2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

İskitler matbaa

İskitler matbaa

İskitler matbaa Kitap broşür ve diğer kağıtlar genellikle onunla basıldı. İlk katalog baskı makineleri 1800’lerin sonlarında yaratıldı. Perakendeciler bu basılı katalogları satın aldı. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra, düşüşte olan ancak daha sonra toplumun daha zengin unsurlarından gelen artan talebin bir sonucu olarak gelişen bir endüstri.
Dijital çağ, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşteriler için daha çekici ve arzu edilen hale getirebilmemiz için bu teknolojileri daha iyi kullanmamız için bize yeni bir fırsat verdi, bu da artan satış hacimleri, daha düşük maliyetler ve daha sürdürülebilir bir iş modeli ile sonuçlandı.Bu modern araçlarla yaratıcılığımızı kullanarak bu matbaaları dijital içerik üretimi için kullanabiliriz.

Zamanın başlangıcından beri duvar resimleri, heykeller ve eski el yazmaları sayesinde dünya tarihini biliyoruz. Yazmak ve resimlemek, tarih boyunca insanların yaşadıklarını aktarmanın her zaman en kolay yolu olmuştur. Geleceğe ışık tutan günümüzün en temel değerleri gelişen baskı süreçleri ve bilgisayarlardır. Günümüzde dünyamızın en önemli yeniliklerinden biridir. Baskı işlemi, metinlerin ve görüntülerin kağıda aktarılmasıyla oluşturulan tüm basılı malzemeleri oluşturmak için kullanılır.

İskitler Baskı

Baskı Gutenberg, 1450’de kalıp olarak metal harfleri kullanarak ilk kalıplanmış baskı teknolojisini keşfetti. Bu baskı işlemi o kadar kolaylık sağladı ki, uzun yıllar kullanılacak matbaa makinelerinin atasını doğurdu. Matbaa işi hızla gelişiyor ve genişliyor. Baskı süreçleri, kullanılan makine sistemlerine yanıt olarak zaman içinde gelişmiştir. Tipo, serigraf, ofset, flekso ve dijital baskı günümüz baskı tesislerinde kullanılan tekniklerdir.

Baskı çeşitleri

  1. Tipografi baskı bir dizi metal harften oluşan bir kalıp kullanımını kullanan bir baskı yöntemidir. Uzun ve meşakkatli bir işlem olan metne göre harfler tek tek karıştırılarak desenler oluşturulur. Mürekkep, plakanın yüksek yoğunluklu bölümlerinde emilirken, düşük yoğunluklu alanlarda emilmez. Sonuç olarak 2 silindirli makinelerde baskı yapılmaktadır.
  2. Serigraf baskı reklam sektöründe yaygın olarak kullanılan bir baskı türüdür. Şapka, ceket, bayrak, cam ve seramik gibi şeyler üzerine yapılan bir baskı türüdür. Serigraf baskı, büyük ölçüde ana el kontrolüne dayanır. Çıraklık yaklaşımı ile usta gelişir.
  3. Ofset baskı en sık kullanılan baskı teknolojisidir ve en kaliteli baskıyı sunar. Daha çok matbaacılıkta kullanılan bu teknoloji ile su ve mürekkebin kimyasal olarak birleştirilmemesi ile baskı yapılmaktadır. Öncelikle preslenecek gazın kalıbı oluşturulur. Basılacak bölgelere emülsiyon tabakası uygulanır.
  4. Flekso baskı bir bütün olarak matbaa sektöründe kullanılan bir baskı işlemidir. Çanta, karton, etiket gibi hacmi ve yoğunluğu büyük olan kağıtlar da paketlemede başarılıdır. Hızlı üretildiği için çok parçalı işlerde kullanılır. Diğer baskı yöntemlerine göre fiyatları makuldür.

İskitler Katalog

Katalog baskı dünyası, katalog baskı dünyası kadar güzel. Katalog bastırmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar şunlardır:
her ürünün benzersiz özelliklere sahip olduğunu ve her ürünün ayrıca özelleştirmeye ihtiyacı olduğunu anlamak için önemlidir. Bu gönderi, kendi özel katalog tasarımı nızı nasıl yapacağınızı anlamanıza ve kârınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak.

Yirminci yüzyılın başlangıcından bu yana, katalog basımı, katalog basmanın baskın yöntemi olmuştur. Bununla birlikte, katalog baskısının dijitale geçmesiyle birlikte tedarik zinciri son 20 yılda bir devrim geçirdi. E-ticaretin ve e-perakendecilerin yükselişi, basılı kataloglara olan talebin de artmasına neden oldu. Katalog basımı, kağıt veya elektronik olarak yapılmasına bağlı olarak değişen yetenek ve fiyatlara sahip bir web yazıcısı veya basılı bir basın tarafından yapılabilir.

Matbaa İskitler matbaa

Matbaanın kökenleri antik çağa kadar uzanmaktadır. Romalılardan beri matbaacılar matbaa tarihinin önemli bir parçası olmuştur.Teknoloji değişiklikleri ve ekonomik koşullar nedeniyle artık kullanılmayan büyük ölçekli merkezi baskı işlerinin aksine, küçük ölçekli bir yazıcı birçok durumda küçük tirajlar için bir araç olarak kullanılabilir.

Bu dijital çağda, içeriğin yüksek kalitede olması ve basılı kağıda göre daha az maliyetli olması önemlidir. Bir katalog veya broşür, sunulan ürünler hakkında birçok bilgi içerecek ve fiyat, her bir üründen ne kadar para beklendiğini belirleyecektir. Bu nedenle, tasarımcıların katalog ve broşürleri, yazılım uygulamalarına veya web sitelerine kolayca entegre edilebilecekleri ve büyük boyutlu basılması gereken belgeleri yazdırabilecekleri şekilde tasarlamaları önemlidir.

Matbaa ürünleri

  1. Katalog
  2. Davetiye
  3. Broşür
  4. Antetli kağıt vb daha fazla ürün incelemek ve sipariş vermek için sayfamıza bakınız

icon
icon3
icon
icon4
icon
Vefa-TRK Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Vefa-TRK Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon