2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Bloknot basımı

Bloknot basımı

Bloknot basımı, yaprakların kolayca çıkarılabilmesi için tasarlanmış bir defterdir. Not almak istediğimizde ilk ulaştığımız şeylerden biri de defterdir. Konu ne olursa olsun, bloknot defterleri hatırlanamayan hayati bilgileri, önemli kişilerin telefon numaralarını, kısacası önemli ve unutulmaması gereken her şeyi yazmak için kullanılabilir. Not defterleri boyut, amaç ve kullanım özelliklerine göre çeşitli şekillerde üretilebilir. Promosyon ürünleri aynı zamanda şirket pazarlaması ve reklamı için de kullanılabilir.

Bloknot basımı genellikle öğrenciler için olduğu kadar sosyal ve zorlu bir iş programı olan kişiler için de en iyi not alma aracı olarak kabul edilir. İnsanlar, en önemli durumların unutulmaması için unutmak istemediklerini not almak için not defterleri kullanırlar. Bu, unutulmaz bir randevuyu veya etkinliği hatırlamanın harika bir yoludur. Bize instagram dan da ulaşabilirisniz.

Bloknot çeşitleri

küp bloknot, iş yerinde veya evde hayatı kolaylaştırmak için kullanılabilecek kırtasiye malzemeleridir. Şirket logoları sıklıkla tasarım noktasına dahil edildiğinden, Bloknot basımı önemli bir baskı ürünü olarak kabul edilir. Not defterleri, küp bloknot dahil olmak üzere çeşitli şekil ve boyutlarda gelir.

Baskı aşamasında a4 küp bloknot sıklıkla tercih edilmektedir. Kapaklı bloknotspiral bloknottutkallı bloknot ve üstten spiralli bloknotlar dahil olmak üzere çeşitli blok not defter ürünleri mevcuttur. bloknot kapaklarında veya sayfalarında şirket logosu veya amblemi uygulanabilir. Ek olarak, bloknot baskı nın iç sayfalarında ifadeler ve ticari grafikler görülebilir.

Bloknot belirli ölçülerde üretilebildiği gibi talebe göre çeşitli ölçülerde de üretilebilmektedir. Bloknot basımı için 1. hamur kağıt önerilir. Kurumsal ve seçkin not defterleri için kullanılan daha kalın ve daha kaliteli kağıtlarla 80 ile 120 gram arasındaki kağıtlar idealdir. Renk, küp bloknot baskısı için ortak kapaklarda kullanılır. a4 Bloknot basımı sonrası yaldız eklenebilir.

a3 Bloknot üzerinde firma adının ve logosunun yer alması ve bloknotların her zaman masada bulunması, şirkete dönük özelliği ile bloknotların mükemmel bir reklam aracı olduğunu ve tüketiciler için bir promosyon ürünü olarak etkin bir şekilde kullanılabileceğini göstermektedir. . Kullanımı oldukça kolay olan ve firmaya özel alternatiflerde üretilebilen bu baskı malzemeleri, firmanın kurumsal kimliğinin vurgulanmasında da oldukça önemlidir.

Bloknot basımı

blok not defteri İşyerlerinde çalışanların not almak için kullandığı ve müşterilere promosyon olarak verilen küçük defterleri kastediyoruz. Kurumsal logoyu taşıması nedeniyle tasarım açısından en önemli basılı materyallerden biridir.

bloknotlar, kapaklı, küp ve dairesel dahil olmak üzere sonsuz sayıda şekil ve boyutta basılabilir. Küp not defterlerinin çoğu baskı işlemi sırasında üretilir. Yan dikişler, delikler ve delikli kapakların tümü, bloknotlarda ciltleme tarzı yapıştırma ile kullanılabilir. Kapaklarda veya sayfalarda şirket amblemleri ve logoları ile ürün görselleri ve ibareleri, iç sayfalarda ürün fotoğrafları ve sloganları kullanılabilir. Hatırlanması gereken en önemli şey, tasarımın yazılmasının basit olması gerektiğidir.

1. hamur kağıt,Bloknot basımı yaygın olarak kullanılır. 80 gr’dan 120 gr’a kadar kağıt kullanılırken, birinci sınıf bir bloknot ayrıca daha kalın, daha kaliteli, parlak kağıt kullanır. Kapaklarda genellikle dört renk kullanılmalıdır. Bloknotlar ayrıca folyolu, kabartmalı veya cilalı olabilir.

Üzerinde adınızın ve markanızın olması ve tüm gün masalarda durması, tanıtım not defterlerinin mükemmel bir reklam stratejisi olduğunu gösterir. Farklı, dikkat çekici ve kullanımı basit olarak oluşturulan bu canlı baskılı malzemeler, şirketinizin markasını yansıtması açısından özellikle önemlidir. Ankara matbaa olarak bloknotların fiyatını ve kalitesini karşılaştırmadan satın almayı savunmuyoruz.

Bloknot üretimi

Bloknotlar belirtilen ölçü ve standartta üretilebilir. Promosyon Bloknot grubu, şirketinizin tanıtımında önemli bir rol oynar. Not defterlerimiz Küp BloknotTutkal BloknotSpiral BloknotKapaklı Bloknot olarak sınıflandırılır. Tüm ofislerin ihtiyacı olan küp bloknot, işletmeler için oldukça başarılı bir reklam tanıtım aracıdır. Bloknot basımı elden ele hızlı geçişi ve ofisteki kalıcı varlığı,Bloknot basımı nın popülaritesini koruyor. Küp Bloknot Özellikleri; Adını genişliğinin ve yüksekliğinin aynı olmasından alır.

Bloknot Ebatları (8 x 8 cm – 9 X 9 cm – 10 x 10 cm) 1. hamur kağıda ofset baskı kullanılarak basılmaktadır. Firmanızın logosu, adresi ve telefon numaraları, istediğiniz özelliklere göre not defterlerine basılır ve müşterilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırır.

Küp Defterler için minimum sipariş miktarı 250 adettir. Not defterleri için iç kağıt ağırlıkları, 80 ila 90 gram arasında değişen ağırlıklarda oluşturulabilir. Firmanızın ihtiyacına göre tek renk bloknot, 2 renkli bloknot3 renkli bloknot ve çok renkliBloknot basımı için ofset baskı yapılabilir.

bloknot

Bloknot basımı çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bunlara evde yemek tarifleri toplamak, herhangi bir yerde bulunan bilgileri karalamak, işyerinde veya dışarıda telefon numaralarını kaydetmek ve dersteki önemli konular hakkında not almak dahildir. Sonuç olarak, ihtiyaç duyulan ve kullanım amaçlarına yardımcı olan not defteri kolaylıkla seçilebilir. Örneğin, sadece adı ve telefon numarasını kaydetmeniz gerekiyorsa, küçük bir not defteri yeterli olacaktır.

Defter basımı çeşitli görevler için kullanılabilir. Bunlar arasında evde yemek tarifleri toplamak, herhangi bir yerde bulunan bilgileri not almak, işte veya dışarıda telefon numaralarını belgelemek ve önemli konularda sınıfta not almak yer alır. Sonuç olarak, kullanım amaçları için gerekli ve kullanışlı olan defter baskı kolaylıkla seçilebilir. Örneğin, küçük bir not defteri, yalnızca adı ve telefon numarasını kaydetmeniz gerekiyorsa hizmet edecektir.

telli bloknot

Telli bloknot, not almanıza veya gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza izin verdiği için genel iş kullanımı için popüler ürünlerdir. Genel olarak, spiral bloknot nedir? Spiralli bloknot baskısı, istendiği gibi üst veya alt karton kutu arasında bir spiral içinde kağıt tabakaları düzenlenerek gerçekleştirilir. Spiraller beyaz veya siyah renkli olabilir. Küp tampon baskı gibi kağıt üretiminde milimetre veya normal kağıt kullanılırken, 300-350 gr Amerikan Bristol kağıdı baz alınır.

Üstte, bir karton kağıt seçeneği kullanılarak spiral defter baskısı yapılabilir. Dahili kağıt genellikle 50, 60 veya 100 yapraktan yapılır ve 80 ile 90 gram arasında 1. derece kağıt hamuru içerir. Ayrıca istek üzerine sayfa sayısı artırılabilir. Logo önce ön kapağa basılır, istenirse iç kısma da yerleştirilebilir. Spiralli bloknot baskı teknikleri arasında aplike, holografik, selofan, cila ve kabartma bulunur. Ayrıca spiralli not defteri baskı maliyetleri diğer not defterlerinden farklılık gösterebilir.

Bloknot baskı fiyatları

Not defteri baskı fiyatlarını etkileyen birçok farklı faktör vardır. Bloknot baskı fiyatı, baskı aşamasında kullanılan kağıdın ağırlığına, kağıt kalitesine, tutkal tipine, rengine ve gerekli zımba sayısına göre belirlenir. Ayrıca not defteri çeşitlerini satın alırken ilk yapmanız gereken kaç tane defter basmak istediğinizi, defterin boyutunu, ciltleme stilini ve renk bilgilerini belirlemektir. Sayfa sayısı, elbette, bloknot yazdırma fiyatlandırması için önemli bir husustur. Görüldüğü gibi not defteri baskı fiyatları istenilen ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Üstten tutkallı bloknot

Üstten tutkallı bloknot, kendinden yapışkanlı not defteri baskı ürünleridir. Ancak, yapışkan bloknot baskısı tam olarak nedir? Bu merak uyandıran bir konu. Kağıt yapraklarını birleştirmeyi, birbirine yapıştırmayı ve bir not defteri yapmayı gerektirir. Yapışkanlı bloknot üretiminde kullanılan kağıt 80-110 gram 1. sınıf selüloz kağıttır. Tersine 300 g Amerikan Bristol kağıdı kullanılır. Yapıştırılmış defter gerekmediğinden kuşe kağıt iç kağıt olarak kullanılabilir.

Ayrıca ürünün iç kağıdına logo baskısı yapılabildiği gibi çizgili, kare veya milimetre baskı da yapılmaktadır. Ürün, yapışkan bloknot baskı yöntemi kullanılarak dört farklı renkte basılmıştır.

icon
icon3
icon
icon4
icon
0555-290-YSL Tükenmez Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0555-290-YSL Tükenmez Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon