2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Masa Bayrağı

Ankara Masa Bayrağı - Resim
Ankara Masa Bayrağı - Resim
Ankara Masa Bayrağı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Masa Bayrağı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Masa Bayrağı

Ankarada Matbaa

Masa bayrağını kamu kurum ve kuruluşlarında sıklıkla görürüz. Belediyeler, şirketler ve otellerde masa bayrağı çok sık kullanılmaktadır. Üzerine logo baskısı yapılan bayraklar, tanıtım ve fuar gibi organizasyonlarda da kullanılır. Bir kurumsallık simgesi olarak yönetici masalarında da bu bayrağı görmeye alışkınız. Kamu kurum ve kuruluşları ile otel ve şirket gibi işletmelerin yoğun şekilde bulunduğu Ankara’da masa bayrağı tasarımı için rağbet oldukça fazladır. Ankara masa bayrağı ihtiyaçlara göre üretilmekte olup küçük boyutlarıyla etkileyici bir şıklığa sahiptir. 

Kendine özel bir direği bulunan ve bu direğe sabitlenen kumaş üzerine yapılan baskıdan oluşan masa bayrağı, farklı amaçlara yönelik olarak birçok alanda kullanılabilmektedir. Masa bayrakları kurum, kuruluş ve firmaları en iyi şekilde temsil eder. Bu bayrak türünün çok fazla çeşidi vardır. Bu yönüyle reklam için de ideal bir üründür. 

Masa Bayrağı Modelleri

Ankara masa bayrağı üretimi belirli bir kalıp dahilinde yapılmamaktadır. Masa üstünde kullanıldığı için boyut olarak genel bir ebat söz konusu olsa da, müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre farklı ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. T tipi ve L tipi olmak üzere farklı ölçülerde imalatı yapılan bayraklar üzerine firma ismi ve logosu basılır. 

Ankara masa bayrağı modelleri, kullanıldıkları alanlarda temsil ettikleri kurumu tanıtma ve resmiyetlerini kanıtlama gibi önemli bir işleve sahiptir. Masa üzerine yerleştirilen bayrakların diğer tanıtım bayraklarına göre boyutları çok daha küçüktür. Bu nedenle de çok şık görünürler. İşletmeler, büyük-küçük ölçekli firmalar ya da resmi kurum ve kuruluşlar logo tercihini, tekli, ikili, üçlü ya da çoklu masa bayrağı tasarımından yana kullanabilirler. Masa başı iş yapanların işyerlerini temsil eden bir masa bayrağına sahip olması, kurumsal tanıtımın vazgeçilmez bir gerekliliği haline geldi. Bu durumda Ankara masa bayrağı imalatı için talep de doğrudan artıyor. 

Ankara Masa Bayrağı Siparişi Oluşturma

Ankara masa bayrağı, firmaların reklam objesi olarak birçok alana kullanılabilmektedir. İş yerleri ve kurumları ziyaret eden misafirlerin ilgisi ilk olarak, masanın en etkileyici köşesine yerleştirilen masa bayrakları çeker. Herhangi bir sektörde hizmet veren bir işletmeniz varsa ve kurumsal kimliğinizi müşterilerinize resmi şekilde tanıtmak isterseniz, Ankara amsa bayrağı hizmetini tercih etmeniz avantajlı olacaktır. Farklı çeşit ve boyutlarda, müşterilerin istediği tasarımlara sahip şekilde baskısı yapılan masa bayrakları, kurumsal yapıyı yansıtmanın hem en etkileyici hem de en maliyetsiz yoludur.

Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere birçok alanda kullanılan masa bayrağı hizmeti almak için firmamızdan sipariş oluşturabilirsiniz. İster online olarak isterseniz de yüzyüze oluşturacağınız Ankara masa bayrağı siparişi sonrasında bir yandan kurumsal yapınızı yansıtırken bir yandan da tanıtımınızı yapacak avantajlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. İstediğiniz kalitede hizmet alabilmek için sadece ihtiyacınız olan baskı özelliklerini bize bildirmeniz yeterlidir. 

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0544-170-S Plastik Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0544-170-S Plastik Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon