2021-2022 Promosyon Ürünleri Kampanyalarını Kaçırmayın        HEMEN İNCELE
Arda Matbaa

Ankara Ayraç Baskı

Ankara Ayraç Baskı - Resim
Ankara Ayraç Baskı - Resim
Ankara Ayraç Baskı
Bu Ürünü Sipariş Verebilmek ve Özelleştirme Seçeneklerini Öğrenebilmek İçin Lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz İle Görüşme Yaparak, Stok Durumları Hakkında Güncel Bilgi İsteyiniz!
Fiyat Lütfen Sorunuz
Stok Durumu Lütfen Sorunuz!
Tasarım ve Özelleştirme Seçenekleri

Ankara Ayraç Baskı ürününü Arda Matbaa adresinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Baskıya uygun ürünler için istediğiniz tasarımı ürünün üzerine bastırabilirsiniz, ürün detayında yer alan fiyatlar sadece tek bir ürün için fiyat olup, her ürün için ayrı ayrı minimum sipariş adetleri söz konusudur. Baskı yapılacak ürünler için baskı fiyatlarını öğrenmek için hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ankara Ayraç Baskı

Arda Matbaa

Ayraç bastırma, kaldığınız yeri takip etmek için okuduğunuz kitap veya dergide bıraktığınız sayfaya yerleştirdiğiniz baskılı ayraç, desenli bir kağıttır. Artık özellikle kitap fuarlarında bir ürün veya markanın reklamını yapmak için Kitap ayracı verilmektedir. Bu, en yaratıcı pazarlama stratejilerinden biridir.

Baskılı kitap ayraçları kullanarak kendi işinizi hızlı bir şekilde pazarlayabilir ve kullanıcıların düşüncelerinde yer edinebilirsiniz. Buradaki en önemli husus, sektörünüzün hedef kitlesinin okuma oranıdır. Kurumsallık açısından kitap okumak istemeyen bir tüketici kitleniz varsa bunları sadece kendi personelinize ve sizinle çalışanlara dağıtabilirsiniz.

Yayıncılar genellikle bir kitap satın alındığında ayraçları ücretsiz bir hediye olarak sunar. Ancak günümüzde büyük şirketler, onları değerli buldukları için yer imi ve pazarlama stratejilerini kullanabilirler. Müşterilerinize Ayraç bastırma tekniği ile yapılan kitap ayraçlarını verirseniz eğer firmanız o kadar akılda kalıcı ve güvenilir olarak müşterilerin hafızasına işlenir.

Ayraç baskı nın en önemli özelliği, her iki tarafta da kullanılabilmesidir. Bu işlevsellik nedeniyle, çeşitli stiller oluşturabilir ve müşterilerinizin ayırıcıyı kullanmasına izin verebilirsiniz. Örneğin, bir reklam tasarımını her iki tarafa da yazdırmak yerine, o parantezden yararlanma olasılığını artırmak için bir tarafa bir kedi resmi ekleyin. İyi bir ayrac uzun süre kullanılabilir ve saklanabilir.

Kitap ayracı basımı

Kitap ayracı basımı, başta yayıncılık olmak üzere birçok sektör için önemli bir tanıtım fırsatıdır. Kitap okuma zevkini artıran bir bileşen olarak öne çıkan kitap ayraçları, pazarlama ve reklamcılıkta da son derece önemlidir. Sonuç olarak, Kitap ayracı yaptırma oldukça popülerdir. Müşterilere firmayı hatırlatmak için mevcut olan ayraç türleri, belirli bir tasarım altında şirketleri mümkün olan en iyi şekilde tanıtma potansiyeli yaratır. Bu bağlamda son derece düşük Ankara baskı fiyatları için kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Ayraç bastırma

Bir roman, masal, şiir kitabı ya da deneme, derleme gibi akla gelen herhangi bir kitap türü okuyucuya ulaştığı anda kitap basımı süreci tamamlanmış olur ve kitabın gerçek anlamda bir kitap olması sağlanır. . Çünkü bir kitap okuyucuları sayesinde var olur. Bir kitap, okuyucularının yorumuyla kitap olur. Bu önemli olayı bir kitap ayracı ile tamamlamanın manevi zevki muazzam olacaktır. Böylesine mütevazı ama önemli bir tanıtım sayesinde özellikle büyük kuruluşlar, bireysel müşterileri veya okuyucuları ile benzer bir temelde buluşabilir, onlarla bağ kurabilir ve onlara hediye vererek hatıralarını koruyabilir.

Bilgisayardaki çizimler, uzman grafik tasarımcılar ile işbirliği içinde yüksek teknoloji ürünü makinelerle üretilir. Amacınız ne olursa olsun, bütçenize uygun Ayraç bastırma oranları ile çeşitli adet ve boyutlarda güvenle satın alabilirsiniz.

Özel kitap ayracı

Reklam ve promosyonda yayınlamanın yanı sıra, Ayraç bastırma çeşitli endüstrilerde önemli bir olasılıktır. Firma logosu ve iletişim bilgilerinin yanı sıra kitap okuyucularının son derece cezbeden çeşitli görselleri de karşımıza çıkıyor. Sonuç olarak, çeşitli renk ve stillerde yapılan kitap ayraçları, ucuz kitap ayracı önemli bir reklam potansiyeli sağlar. Bütçenize uygun Ayraç bastırma oranları ile kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Çeşitli Çalışmalara Özel ayraçların Basılması

Çeşitli projeler için ayraç bastırma hizmetleri alabilirsiniz. Kendi resminizi sağlayabilirsiniz; alternatif olarak sitede tasarım yapabilir veya hazır tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu konuda çeşitli ebat ve sayılarda sipariş oluşturmak oldukça basittir.

Ayraç baskı süreçleri

Ayraç bastırma ve kişiye özel ayraç bastırmak isteyenler, bizimki gibi profesyonel bir baskı firmasıyla çalışmalıdır. Diğer kitap baskı tekniklerine göre yapılacak kitap ayracı için boyut parametreleri oldukça küçüktür. Renk kaymasının olmaması, ayraç baskı yapısının orantılı ve zarif bir tasarımla kurgulanması, yetkin ekipler tarafından tamamlanması gereken yetkinlik gerektiren iş kalemleridir.

Ayraç özellikleri

  1. Yer imini yazdırmak için kullanılan kağıt, baskının tek yönlü veya çift taraflı olmasına bağlı olarak farklılık gösterir. Tek yönlü baskı istiyorsanız 250 gr Bristol kağıt kullanın.
  2. çift taraflı yazdırmayı tercih ediyorsanız 350 g Bristol kağıt kullanın. Kuşe kağıt kullanılır. Kaplamalı kağıt, daha sağlam ve kolay esnemeyen öğeler istiyorsanız mükemmeldir.
  3. Tek taraflı yazdırma daha ucuz olsa da, çift taraflı yazdırma daha fazla içerik sağlar.
  4. Ayraçlarınızın yüzeyi için mat ve parlak selofan arasında seçim yapabilirsiniz.
  5. Kitap ayraçları markanıza ve hedef demografinize göre tasarlamanız çok önemlidir.

Kitap ayracı baskı fiyatları

Ayraç baskı fiyatları hakkında eksiksiz ve net bilgi almak için baskı sayısı, boyut, tasarım, baskı yönü, selefon özellikleri, kağıt kalitesi ve diğer benzer ayrıntılar sağlanmalıdır. Bu bilgiler uygun alanlara girilerek net baskı fiyatı alınabilir. Ayraç bastırma işleminizi yaptırmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Düşük fiyatlarımız ve hızlı teslimat seçeneklerimizle her zaman yanınızdayız.

Devamını Oku
icon
icon3
icon
icon4
icon
Beyoğlu-KNJTKH Spot Tarihsiz Defter ürün resim

Bu Ürün Dikkatinizi Çekebilir!

Beyoğlu-KNJTKH Spot Tarihsiz Defter

Hemen Teklif İsteyin

×
Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimi Size Destek Vermek İçin Hazır!

whatsapp icon