2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Matbaacı

Matbaacı

Matbaacı, herhangi bir kişi veya şirketin en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla bulabileceği mükemmel bir yerdir. Her büyüklükteki işletme için profesyonel baskı hizmetleri sağlarlar ve ayrıca broşürposter, afiş ve daha fazlasını basmanıza yardımcı olabilirler.
Yazıcınız, matbaa tasarımlarınızı elinizde tutabileceğiniz somut bir şeye dönüştürme gücüne sahiptir. Fikirlerinizi kağıda dökmek için de kullanabilirsiniz. Yeni bir kartvizit tasarımı oluşturmak için yardıma ihtiyacınız varsa veya göz alıcı bir broşür tasarlamak istiyorsanız, yardım için yerel matbaamız dan başka yere bakmayın!Matbaa ürünlerimizi ister sayfamızı ziyaret ederek isterseniz de instagram dan bakabilrisinizi

Matbaacılık

Matbaa baskı endüstrisinin tarihi, Johannes Gutenberg’in kitap basmak için bir teknoloji icat etmeye 1440 yılında başladı.Yüzyıllar boyunca, yazıcılar tipo baskı için kullanıldı; bu, bir resmi bir kağıda mürekkep lemeyi ve ardından kaldırılan veya “serilen” başka bir kağıda bastırmayı içeriyordu. Bu süreç, birçok erken matbaacı ya “tipograflar” denmesinin nedenidir, çünkü onlar yazı düzenlerler.
Günümüzde dijital baskı, kitapların basılmasının en yaygın yoludur. Dijital baskı makineleri, görüntüleri oluşturmak ve bunları el aletleri yerine inkjet veya lazer teknolojisiyle basmak için bilgisayarları kullanır.Matbaacılık bir belgenin basılı kopyasını üreten bir makinedir.Matbaalar, birçok farklı türde belge ve malzemeyi basmak için farklı baskı süreçleri ve teknolojileri kullanır.

 

Matbaacı

Matbaaofset baskıdijital baskı, geniş matbaa baskı ve litografi gibi çeşitli baskı hizmetleri sunan bir işletmedir.Matbaacı yazıcıları farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Örneğin, ofset matbaacılar logolu ve tasarımlı belgeleri basmak için kullanılır. Dijital matbaa afiş ve poster basmak için kullanılır.

Matbaada kağıt istenilen ebatta kesilir. Daha sonra mürekkeple kaplanır ve bir presçi tarafından metal bir plaka üzerine bastırılır. Mürekkeplenmiş tabakalar daha sonra, soğutulmadan ve baskı makinesine beslenmeden önce birkaç dakika kaldıkları bir kurutma fırınına yerleştirilir.

Matbaa Baskı makinesi, harflere veya kelimelere benzeyen oyulmuş veya yükseltilmiş bir yüzey kullanarak kağıda yazdırır. Yazıcı kafası yüzey üzerinde ileri geri hareket eder, bir mürekkep püskürtme ucundan mürekkebi püskürtür veya bir lazer yazıcıdan toneri gazete fotoğraf negatifinde olduğu gibi noktalar halinde uygular.

Bir matbaada kullanabileceğiniz birçok farklı yazıcı türü vardır. Bazıları lazer, bazıları mürekkep püskürtmeli ve bazıları da litografi makinelerini kullanır. Bu sadece ne tür bir matbaa baskı yapacağınıza ve baskı işiniz için hangi malzemeleri kullandığınıza bağlıdır.
Yazıcıların düzgün çalışması için yapması gereken birçok farklı şey vardır. Her matbaacı nın düzgün çalışabilmesi için karşılanması gereken kendi gereksinimleri vardır.

Baskı

Matbaacı endüstrisinde, ortaya çıkan birçok yeni teknoloji var. Yeni yazıcıların örneğin giysiler gibi her türlü yüzeye nasıl baskı yapabildiğini gördük. Peki ya kendi kıyafetlerimizi basmak?
Bu, birkaç yıldır 3D yazıcıların yardımıyla mümkün oldu. 3D yazıcılar, bir nesne oluşturmak için katman katman koyarak çalışır. Farklı şekil ve boyutlarda gelirler, ancak hepsi aynı şekilde çalışır – her seferinde bir katman oluşturarak.

3D yazıcılar istediğiniz herhangi bir şeyi oluşturmak için kullanılabilirken, en yaygın olarak havacılık ve otomobil üretimi gibi imalat endüstrilerinde ve ayrıca protez uzuvlar veya diğer tıbbi cihazlar veya özelleştirilmiş boyutlar gerektiren ürünler üretmek için kullanılırlar.

icon
icon3
icon
icon4
icon
Kızılay-L Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Kızılay-L Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon