2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Yelken Bayrak

Ankara Yelken Bayrak - Resim
Ankara Yelken Bayrak - Resim
Ankara Yelken Bayrak
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Yelken Bayrak ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Yelken Bayrak

Ankarada Matbaa

Tanıtım faaliyetlerinizde kullanmak üzere etkileyici bir ürüne mi ihtiyacınız var. O zaman Ankara yelken bayrak sizin için doğru bir seçim olacak. İstediğiniz şekilde tasarımını yaptıracağınız ürünü açılış organizasyonlarından tutun da fuar ve mağaza önlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Yelken bayrak imalatı, kumaş üzerine istenen her türlü görsel ve yazının basılması şeklinde yapılır. Dayanıklı ve hafif yapısıyla dikkat çeken ürün, iç ve dış mekanlarda tanıtım yapmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. 

Özelliği dolayısıyla rüzgarın estiği yöne doğru açılan yelken bayrak kampanyası, markaların ve işletmelerin yerini anlatmanın en etkileyici yoludur. Dükkanların önüne, hedef kitlenin dikkatini çekmek için konumlandırılır. Bu özelliği dolayısıyla son zamanlarda giderek daha fazla tercih edilmektedir. 

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Yelken bayrak, dubalı bayrak, olta bayrak ya da plaj bayrağı olarak da adlandırılır. Tanıtımı yapılacak her alan için tercih edilebilecek avantajlı bir reklam materyalidir. Özel birtakım işlemlerden geçirilen bayrağın kumaşı, yağmurdan etkilenmez yıkanabilir özelliktedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan Ankara yelken bayrak, markanızın en etkileyici şekilde görünmesini sağlamaktadır. Duyuru, fuar, reklam, tanıtım, açılış, mağaza yeri bildirme gibi birçok amaca yönelik olarak farklı alanlarda yelken bayrak Ankara hizmetinden faydalanılabilir. Kullanım ömrünün uzun olması ve hedef kitlede bıraktığı izlenim dolayısıyla yelken bayrak tasarımı Ankara bölgesinde çok ilgi görmektedir. Benzin istasyonları, oteller, plajlar ve marketler, yelken bayrağın en çok kullanıldığı alanlardır. Onun haricinde ihtiyaç duyulan her yerde, istenen ölçü ve tasarımda olmak üzere Ankara yeleken bayrak imalatı için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Yelken bayrakları tanıtım amaçlı olarak iç ya da dış mekanlarda kullanmanız mümkündür. Ürünün özel tasarımı sayesinde kullanılan her yanda görünebilir olma gibi bir özelliği vardır. Kumaşın her iki yüzeyine de uygulanan baskı ve rüzgarda 360 derece açılır olması sayesinde görünürlük açısından çok büyük etkiye sahiptir. Özel baskı tekniği ile üretilen yelken bayrakları kolay ve hızlı şekilde kurabilirsiniz. Uygun fiyatlı buna rağmen yüksek kaliteli bir tanıtım materyali arayışınız varsa, Ankara yelken bayrak siparişi oluşturarak faydalı bir hizmet alabilirsiniz. 

Ankara Yelken Bayrak Ürün Özellikleri

Yelken bayrak, yelkene benzer bir görünüme sahip olduğundan bu adla anılır. Firmamız, birçok tanıtım ürünü konusunda olduğu gibi Ankara yelken bayrak üretimi konusunda uzman ve tecrübelidir. Siparişlerinizde size her daim en iyi fiyat garantisini ve en iyi hizmet kalitesini sunar. 

Tasarımı dolayısıyla rüzgar yönüne açılan yelken bayraklar, geniş ölçüleri sayesinde dikkat çekici özelliktedir. Rüzgar yoğunluğunun çok fazla olduğu alanlarda delikli kumaş üzerine baskı yapılır. Birinci sınıf kumaş kullanıldığında, tek tarafa baskı yapılsa bile resim ve görseller her iki taraftan da görülebilir. Ankara yelken bayrak tasarımı, yıkanabilir özellikte, yağmurdan etkilenmeyen, zamanla solma ve sararma yapmayan kumaş üzerine yapılır. Özel tasarımıyla dikkat çekici özellikte yelken barak siparişi oluşturma işlemini, internet üzerinden birkaç saniye gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
AN-5320 Anahtarlık ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

AN-5320 Anahtarlık

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon