2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Leksan Etiket Baskı

Ankara Leksan Etiket Baskı - Resim
Ankara Leksan Etiket Baskı - Resim
Ankara Leksan Etiket Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Leksan Etiket Baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Leksan Etiket Baskı

Arda Matbaa

Ankara leksan etiket baskı birçok alanda kullanılan ideal bir etiket türü olarak karşımıza çıkar. Kullanım alanının geniş olmasıyla etiketin birçok alanda kullanılmasının en temel sebeplerinden birisidir. En önemlisi ise dış etkenlerden etkilenmiyor olması söz konusu olabilir. Isı veya sıvı gibi etkileşimler de olmak üzere birçok dış koşula göre dayanıklılık gösterir. Eğer zorlu şartlarda veya aşırı uç derecelerin hâkim olduğu alanlarda etiketler gerekliyse leksan etiket tercihi yapılır. Böylece uzun seneler boyunca verimli kullanım mümkün olur.

Leksan Etiket Nedir?

Leksan nedir genel olarak baktığımızda, iç ve dış mekanlara uygun olarak hazırlanan leksan etiket, isteğe göre kabartma uygulanarak butonların kullanımı sağlanır. 100 derece ve üzerindeki sıcaklıklara dayanıklı olmasından dolayı yoğun olarak makine ve elektronik otomasyonlarında kullanılabilir. Uv baskı, dijital ve serigrafi uygulanabilir ve baskı şeffaf temas yüzeyi ile yapışkan arasında kaldığından dolayı, hava, nem, su, el teması gibi etkilerle kararma ve solma yapmaz. Isıyla şekillendirilen bu malzeme, lazerle kesilebilir özelliktedir.

PVC leksan kaplama özellikle elektronik sanayide çok geniş kullanım alanına sahiptir. PVC leksan etiketler ile makine ön paneli, tanıtım etiketi olarak talep görür. PVC leksan etiketler, malzemeye ters yüzeydeki baskı uygulanmış olduğundan dolayı dış etkenlere karşı çok dayanıklı bir metal etikettir. PVC etiketlere çok renkli baskılar uygulanır. Arma, işaret, isim, logo ve açıklama metni gibi yazılarla resimler basılır.

Leksan Etiket Avantajları

Leksan etiket, ışığa ve güneş ışınlarına karşı dirençlidir. Bunun dışında montaj kolaylığı, tüm hava şartlarında kullanılabilir olması, seri numarası, imal yılı gibi bilgilerin bulunması, etiket üzerine kullanıcı tarafından işlenebilir olması ve uzun ömürlü olması da en önemli leksan etiket avantajları arasında bulunuyor. Leksan etiket avantajları şu şekilde özetlenebilir:

  • Leksan etiket cinsi özellikle elektronik, makine otomasyonlarında yaygın şekilde kullanılır. İstenilen yere arkasından ışık geçirdiği için istenilen yere kabartma yapılır.
  • Tüm endüstriyel ölçü ve kontrol alanlarda kullanılabilir. Bunun dışında her türlü yüzeye uygulanabilen yapısı, kalıp baskı mantığı ile elde edilir.
  • Her renk için ayrı kalıplar kullanılır ve uzun ömürlüdür. İstenilen renklerde kullanılabilir.
  • Güneş ışığı ve ağır hava şartlarına dayanıklıdır bu nedenle istenilen renk rahatlıkla uygulanabilir.
  • PVC, metal, leksan, plastik, film ve benzeri malzemelere direkt uygulanır.

Leksan Etiket Fiyatları

Leksan etiket fiyatları talep edilen adet sayısı ve ölçüleri gibi bilgiler dikkate alınarak belirlenir. Fiyat belirlemesi yapılırken birçok unsurun dikkate alındığı da ifade edilir. Bu bağlamda birçok sayıda leksan etiket talebinde bulunacaksanız, çok sayıdaki siparişler için çok daha makul fiyatlar sunulur. Bu nedenle leksan etiketleriniz için miktar, ölçü belirlemesi yaptıktan sonra baskıya göndermeniz mümkündür. Leksan malzeme durumu da etiket fiyatlarını etkileyen durumlardan biridir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
KC-05 Özel Ebat Karton Çanta ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

KC-05 Özel Ebat Karton Çanta

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon