 yıla aşkın süredir yapmış olduğumuz tecrübelere dayanarak söylemekteyiz antetli kağıt konusunda en çok Avukat antetli kağıt ve  Doktor antetli kağıt ve Firma antetli kağıt olarak hizmet vermekteyiz.

Antetli kağıt tasarımı

Antetli kağıt tasarımı bir tüketicinin bir firmayla ilk temas noktası olabilir, ancak marka kimliğini güçlendirmek için de kullanılabilir. Bu yüzden tasarım çok önemlidir.

  1. Mükemmel bir antetli kağıt oluşturmaya rehberlik eden en önemli kavramlardan biri, tasarımı olabildiğince basit hale getirmektir. Antetli kağıtların çoğunlukla dağıtım için kullanıldığını unutmayın.
  2. Photoshop’u tasarım aracınız olarak kullanmanın mantıklı olduğu durumlar vardır ve Photoshop kullanarak bir antetli kağıt tasarlamak düşünülebilir, ancak iş için çok daha uygun olan başka araçlar da vardır. Illustrator ve InDesign listenin başında. Bu araçların her ikisi de güçlü yazı tipi ayarları sunar ve vektöreldir, bu da temel öğeleri tasarlamayı ve taşımayı kolaylaştırır.
  3. Antetli kağıtların mutlaka her özelliği içermesi gerekmez. Sonuç olarak ürünü kimlerin kullanacağını düşünmek ve ona göre tasarlamakta fayda var.
  4. Antetli kağıdınızı profesyonelce yazdırmışsanız, tasarımınızı öne çıkarmak için ek efektler ekleyebilirsiniz.
  5. Daha renkli çalışma her zaman en iyi seçenek değildir. Sonuç olarak, renkleri idareli kullanın. Özellikle beyaz bir zemin üzerinde daha az renk kullanmak, çok daha sade ve çekici bir tasarımla sonuçlanacaktır.

Antetli kağıt fiyat

Antetli kağıt maliyetleri çeşitli faktörler tarafından yönetilir. Sonuç olarak bizimle iletişime geçip hangi beden, kaç adet, hangi renklerin ağırlıkta olacağı gibi parametreleri açıklamanız halinde size en uygun fiyat teklifini sunabileceğiz.

Etkili ve benzersiz bir tasarım yaklaşımıyla firma kimliğinizi en iyi ifade eden antetli kağıtlar sunuyoruz. Ayrıca en uygun fiyat teklifini sunarak, bütçenizi aşmadan en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0101-BT Polyester Şapka ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0101-BT Polyester Şapka

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon