2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Pleksi Stand

Ankara Pleksi Stand - Resim
Ankara Pleksi Stand - Resim
Ankara Pleksi Stand
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Pleksi Stand ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Pleksi Stand

Arda Matbaa

Farklı sektörlerde hizmet veren firmalar, ürün ve hizmetlerini pazarlamak için çeşitli tanıtım materyalleri kullanıyor. Pleksi stand da bunlardan biri. Özellikleri dolayısıyla ürünlerin satış oranını büyük oranda etkileyen pleksi standlar, son zamanlarda çok fala tercih edilmekte. Ürününü ilgi çekici şekilde tanıtmak isteyen firmalar stand seçimi yapmak isterse, Ankara pleksi stand doğru ir tercih olacaktır. Sağlam, dayanıklı ve işlevsel özellikteki sistem, etkili tanıtım denildiğinde öne çıkmaktadır. Açılış, fuar ve tanıtım gibi organizasyonlarda çok fazla tercih edilmesinden dolayı kullanım alanları da giderek çeşitlenmektedir. 

Ankara pleksi stand imalatı kolay şekilde yapılmaktadır ve her firma istediği her an bu etkili teşhir ürününe ulaşabilir. Kullanımı da, imalatı kadar kolay ve pratiktir. Muadili olan cam standlara göre kat kat fazla dayanıklı olması, kullanım avantajlarını da ikiye katlar.

Pleksi Stand İmalatı

Pleksi standları hemen her alışveriş merkezinde görüyoruz. Özellikle alışveriş merkezi ve farklı sektörlerde hizmet veren firmaların yoğun şekilde bulunduğu Ankara gibi büyük şehirlerde en çok gördüğümüz tanıtım materyali pleksi standdır. Bazen marketlerde satılmak istenen ürünlerin sergilendiği pleksi standları, bazen de fuar alanlarında etkili ürün tanıtım aracı olarak görüyoruz. Sonuç olarak pleksi stand imalatı, kullanım alanının geniş olmasıyla doğru orantılı olarak oldukça yoğundur. 

Günümüzde reklam ihtiyacına en iyi cevabı verecek tanıtım aracı Ankara pleksi stand olarak bilinmektedir. Hem sağlam yapılı hem de şeffaf görünümlü olan pleksi standlarda sergilenecek ürünler, hedef müşteri kitlesine etkileyici şekilde sunulabilir. Ankara pleksi stand tasarımı, sergilenecek ürünlere özel şekilde yapılır. Gereksinimlere göre profesyonel tasarım ekibi tarafından hazırlanan standlar, markaların ürün ve hizmet tanıtımını daha da etkileyici hale getirir. 

Pleksi Stand Hizmetinde Profesyonel Firma Garantisi

 Profesyonel firma tarafından gerçekleştirilen Ankara pleksi stand imalatı, pratik kullanıma yöneliktir. Standın kurulumu da taşınması da sevkiyatı da çok pratiktir. Kolay kolay kırılmayan özelliğiyle pleksi stand, çok uzun yıllar işlevsel şekilde kullanılabilir. Temizliği de aynı şekilde kolaydır. Standı temizlemek için kullanılacak ürünler, yüzeye hiçbir şekilde zarar vermez.

Ankara pleksi stand baskı istenen renklerde üretilebileceği gibi üzerine de istenen her türlü baskı yapılabilir. Ayrıca pleksi stand baskı, müşterilerin isteğine göre farklı özelliklere sahip şekilde de yapılabilir. İşinin uzmanı bir firma olarak her gereksinime uygun şekilde ve istenen ölçülerde Ankara pleksi stand imalatımız mevcuttur. İhtiyaçlara özel şekilde üretilebilmesi ve sağlam yapıda bir ürün olmasından dolayı şimdiye kadar birçok firmanın tanıtım ihtiyacında çözüm ortağı olduk, olmaya da devam ediyoruz. Hem kullanışlı hem de şık ve dikkat çekici olması, ürünün rağbet görmesini sağlayan özellikleridir. Ankara matbaacılık olarak bünyemizde, her renk ve boyutta pleksi stand imalatı yaparak tanıtım ihtiyacında firmalara özel destek sağlıyoruz. Bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip Ankara pleksi stand siparişi oluşturmaktır.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
0501-TRK İthal Polyester Şapka ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0501-TRK İthal Polyester Şapka

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon