2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Ankarada Matbaa

Ankara’daki Matbaa Firmaları

  • Anasayfa
  • Ankara’daki Matbaa Firmaları

Ankara’daki Matbaa Firmaları

Ankara’daki matbaa firmaları; işletme ve markaların tanınması için çeşitli çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda Ankara’da Arda Matbaa firmamızda birbirinden kaliteli baskılara imza atarak işletme ve markalara büyük katkılar sağlıyor.

Teknolojinin ilerlemesi ile matbaacılık mesleği çok büyük boyutlara ulaşmıştır. Matbaa Ankara Ostim lokasyonunda çalışmalarını sürdüren Arda Matbaa’nın amacı; markaların bilinirliğini ve akılda kalıcılığını artırmaktır. Tüm matbaa hizmetlerimizi kurumsallığa dayalı olarak gerçekleştiriyoruz. Kalite ve uygun fiyatlı matbaa çalışmaları yaparak müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyoruz. Arda Matbaa, matbaacılık işini tam anlamıyla yapıyor. Çalışmalarımızda en küçük hataya dahi yer vermeden ilerliyoruz. Ankara’daki matbaa firmaları içinde kâğıt üzerindeki baskılarından kalitesinden tutunda müşteriye sunulmasına kadar tüm prosedürleri en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Ankara’da Matbaa Firmaları Baskı Çalışması

Ankara’daki matbaa firmaları baskı çalışmaları yapmaktadır. Baskı çalışmaları üç bölümden oluşmaktadır. Matbaa çalışmalarında baskı çalışmalarının önceliğini tasarım oluşturmaktadır. Tasarım aşaması; fotoğraf ve yazıların dijital mecraya aktarılmasından kaynaklanmaktadır. Dijitale aktarılan görsel ögeler baskıya hazır hale gelmesi için mizanpaj yazılımı kullanılır. Mizanpaj yazılımı aracılığıyla tasarımlar baskıya uygun şekle getirilmiş olur. Bahsettiğimiz bu işlemler, masa üzeri yayıncılık şeklinde tabir edilmektedir.

Tasarımın yapılmasının ardından çalışmaların film çıkışlarını alıyoruz. Baskıların kalıbı filmlerden oluşmaktadır. Filmin arkasından prova alma işlemi de gerçekleşir. Bu işlemin adı, analog provadır. Aynı zamanda matbaacılık sektöründe baskı kalıbı oluşturmak için dijital provadan da yararlanılabilir. Tasarım film çıkışlarının ardından alüminyum plakalara tasarım görüntüsü olduğu gibi aktarılır. Görüntü aktarımı sonrasında kalıba banyo ve pozlandırma işlemleri yapılmaktadır. Kalıbın çekilmesinin ardından hemen baskı aşamasına geçilmektedir.

Ankara Matbaa Firmaları Hizmetleri

Matbaa Ankara Ostim lokasyonunda hizmet veren Arda Matbaa’nın hizmetleri çok geniştir. Matbaacılık kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmaları şöyle sıralayabiliriz:

Broşür Baskı

Broşür; bir işletmeye ait ürün ve hizmetlerin tanınırlığını artırmak adına önemli rol oynuyor. Matbaa hizmetimiz altında verdiğimiz broşür baskılar, pazarlama faaliyetlerinin başında geliyor. Broşür baskı işlemleri;

  • Bütçe planı,
  • Ebat,
  • Şekil olarak ele alınmaktadır.

Broşür baskı işlemlerinin önceden belirlenmesi daha sonra ortaya çıkabilecek maliyetleri azaltır. İlerde sorun yaşamamak adına müşterilerimizde nasıl bir baskı çalışması isteklerini konuşup ona göre çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Fatura Baskı

Vergi kaydınız varsa maliye ve fatura logosundan oluşan baskı yaptırabilirsiniz. Yalnız belirttiğimiz işlem için Maliye Bakanlığı’yla anlaşma yapılmış olması gerekiyor. Arda Matbaa’nın, fatura baskı işlemleri için Matbaa Ankara Ostim bölgesinde Maliye Bakanlığı tarafından verilmiş izni vardır.

Logo- Resim

Broşür baskıların olmazsa olmazı, logo ve resimlerdir. Estetik şekilde tasarlanan logo ve resimler broşürün dikkat çekiciliğini artırır. Broşüre resim ve logo eklenince işletme ile markalara olan ilgi daha çok artar. Ankara’daki matbaa firmaları içerisinde tasarladığımız kaliteli broşürlerle sektörde ön plana çıkıyoruz. Firmamız %100 müşteri memnuniyetini benimsemektedir.

icon
icon3
icon
icon4
icon
0555-105-YSL Tükenmez Kalem ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

0555-105-YSL Tükenmez Kalem

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon