2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Dergi Baskı

Ankara Dergi Baskı - Resim
Ankara Dergi Baskı - Resim
Ankara Dergi Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Dergi Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Dergi Baskı

Ankarada Matbaa

Dergi bastırma Günümüzde dergi baskıları hayati sosyal, tarihi ve kültürel bilgileri içerir ve günlük hayatımızın önemli bir parçasıdır. Dergiler çeşitli konularda yayınlanır ve aylık, üç aylık veya yılda bir kez basılabilirler. Aylık veya üç aylık dergi baskıları, bazen toplumu bilgilendirmek, bazen de tarihi, kültürel veya sosyal hayatı bilgilendirmek amacıyla matbaacılık faaliyetlerinde önemli rol oynayan basılı kitapçıklardır.Moda dergileri baskısı , eğitim dergileri baskısı , okul dergileri sürümleri, endüstri ticaret dergileri sürümleri, kadın ve sağlık dergileri baskısı , enerji, çevre veya akla gelebilecek her kategorideki ürün ve hizmetler, bilgi, belge, makale, belge yorum ve analizi, görseller ve grafikler. araştırmacılar basılı kitapçıkları bir araya getiriyor

Bu bilgi ve belgeleri içeren kitapçıklar, Dergi bastırma tesislerimizde yüksek kaliteli baskı teknolojisi kullanılarak basılmaktadır.Dergi baskısında görsel tasarımın önemi göz ardı edilemez. Dergi bastırma da  iletilecek mesajlar grafik tasarım kullanılarak kolayca tanımlanabilir. Derginin basım aşamalarında önce sayfa düzeni, tipografi ve grafik tasarım ile dergi baskıları daha okunaklı, anlaşılır bir kitapçık haline gelir. Birçok dergi versiyonu aylık veya üç ayda bir yayınlanır. Sonuç olarak kaliteli baskı tesisleri ile çalışmak ve aynı matbaa firmasına bağlı kalmak dergi yayıncılığında kaliteyi ön plana çıkaracaktır.

Dergi yayınlarında yer alan görsel materyallerin yüksek çözünürlüklü olması kritik önem taşımaktadır. Kullanılan fotoğrafların çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa, 305 piksele ölçeklenen görüntülerin baskısı o kadar net ve kaliteli olacaktır. Slayt mürekkebi yerine opak mürekkep kullanıldığında, dergi baskısının kalitesi düşer ve çekiciliği azalır.

Dergi bastırma

Dergi baskı Ankara Çeşitli endüstrilerdeki çeşitli taleplere cevap olarak basılan bir üründür. Ağırlıklı olarak dönemsel kampanyalar ve şirket ürün grupları için kullanılan dergi basımı, herhangi bir sektörde yayın yapan işletmelerin de birincil hizmeti olarak kullanılmaktadır.

Endüstriyel üretim ve hizmet gibi alanlardaki işletmeler tarafından katalog formatında üretilen ancak mevsimsel talepleri belirleyen kampanyaların çözüm ortağı olarak kabul edilen dergi, alternatif bir tercih olarak yayıncılığın da demirbaşlarından biri.Edebiyat, dergi, teknoloji, güncel konular, gündem, mühendislik gibi popüler alanlarda yayın yapan süreli yayınlar, matbaa sektörünün gelirinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Matbaa dergi basım fiyatları

Dergi basımının ilgi alanları arasında dergi basım giderleri ve dergi basım fiyatlandırması yer almaktadır. Sonuç olarak, dergi basımı ve dergi basımı fiyatlandırması konusu giderek daha önemli hale geliyor. Dergi bastırma işlemine geçmeden önce dikkatli bir tasarım süreci tamamlanmalı ve dergi baskıya hazır hale getirilmelidir. Bu bölümde gösterilen dergi basım fiyatlarına tasarım maliyeti dahil değildir. Dergiyi kendiniz tasarlarsanız paradan tasarruf etmek mümkün. Dergi bastırma basım giderleri ve dergi basım fiyatları, dergi sektöründe en yaygın endişe kaynağıdır. Bu bağlamda dergi basım fiyatlarının yapısı çeşitli dış koşullara göre değişmektedir.

Dergi tasarımı

Dergi baskı Ankara olarak iyi bir dergi tasarımı için , renk seçimi, yapıştırması ve tipografisi ile göz yormayan, okuyucunun ilgisini çeken ve bir sonraki sayıyı heyecanla bekleten bir dergi tasarımı olmalıdır. Aynı zamanda makaleler, incelemeler, moda ve kadın röportajları ve gazete baskılarından daha kaliteli dergi araştırmaları içeren bir bilimsel ve bilgi havuzudur. Editörler tarafından oluşturulan derginin baskı süreçlerinde renklerin karışmaması ve görsellerin okunabilecek en uygun boyutta olması derginin kaliteli olduğunu göstermektedir. 16 forma içeren dergilerin genellikle 16 ve katları olarak oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

Dergi baskı kalitesi

Dergi baskı kalitesi dergi basım işlemlerinde dikkate alınması gereken en kritik faktördür. Ayrıca Dergi bastırma dergi basım sürecinde kağıt kalitesini sizlerle birlikte size uygun bir kalite seçer . Resim kalitesi ve gözü yormayan dergi tasarımı hayati önem taşımaktadır. Okuyucu her zaman görsel olarak çekici bir tasarımı tercih eder. Kağıt söz konusu olduğunda 115-120 gr kuşe  kağıt idealdir.

Düşük kaliteli kağıda basılan bir dergi okuyucunun ilgisini çekmez. Ayrıca mat kağıt, dergi yayıncılığı için harikadır. Dergi tasarım kalitesi açısından kapak tasarımı farklılık göstermektedir. Kaliteli bir derginin en önemli özelliği kalın kağıt kapak tasarımıdır.

Dergi boyutu

Dergi boyutu  genellikle A4 boyutu olarak anılan 21*29,7 cm boyutunda yapılır. Bu boyut, içeriğin, yayıncının, firmanın veya matbaanın talep ve standartlarına göre değişkenlik gösterebileceği gibi, geleneksel dergi formatında A4 olarak da üretilebilir.

Dergi Ebat: diğer basılı ürünler gibi, dergi basım fiyatlarını doğrudan etkileyen teknik bir faktördür. Ancak, çoğunlukla A4 boyutuyla yanlış gidemezsiniz. Teknik olarak bu kriterin amacı, form katlama işlemleri ile kağıt boyutlarının elde edilmesi ile bağlantılıdır.

Ankara’nın en güvenilir matbaası Ankara da matbaa olarak sizlere Dergi baskı Ankara alanında en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0510-990-B Roller Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0510-990-B Roller Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon