2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Broşür Baskı

Ankara Broşür Baskı - Resim
Ankara Broşür Baskı - Resim
Ankara Broşür Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Broşür Baskı ürününü Ankarada Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Broşür Baskı

Ankarada Matbaa

Broşür matbaa baskısı Bazen mesajınızı iletmek için bir broşür yeterlidir. Broşür basmak, marka imajınızı korumanın ve pazarlama, reklam ve promosyon operasyonlarını yürütmenin eski çağlardan kalma bir yoludur. Broşürlerin gücü 50 yıl önce kullanıldı ve aynı etki dijital çağda da devam ediyor.

Broşür Ankara

Broşür Ankara kendinizi, ürünlerinizi veya faaliyetlerinizi tanıtmak için birebirdir . artık broşür tasarımı gerekli formatlarda üretildikten sonra, baskı seçeneklerinizi belirtmeniz yeterlidir, gerisini biz hallederiz.

Broşürlerin oluşturulduğu hizmet veya ürünü pazarlamak için tüketicilerinizle kolayca iletişim kurmanızı sağlayacak bir baskı ürünüdür. Genel olarak çok renkli broşür basımı için dört renkli ofset baskı ekipmanları kullanılmaktadır. Broşür talebinin yüksek olduğu ve maliyetlerin arttığı günümüzde, organize baskı sistemi olarak bilinen broşür baskı sistemi, kaliteden asla ödün vermeden maliyetten tasarruf etmek için seri basılmaktadır. Broşür baskısında yaygın olarak a4  broşür  veya a5  broşür kullanılmaktadır. a5 broşür baskısında, şirketin hizmetini, fiyatlarını ve kampanyalarını basitçe pazarlayabilecekleri bir reklam bölümü vardır.

Broşür tasarımı

Broşür tasarımlarında kullanılan resimler özenle seçilmeli, çözünürlüğü iyi olmalı ve çeşitli dikkat çekici ifadeleri doğru bir şekilde aktarmalıdır. Broşür basımını takiben Selefon veya genel vernik uygulanabilir.

Broşür baskı kağıdı olarak genel olarak 105 ila 170 gram ağırlığındaki parlak veya mat kuşe kağıtlar kullanılabilir. Tek taraflı basılı broşürler, prestij için kalın kağıda veya paradan tasarruf etmek için sayfalı broşürler için ince kağıda basılabilir. Yüksek kaliteli bir baskı, kalın tabakaların dayanıklılığı ve çeşitli stillerde yapılan broşürler işletmelere prestij sağlar.

el ilanı baskı fiyatları

Bugünün el ilanı fiyatları için düşük maliyetle alabileceğiniz benzersiz tekliflerle firmamızla bağlantı kurabilir ve gelişmelerimiz den haberdar olabilirsiniz. Ankara’da garantili malzeme ve hizmet alabileceğiniz başlıca yerler arasında kuruluşumuz tarafından hazırlanan bir karşılaşma olabilir ve bunun sonucunda kazancınızı artırmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, el ilanı alışverişinizin sağladığı farklı kazançlardan faydalanabilecek siniz.

El ilanı nedir

İşletmelerin mesleklerini ve ürünlerini tanıtmak amacıyla muhataplarına sağladıkları basılı promosyon ürünüdür. Kırım el ilanları, hedeflenen kitleye ulaşmak için en iyi şansa sahiptir. El ilanları çeşitli materyaller üzerine basılabilir. El ilanı nedir sorusuna verilen yanıt. güçlü bir tanıtım aracı olabilir.El ilanı broşürün eş anlamlısıdır

Doğru broşür baskısı için yapmanız gerekenler

  1. Broşür matbaa Tasarımı kısa ve basit bir dil kullanarak daha fazla açıklamaya çalışın. Güçlü kelimeler kullanırsanız, daha etkili olacaktır.
  2. Broşürde sadece sözlü değil, görsel anlatımın da gücünden yararlanın. Diyagramlar, resimler ve fotoğraflar mesajınızın öne çıkmasına yardımcı olabilir.
  3. İletişim bilgilerinizin broşürde yer aldığından emin olun.
  4. Kapsamlı paragraflar yerine nesneler kullanılarak oluşturulan anlatılar, okuyucunun dikkatini çeker. Ne kadar özlü ve az bilgi sunarsanız, okuma oranı o kadar yüksek olur.

broşür çeşitleri

a4 broşür (a4 el ilanı) , a5 broşür , kırımlı broşür , cift kırımlı broşür , z kırım broşür olmak üzere daha bir sürü çeşit bulunabilmektedir müşterinin özel isteğine göre de şekillenebilir.

Broşür baskı fiyatları

Bir broşürün maliyeti tasarımına göre değişir. Özel kesim broşürlerin basım aşamaları çok daha fazla emek yoğun olduğu için fiyatlar adım adım yükseliyor. Ankara Broşür matbaa basım maliyeti basılan yere göre değişmektedir. Basılı kağıdın kalınlığı da maliyetler üzerinde etkilidir. Kağıdın kalınlığı arttıkça fiyatlar yükselir. 400 TL maliyetle ortalama 1000 adet broşür basılabilir.

Broşür Ankara baskı merkezleri

Broşür matbaa denilince akla İstanbul, Ankara da matbaa, İzmir gibi büyükşehirler geliyor. Böyle büyük alanlar, çok sayıda tasarımcının yanı sıra çok sayıda baskı tesisine sahiptir. Bunun hem faydalı hem de kötü sonuçları olabilir. Örneğin Ankara broşür basım merkezleri açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Bu olabildiğince kötü. Bu nedenle, bir dizi sahtekar ortaya çıktı. Bu tür çalışmalara aşina olmayan tasarımcılar tarafından oluşturulan broşür tasarımları genellikle basit ve yetersizdir. Bunun için Broşür Basımı Ankara merkezleri kapsamlı bir şekilde araştırılmalı ve en kaliteli baskı merkezi seçilmelidir. instagram dan bizi takip etmeyi unutmayın.

El ilanı Broşür ebatları

A5 15 x 21 cm ve A4 29,7 x 21 cm en sık kullanılan Broşür matbaa kağıdı boyutları olduğundan, tipik broşür boyutu A5 ve A4 olacaktır. Küçük boyutlarda basılması amaçlanan broşür tasarımları her zaman daha etkilidir.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
V30-533-LBMZ Plastik Duvar Saati ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

V30-533-LBMZ Plastik Duvar Saati

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon