2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Tahsilat Makbuzu Baskı

  • Anasayfa
  • Ankara Tahsilat Makbuzu Baskı
Ankara Tahsilat Makbuzu Baskı - Resim
Ankara Tahsilat Makbuzu Baskı - Resim
Ankara Tahsilat Makbuzu Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Tahsilat Makbuzu Baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Tahsilat Makbuzu Baskı

Arda Matbaa

En uygun fiyata yaptırabileceğiniz tahsilat makbuzu baskı Ankara matbaa bünyesinde çıkmaktadır.Tahsilat makbuzu, alıcı firmaların paranın alındığını teyit etmek için karşı tarafa verdiği belgedir.

Tahsilat makbuzu

Çeşitli sektörlerdeki birçok işletme basılı materyallere güvenmek zorundadır. Tahsilat makbuzu baskı bu ihtiyaç için mütevazı miktarlarda basılabilecek şeyler arasındadır. Şirketler, ticari faaliyetleri olan tüketiciler ve ortaklar, eylemlerinin resmi kayıtlar olarak belgelenmesini istiyor. tahsilat makbuzu yazdırma bu nedenle idealdir ve belirli bir boyut, renk ve şablonla yazdırma işlemi başlar.

Firmalarda yapılan para ödemelerinde ödemeyi yapan kişi tarafından düzenlenen makbuz tediye makbuzu olarak bilinir. Tahsilat makbuzun dan farklı olarak, ödemeyi belgelemek için ödemenin yapıldığı taraf yerine ödemeyi yapan kişi tarafından verilir. Ayrıca numaratör seçeneği de yazdırma seçeneklerinden biridir. Numaratör ile basılacak ödeme dekontlarında başlangıç numarası mutlaka yazılmalıdır.

Para makbuzu, işletmelerin her iki taraf için de para değişiminin gerçekleştiğini göstermek için parayı aldıktan veya ödedikten sonra doldurduğu bir belgedir. Kurumsal imaj açısından özellikle orta ölçekli işletmelerin kendi logoları olan para fişlerini kullanmaları gerekmektedir. Sonuç olarak, marka ile bir para fişine sahip olmak, başta orta ölçekli işletmeler olmak üzere tüm işletmelerin imajına önemli katkı sağlamaktadır.

Tahsilat makbuzu baskı

Tahsilat makbuzu baskı , ödeme yapıldıktan sonra firma tarafından verilen ve ödemenin yapıldığına dair makbuzdur. Genellikle üç nüsha olarak basılır. Bir nüshası parayı alan kişide, bir nüshası muhasebe departmanında ve diğer nüshası muhafaza edilir. Ödeme güçlüğünün önüne geçme şansı veren tahsilat makbuzları, ticaret kurumlarının olmazsa olmazlarındandır. 60 gram otokopi kağıda 2 – 3 – 4 nüsha olarak tek taraflı olarak basılmıştır.

Tahsilat makbuzu aşamaları

Tahsilat makbuzu baskı nın oluşturulmasına başlamak için önce mevcut formaların temiz bir baskısının oluşturulması gerekir. A4 şekli kullanılıyorsa, kağıtlar katlandıktan sonra üst üste biniyor ve her iki taraftan yazdırılıyor.Formalar üst üste istiflenir ve yapıştırılan bloknot gibi kapağın içine yerleştirilerek ciltleme başlatılır.Daha sonra bağlanarak giyotin makinesinden geçirilir. Tıraş işlemi son aşamada işlemi tamamlar.

Tahsilat makbuzu siparişi vermeden önce bilmeniz gerekenler

  1. Tahsilat makbuzu na firma adını, logosunu ve iletişim bilgilerini ekleyin. Sonuç olarak, tüketicileriniz herhangi bir zorluk ortaya çıktığında size hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilecekler.
  2. Oluşturduğunuz şablonu AI,PSD vePDF dosya formatlarında bizimle paylaşabilirsiniz.
  3. Şablonunuzu hazırlamakta sorun yaşıyorsanız Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Tahsilat makbuzu nasıl doldurulur

Tahsilat makbuzu baskı , satış kaydı ve müşteri ödemeleri için bir belge olarak kullanılır. Bir kağıda el yazısıyla bir makbuz yazabilir veya bir müşteriye sunmak isterseniz, bir şablon yazılım sistemi kullanarak dijital olarak bir makbuz oluşturabilirsiniz. İş yapmayı düşünüyorsanız, nasıl makbuz oluşturacağınızı ve kendinizi ve müşterilerinizi nasıl koruyacağınızı anlamanız çok önemlidir.

  • Tahsilat makbuzunu internetteki ilgili programları veya web sitelerini kullanarak oluşturabilir veya hazır bir şablon indirerek üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Çoğu zaman, hazır bir tahsilat makbuzunu indirmek ve düzenlemek çok daha kolay olacaktır.
  • Satışı yaptığınız tarihi ve fiş numarasını kronolojik sıraya göre not edin. Her bir fiş, gün için satışlarınızı takip edebilmeniz için bir numara ile etiketlenmelidir. Fiş numarası için 001 ile başlayın ve her fiş için birer birer artırın. Bu, önceden yapılabilir, böylece her işlem yaptığınızda bunu yazmak zorunda kalmazsınız.
  • Firma adı altında telefon numaranızı ve adresinizi girin. Ayrıca web siteniz, sosyal medya profilleriniz ve çalışma saatleriniz gibi bilgileri de ekleyebilirsiniz. Bu bilgiler, şirketinizin satışı yaptığının doğrulanması olarak hizmet edecek ve gerekirse tüketicinin sizinle iletişime geçmesine yardımcı olacaktır.
  • Fişin sol tarafına ürün adını, sağ tarafına ise her bir malın maliyetini yazın. Birden fazla şey sattıysanız, ürünleri ve fiyatlarını tek tek belirtin.
  • Nakit, çek veya kredi kartı kabul edilebilir ödeme şekilleridir. Makbuzun son satırına müşterinin tam adını yazın. Kredi kartı ile ödeme yaptılarsa dekontu imzalat sınlar. Ardından, kayıtlarınız için makbuzun bir kopyasını alın ve orijinalini müşteriye teslim edin.

Tahsilat makbuzu fiyatları

Küçük miktarlarda basılabilen belgeler tahsilat makbuzlarıdır. Basılacak miktar (birim sayısı) fiyatlandırmayı doğrudan etkiler. Birim başına maliyeti düşürmek istiyorsanız, çok sayıda baskı için oluşturmalısınız.Tahsilat makbuzu baskı maliyeti kaç baskı oluşturulacağı, farklı renklerin kullanımı ve kağıdın boyutu gibi faktörlerden etkilenir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
V30-519-L Plastik Duvar Saati ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

V30-519-L Plastik Duvar Saati

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon