2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Tabela

Ankara Tabela - Resim
Ankara Tabela - Resim
Ankara Tabela
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Tabela ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Tabela

Arda Matbaa

Günümüzün rekabet koşulları içerisinde sizi farklılaştırarak uygun çözümler sağlayan tabelalar, markalara değer katmak için avantajlıdır. Ankara tabela hizmetlerinde firmaların ve markaların tanınırlığını arttıran araçlar sunulur. Tabelalar firmaların tarzına ve müşteri kitlesine göre hazırlanmalıdır. Müşteri kitlesi göz önüne alındığı zaman tasarlanan bu tabelalar, firmaların daha tanınır olmasına ve çekici hale gelmesine neden olur. Firmaların isteklerine göre yapılan birçok tabela çeşidi vardır.

Firmaların vizyonu da göz önüne alınarak seçilen tabela çeşitleri özgün tasarımlarla ve boyutlarla birlikte sunulur. Tabelalar her ne kadar firma vizyonuna, müşteri kitlesine hitap edecek olsa da uygulanan mekâna göre tasarlanır. Uygulanacak mekâna göre tasarlanan tabelalar hem hoş bir görüntü oluşturur hem de güvenlidir.

Neden Tabela Yaptırılmalı?

Tabelalar, firmaların reklamını yaptırmak adına önemli bir araçtır. Aynı zamanda güvenilirliği oluşturmaya da olanak sağlar. Tabelası olmayan firmalar, müşteriler için güvenilir bir imaj sergilemez. Bu nedenle hem firmanıza hem de müşteri kitlenize özel bir tabela yaptırmak sizleri karlı çıkartır. Reklam ile yaptıracağınız uygun bir tabela ile görünür olarak daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Ankara tabelacı hizmetleriyle her boyutta ve her şekilde tabelalar üretilebilir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Ankara tabela firmaları tarafından üretilen tabela çeşitleri, kullanım yerine göre farklılık gösterir. Tabelalarınızı nerede kullanacaksanız bu duruma göre tabela üretimi yapılır. Tabela çeşitleri, firmaların hizmet verdiği sektöre göre farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra müşteri kitlesine göre bazı değişiklikleri de gösterir. Tabela çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

  • Fener tabelalar, logo ve görselin ön plana çıkmasını isteyen firmalar tarafından tercih edilir.
  • Foreks tabela, ekonomik bir tabela türüdür ve en fazla tercih edilen bir tabela olarak dayanıklıdır.
  • Led tabelalar, daha dikkat çekici tabelalar arasındadır. Akılda kalıcı ve etkili bir tabela yaptırmak isterseniz bu tabelalar tercih edilebilir.
  • Alüminyum kompozit tabelalar, kompozit malzemelerle yapılır. Sağlam ve dayanıklı bir malzemedir ve mimari alanlarda sıklıkla tercih edilir.
  • Totem tabelalar, genellikle açık cephelerde, cadde kenarlarında veya herkesin görebileceği şekilde karayolları kenarında konumlanan tabelalardır.

Bu Ankara reklam çeşitleri dışında kutu harf tabela, çatı tabelası, şişirme tabela, pleksi harf tabela, paslanmaz tabela, lamplex tabela, vinil germe tabela gibi çeşitler kullanılabilmektedir.

Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları belirlenirken kullanılan malzeme türüne göre değişmektedir. Tabela genişliği ve yüksekliği, tabelanın ışıklı veya ışıksız olması, tabela türü, harflerin kabartmalı olma durumu, malzeme cinsi, zemin ölçüsü gibi faktörlerde maliyetini belirler. Tabela fiyatlarında sabit bir değerden bahsetmek zordur. Bu nedenle fiyat sıralaması farklı şekilde yapılır.

Verilen Ankara tabela reklam hizmetleri, firmaların bilinirliğini arttırmak, reklam ve tanıtımları yapmak adına kullanılan materyallere denir. Yapımında ise birçok malzeme kullanılır ve görsel olarak dikkat çeken, göze hoş gelen, insanları cezbeden birçok çeşitleri mevcuttur.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
MS-03 Masa Sümeni ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

MS-03 Masa Sümeni

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon