2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara Matbaa Baskı

Ankara Matbaa Baskı

Ankara matbaa baskı hizmetlerimiz sayesinde işletmeniz bir adım öne geçecek. Arda Matbaa, kaliteyi ön planda tutarak uygun fiyatlarla baskı hizmeti veriyor.

Matbaa baskı çalışmalarını çok titiz şekilde gerçekleştiriyoruz. İşletmelere kurumsal kimlik kazandırmak adına çeşitli baskı yöntemlerinden yararlanıyoruz. Matbaa sektöründe çok çeşitli baskı teknikleri uygulanmaktadır. Bu teknikler; baskının kalitesi ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Baskı teknikleri; düşük kaliteliden çok profesyonel basımlar yapanlar tarzında sınıflanmaktadır. Arda Matbaa tarafından tercih edilen baskı teknikleri kurumsal ve kişisel taleplerin tümünü karşılayacak niteliktedir. Firma olarak; müşterilerimizin talep ettiği tüm baskılı ürünleri profesyonelce tasarlamayı ilke edindik. Matbaa baskı işlemlerinde sunduğumuz yaratıcı çözümlerle müşterilerimizin huzuruna çıkıyoruz.

Matbaa Baskı Teknikleri Nelerdir?

Ankara matbaa baskı kapsamında hizmet veren firmamız birkaç teknik kullanmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan matbaa baskı tekniklerini şöyle sıralayabiliriz:

Serigraf Baskı

Dikdörtgen şeklindeki rakle isimli materyalle kumaş üzerine boyanın geçilmesi sağlanır. Bu işlem matbaa sektöründe serigraf baskı şeklinde adlandırılır. Serigraf baskıda kalın mürekkepler kullanılmaktadır. Piyasada elek baskı olarak ifade edilir. Reklam sektöründe çok kullanılan bir yöntemdir. Çünkü renkler serigraf baskıda çok öne çıkarlar.

Dijital Baskı

Endüstriyel sektörün vazgeçilmez matbaa baskı teknikleri arasında yer alıyor. Çeşitlilik açısından zengin olması dijital baskıyı matbaa dünyasında önemli yere koymuştur. Dijital baskı tekniklerinde renkler çok canlıdır. Tasarımların nitelikli olarak basılmasında dijital baskının önemi çok büyüktür. Dijital baskı; tabela ile reklam sektöründe çok sık karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda sağlık, eğitim gibi sektörler için özel panolar dijital baskı teknikleriyle hazırlanır.

Ofset Baskı

Dijital baskıda olduğu gibi çok popüler olan bir baskı türüdür. Ofset baskı; kireçtaşı, yağlı mürekkep vb. malzemelerden yapılmaktadır. Ofset baskı çalışmaları hızlıca tasarlanmaktadır. Uygun fiyatlı olması ofset baskının diğer özelliğidir. Yayınevleri, genellikle ofset baskıdan yararlanır. Gazete, dergi gibi sektörlerde de çok kullanılıyor.

Matbaa Baskı Faydaları Nelerdir?

Ankara matbaa baskı hizmeti veren firmamız müşterilerine birçok fayda sağlıyor. Matbaa baskı faydalarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Görsel materyallerle bilgi ve mesajın etkiyi tam anlamıyla göstermesi sağlanır,
  • Matbaanın sayesinde kitaplar seri olarak basılır. Hızlıca çoğaltılıp geniş kitlelere ulaşması sağlanabilir,
  • Uygun maliyetlidir,
  • Hizmet ve ürünlerin daha çok kişiye ulaşmasını sağlar,
  • Matbaanın gelişmesiyle birlikte hem sosyal hem de askeri yönden gelişmeler yaşanır,

Matbaa baskı işlemlerinde öncelikle baskıya tabii tutulacak ürünlerin renk sayıları ve ebatları göz önünde tutulur. Renk sayıları ve ebatlarına göre baskı makinesi seçilmektedir.

Matbaa baskı makinesinde kâğıda basımı gerçekleşecek ürün firesiz yerleştirilmelidir. Kâğıttan az fire verilmesi çok sayfanın basılmasını sağlar. Bu durum matbaa baskı fiyatının çok uygun olmasını sağlar. Baskının çok olması fiyatının düşmesini sağlar. Matbaa baskı çalışmaları profesyonellik gerektirir. Profesyonel matbaa firmaları tarafından yapılan baskı çalışmalarıyla işletmenizin kitlesini artırabilirsiniz.

icon
icon3
icon
icon4
icon
Beyoğlu-KNJTKH Spot Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Beyoğlu-KNJTKH Spot Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon