2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Folyo Baskı

Ankara Folyo Baskı - Resim
Ankara Folyo Baskı - Resim
Ankara Folyo Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Folyo Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Folyo Baskı

Ankarada Matbaa

Ankara folyo baskı hizmetleri, yapışkanlı PVC sticker malzemesinin üzerine yapılan dijital baskıyla hazırlanır. Farklı bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın, birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok fazla tercih edilir. Günlük yaşamda birçok alanda kullanılan folyo baskı, küçük, orta ve büyük firmaların sıklıkla tercih ettiği baskılardandır.

Folyo Baskı Kullanım Alanları Nelerdir?

Folyo baskı günlük hayatın her alanında gözümüzün önündedir. Özellikle AVM içerisinde, kapılarda, tuvalet girişleri ve içleri, yürüyen merdiven, reklam panoları, yemek katındaki bölgelerde, taksi üzerinde, kamyon ve otobüslerin üzerinde, uçak ve gemilerin üzerinde folyo baskılar görülür. Folyolar kendi arasında iki çeşitte ayrılır. Baskı folyoları yani düz zemin folyosu ve araç üzeri denilen cast folyo ve kesim folyoları olarak ayrılmaktadır.

Düz zemin folyoları araç, otobüs, kamyon ve düz olup her türlü sert olan yüzeylerde kullanılabilir. Bunların ömürleri ise kullanılan malzeme kalitesine göre değişir. Baskı Ankara folyo uygulamalarında kullanılan malzemelerin kaliteli olması bu noktada önemli detaylar arasındadır.

İç Mekan Folyo Baskı

İç mekan folyo uygulamalarında kullanılan bu baskılar, insan temasına zararsızdır Bu nedenle yapılan baskının su bazlı boya olarak kullanılması da son derece önemlidir. Su bazlı boyaların insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı da tıbbi şekilde kanıtlanmıştır. İç mekan da dekoratif amaçlarla veya tanıtım amacıyla yerleştirilen folyo baskılar, tamamen hedefe yönelik reklamları yapmaya olanak sağlar.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise hazırlanan yazılara suyun temas etmemesidir. Çünkü su teması olduğunda yazıların akma ihtimali vardır. Kısaca iç mekan folyo baskı sektörlerin en fazla rağbet gösterdiği reklam araçlarıdır.

Dış Mekan Folyo Baskı

Dış mekan folyo uygulamaları içerisinde aranan en büyük özellik dayanıklı olmasıdır. Daimî olarak doğa şartlarıyla yani kar, rüzgâr, yağmur, güneş vb. gibi durumlarda kullanılabilir. Bu nedenle yüksek dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Dayanıklılıkları da solvent bazlı boyalar kullanılarak sağlanır. Büyük ebatlarda uygulanabilir olması da bir diğer önemli özelliğidir. Hem uzun seneler boyu kullanılabilir hem de düşük maliyetlerde temin edilebilir.

Bu nedenle reklam verenlerin maliyetlerini de oldukça düşürür. Her türlü yüzeye uygulama yapabilir. Bu sayede normal şartlarda reklam içerikli veya reklam afişi olan bir uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda da kaplama yapılabilir.

Ankara Folyo Baskı Fiyat

Folyo baskı m2 fiyatı üzerinden değerlendirmektedir. İhtiyaç duyduğunuz baskı alanının ölçüsünü belirledikten sonra fiyat alabilirsiniz. Reklamcılık sektöründe sıklıkla kullanılan folyo baskılar, kurumsal firmaların tercihleri arasındadır. İç ve dış mekanlarda doğrudan temas halinde olduğundan dolayı insanların dikkatini çekmede başarılırdır.

Sektörün vazgeçilmesi haline gelen folyo baskılar reklam ve tanıtım alanlarında kullanılsa da dekorasyon anlamında da tercih edilmektedir. İstenilen renge ve yapıya girmeye müsait olan folyo baskılara resim, yazı ve rakamla destekler verilir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0510-640-L Roller Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0510-640-L Roller Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon