2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankarada Matbaa

Ankarada Matbaa

Ankara da matbaa arayışı içinde olanlar Arda Matbaayla iletişime geçerek işletme ve markaları adına birçok avantaj elde edebilirler.

Matbaa hizmeti, teknolojinin gelişmesiyle önemini çok artırmıştır. Günlük yaşamda çok sayıda matbaa çalışmalarıyla karşılaşmamız mümkündür. Hammaddesi kâğıttan oluşan ürünlerin müşteri isteklerine göre basılıp üretilmesine matbaa adını veriyoruz. Matbaacılık, aktif yapıya sahip bir sektördür. Matbaa hizmetleri, işletmelerin kendini hedef kitlesine tanıtması için çok önemlidir. Matbaa hizmetleri içerisindeki ofset baskı çalışmalarımızda hem lazer hem de ışın teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojiler sayesinde baskılar metal kalıbın içine aktarılır. Baskıların metal kalıp içerisine aktarılıp çizimler kâğıt üzerine boya ve suyla yapılır. Ofset baskıların sayısı yükseldikçe fiyatı düşer. Fakat az sayıda ofset baskı siparişi verildiğinde yüksek ücretler ödenir.

Matbaa Hizmeti Kapsamında Dijital Baskı

Ankara'da matbaa hizmeti veren firmamız dijital baskılarla ortaya kaliteli çalışmaların çıkmasını sağlıyor. Dijital baskılar;

  • Az maliyetli,
  • Dikkat çeken yaratıcı fikirleri ortaya koyar,
  • Çok avantajlıdır,

Bilgisayar üzerinden yaratıcı fikirlerin tasarıma dönüştürülmesi, dijital baskıyı ifade ediyor. Dijital baskı teknikleri; kaliteli ve hızlı olmalarıyla bilinir. Dijital baskı makinesiyle tasarımların çıktısı alınır. Arda Matbaa olarak müşterilerimizin isteklerine göre; broşür, kartvizit, el ilanları gibi birçok tasarıma imza atıyoruz. Dijital baskı eski tekniklere kıyasla çok uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda çizimler bilgisayarda çok kolay yapılır. Çizimlerin bilgisayar üzerinde yapılmasının diğer önemli tarafıysa pratik ve hızlı gerçekleşmesidir. Matbaa Ankara Ostim lokasyonu üzerinde kaliteli çalışmalara imza atan firmamız; çizimleri ortaya koyarken profesyonel grafik tasarım programlarından yararlanıyor. Bu sayede işlemler çok kısa sürede tamamlanmış oluyor. İşlemlerin tamamlanmasının ardından tasarımların çıktıları alınır. Dijital baskının esneklikleri çok olduğu için birçok firma tarafından tercih ediliyor.

Matbaa Çalışmalarında Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır?

Ankara’da matbaa faaliyetlerini yapan firmamız; dijital baskılarla işletmenizin tanınırlığını artıracak. Reklam tabelalarında yer alan büyük ebatlı ürünler başta olmak üzere; etiket, broşür, kartvizit gibi çalışmalarda dijital baskının içine giriyor. Matbaamız dijital baskı hizmeti ile yenilikçi çözümlerinde ortaya çıkmasını sağlıyor. Dijital baskının avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

Kısa Zamanda Hızlı Çözümler Sağlar

Dijital baskılar diğerlerine kıyasla hızlı olmalarıyla dikkat çekiyor. Renk ve kalıpların ayarlanması gibi uğraştırıcı prosedürler dijital baskıda yoktur. Tasarımlar hazırlandıktan sonra birkaç dakikada basıma hazırdır. Bu yönü dijital baskının en önemli avantajıdır.

Farklı Farklı Tasarımlar Oluşturulur

Dijital baskının diğer önemli avantajıysa, farklı tasarımların oluşturulmasıdır. Dijital baskılarda tasarımların içeriğini dilediğimiz kadar değiştirebiliriz. Örneğin; farklı isim ve fotoğraflar kullanılabilir.

Esnek Çözümlerin Oluşmasını Sağlar

Matbaa Ankara Ostim bünyesinde hizmet veren firmamız dijital baskıyla üretilen ürünlerin hiçbirine sayı sınırlaması koymaz. Müşterilerimizin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda çok sayıda baskı yapıyoruz.

icon
icon3
icon
icon4
icon
DIK-110 Dik Bloknot ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

DIK-110 Dik Bloknot

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon