2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Matbaa Firmaları

Matbaa Firmaları

Ankara kentinin en iyi matbaa firmaları arasında yer alan Arda Matbaa’yla iletişime geçerek birbirinden kaliteli baskılara sahip olabilirsiniz.

Matbaa; şekil, resim, yazıların kâğıt, kumaş vb. malzemelerin üzerine estetik şekilde bastırılmasını ifade ediyor. Matbaa firmaları; birçok reklam faaliyeti için kumaş ve kağıtların üzerine belirttiğimiz gibi yazı, resim, şekiller tasarlanmıştır. Arda Matbaa müşterilerinin ihtiyacı olan tüm malzemelerin basımını gerçekleştiriyor. Matbaa sektörü Türkiye’de çok gelişmiştir. Marka ve işyerleri tanıtımları için matbaalardan baskı hizmeti alır. Özellikle rekabetin çok yüksek olduğu sektörün mutlaka matbaadan yardım alması gerekiyor. En iyi matbaa firmaları olarak; müşterilerimize zamanında doğru ve uygun fiyatlı baskılar sunuyoruz.

Matbaa Firmaları Nasıl Çalışır?

En iyi matbaa firmaları içerisindeki Arda Matbaa’nın baskı çalışmaları belirli aşamalardan oluşan. Baskı çalışmalarının aşamalarını şöyle sıralayabiliriz:

Baskı Öncesi

Baskı öncesi kısım; dijital alanda tasarımların baskı haline getirildiği kısımdır. Çeşitli programlarla baskı çalışmaları düzenlenir. Böylelikle çalışmalar basıma uygun hale getirilmiş olur. Renk düzenlemelerini gerçekleştirdikten sonra montajlama yapılır. Montaj işlemi; dijital ya da manuel şekilde gerçekleşmektedir. Baskı için kalıp hazırlamada iki teknik kullanılmaktadır. Manuel tekniklerde önce film çıkışları alınır. Daha sonra montajlardan yararlanılarak kalıp hazırlama aşamasına geçilir. Baskı kalıpları hazır olduğu takdirde hemen baskı aşamasına geçilmektedir.

Baskı

Matbaa firması olarak baskı kalıplarının hazırlanmasının ardından baskıya geçilir. Matbaacılık sektöründe baskı teknikleri çok kullanılmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle dijital baskı teknikleri çok kullanılmaya başlamıştır. Baskı; herhangi bir ürün üzerine uygun olacak şekilde karton, film ve kâğıt gibi malzemelere yapılan baskıyı ifade eder. Arda Matbaa, baskı işlemleri için son teknolojik makineler kullanmaktadır.

Baskı Sonrası

Baskı sonrasında yapılan işlemler çok önemlidir. Baskı yöntemleri; baskının gerçekleşeceği ürün özelliği kapsamında birtakım işlemlerden oluşur. Kitap içi ve kapakların basımının ardından ciltleme kısmına geçilir. Ciltleme işlemi sonrası baskı çalışmaları kitap şekline getirilmiş oluyor. Kitap şekline getirmek;

 • Kapak,
 • Kırma katlama,
 • Harman şeklindedir.

Matbaa Firmaları Neleri Basar?

En iyi matbaa firmaları müşteri talepleri doğrultusunda birçok ürüne baskı işlemi gerçekleştirmektedir. Matbaaların baskı yaptığı ürünleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Rulo türleri,
 • Broşür,
 • Kartvizit çeşitleri,
 • Promosyon ürünleri,
 • Dış mekan baskı ürünleri,
 • Form,
 • El ilanları,
 • Tek kullanımdan oluşan ürünler,

Matbaa, bir işletme ya da markayı rakiplerinin önüne çıkarmak için çeşitli çalışmalar yapar. Rekabetin çok çetin olduğu sektörlerde özellikle matbaa hizmetinden mutlaka yararlanılması gerekiyor. Arda Matbaa, tüm baskı projelerini uygun fiyat ve kalite çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Örneğin; kartvizit günümüzde bir işletme için olmazsa olmaz unsurdur. İşletme ve markaların müşteri kazanması için mutlaka kartvizit bastırması gerekiyor. Matbaa firmaları kapsamında hizmet veren firmamıza başvurarak işletme ve markanızı doğru yansıtacak kartvizitlerin yapımını gerçekleştirebilirsiniz. Marka değerine uygun, kurumsallığı ifade eden matbaa çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

icon
icon3
icon
icon4
icon
Bornova-YSL Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Bornova-YSL Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon